Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil Alınmaya Değer Mi ?

Gizem

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
15
Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil Güncel Fiyatı 221.51 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil Hakkında yaklaşık 6780 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil Teknik Bilgiler

Kadın Külot 5 li Paket Yüksek Bel - Kumas Türü :%95 Pamuk + %5 Likra - 93001 - Görseldeki renkler gönderilir. S:34-36, M:36-38, L: 38-40, XL:40-42, 2XL: 42-44, 3XL: 44-46, 4XL: 46-48, 5XL: 48-50, 6XL:50-52, 7XL: 52-54, 8XL: 54-56, 9XL: 56-58, 10XL: 58-60 dir. 1 beden büyük almanız tavsiyedir. Kalıplar küçüktür.Ürün 30 derece de yıkanmalı ve kurutma makinasına atılmamalıdır. Urun paketi açıldığında iade olmamaktadir.

Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil Ürününün Satıcısı, Nicoletta Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil ürününü 221.51 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil Kullanıcı Değerlendirmeleri
221.51 Tl ye satışta olan Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6780 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: 1 beden büyük aldım, tam oldu. Yumuşacık ve çok rahat.
İsim: N** A**
Tarih: 15 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Nicoletta

Yorum: gerçekten çok rahat tam bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ağustos 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Kargo hemen geldi beden de tam oldu teşekkürler
Tarih: 21 Aralık 2022
Beden: Beden:3XL

Yorum: O kadar güzel ki herkes alsın yumuşacık ve tam sarıyor kumaşı harika satıcı güzel paketlenmiş birde sabun koymuşlar misler gibi kokuyordu tam beden 💮💮💮💮💕
İsim: B** E**
Tarih: 24 Kasım 2022
Beden: Beden:M

Yorum: kendi bedeninizi alın güzel bir ürün
Tarih: 17 Şubat 2023
Beden: Beden:S

Yorum: kendime aldım bir beden küçük alınmalı
İsim: leyla g.
Tarih: 01 Mart 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: mükemmel gerçekten çok kaliteli renklerin bi harika toparlama xxl xxxl arasi giyiyorum xxxl aldim gayet rahat oldu xxl da olurmus toparlama ozelliginin fazla olmasinj iatiyorsaniz bir beden kucuk alabilirsiniz paketlemenin guzelligi ve mis kokulu hediyeniz icin ayrica tesekkurler.
İsim: G** m**
Tarih: 16 Eylül 2021

Yorum: çok rahat ve kaliteli qma 1 beden büyük alınmasıni öneriyorum 1.64 boyum 60 kiloyum L beden aldım kesinlikle terettud etmeden alinmasi gereken bir ürün
İsim: F** k**
Tarih: 29 Ocak 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Gerçekten çok güzeller tam fotoğrafta göründüğü gibi diğer renklerinden de mutlaka alacağım , 38 bedenim 163 boy 59 kilo M beden almıştım tam oldu . Küçük hediyeniz için teşekkür ederim bayılllldımmm. Çoook güzel kokuyor artık tek adresim sizsiniz :)
İsim: T** D**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Yumuşacık ve çok güzeller. Kendi bedeninizi alınız.
İsim: Y** T**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Ürün yumuşacıktı elime hizlica ulasti ve beklentimi fazlasıyla karşıladı paketi açar açmaz miss gibi sabun kokusu geldi bunun için ayrıca teşekkürler 🤗 tam bedeninizi alabilirsiniz şiddetle tavsiye edilir 👏
İsim: s** i**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: s bedenim kendi bedenimi aldım gayet güzel oldu tavsiye ederimmmm
İsim: D** G**
Tarih: 20 Eylül 2021

Yorum: çok güzel yumuşacık bayıldım tam bedeninizi alin
İsim: G** Y**
Tarih: 11 Haziran 2022

Yorum: her zamanki gibi çok iyi. göründüğü gibi. her ürünü çok güzel zaten içiniz rahat alabilirsiniz. tam beden almanızı tavsiye ederim
İsim: Müslüm Ö.
Tarih: 17 Ocak 2022

Yorum: çok güzel yumuşacık kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Sevcan Ç.
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Rahat giyinmeyi sevenler için çok güzel bi ürün, kumaşıda yumuşak ben kendi bedenimi aldım
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Kasım 2022

Yorum: çok güzel yumuşacık kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: D** S**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: kalitesi çok güzel, rahat 70 cm bel 90 cm basen m beden tam oldu
İsim: A** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Haziran 2023

Yorum: 50 kiloyum S beden tam oldu, aşırı rahat ve kumaşı mükemmel.
İsim: S** A**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Renkleri çok güzel aynı göründüğü gibi malı yumuşacık 78 kiloyum 2xl aldım tam oldu begendim
İsim: Dilek Ö.
Tarih: 13 Ocak 2022

Yorum: Dokusu renkleri harika. İndirimden aldim 2 paket. Bir beden büyük aldim rahat rahat giyiyorum.
İsim: k** ö**
Tarih: 21 Kasım 2021

Yorum: bayıldım paketleme hersey güzeldi hediyeniz icinde teşekkür ederim ama alanlar bence 1 beden küçük alabilir ben 2×l aldim ama ×l alabilirmisim kumasi duruşu çok güzel bundan sonra iç çamaşırı adresim belli
Tarih: 10 Eylül 2021

Yorum: 170 cm 62 kg L beden tam oldu. Çok rahat ve yumuşak. Gerçekten çok yüksek bel ama ben rahat ettim. Fiyatına göre çok iyi ürün.
İsim: E** K**
Tarih: 15 Kasım 2021
Beden: Beden:L

Yorum: Çok memnun kaldım. Kumaşı yumuşak ama bedeninizi sipariş verin. Esneme payı okadarda yok. Dar gelirse zamanla kenarlardan açılır ya da yırtılabilir. Ben 87 kiloyum 3xl sipariş verdim. Çokrahat oldu
İsim: E** C**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: paketi aldigimda bu ne ya nene donu mu dedim acikcasi kocaman gorunuyordu. yorumlara bakarak bir beden buyuk aldim ama denedim yine de. aslinda kendi bedenimi alabilirmisim, ama buda rahatsiz etmedi. kış icin ideal karni sariyor. yumuşak bir yapisi var ben sevdim, 178 boy 83 kg 2xl aldim ama bence xl de olurmus, dogum sonrasi gobegim var, kalcasi bDevamını Oku
İsim: M** Ü**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: çok beğendim çok güzeldi yüksek bel tam beden alına bilir 👍☺🌼🌼
İsim: p** t**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Tam beden yumuşacık
İsim: I** D**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: almadan önce yorumları okuduktan sonra tereddüt ettim beden konusunda ama elime ulaştığında dokusu çok iyi bedenide çok iyi ayrıca hediye içinde teşekkürler
İsim: A** C**
Tarih: 25 Haziran 2022

Yorum: Tam anlamıyla muhteşem
İsim: G** B**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: XL aldım ama L de alabilirmişim kalitesi çok güzel daha önce de çok kez almıştım severek kullanıyorum kargo da özenliydi teşekkür ederim
İsim: F** M**
Tarih: 24 Aralık 2022

Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: stoku güncellermisiniz?
Cevap: Merhaba stoklar gunceldir

Soru: Kumaşı nedir
Cevap: merhaba %95 pamuk %5 likradir

Soru: 160 59 kilo hangi beden
Cevap: Merhaba diğer görselde bulunan beden tablosundan basen ölçünüze göre olan bedeni secebilirsiniz

Soru: merhaba ben 3 paket almıştım bir paketini yıkadım giydim ama sanki bir beden daha büyük almam gerekiyor diğer 2 paketi gönderip bir beden büyüğünü alacağım size sormak istediğim M bedenle L beden arasında büyük bir fark var mı
Cevap: merhaba 2cm farkeder. diger paketleri acmadiysanız iade edebilirsiniz. paketi acilan urun iade olmamaktadir. iyi gunler dileriz

Soru: Merhaba stok ne zaman yenilecek acaba uzun zamandır L beden bekliyorum
Cevap: Merhaba subat 15 e kadar gelecektir

Soru: iyigunler 1.62boy.85kilo.116basen kaç beden almaliyim
Cevap: Merhaba diğer görselde bulunan beden tablosundan basen ölçünüze göre olan bedeni secebilirsiniz. Muhtemelen 2xl olur

Soru: dikişlimi külot
Cevap: Merhaba evet dikislidir

Soru: kilom 90 boyum 157 kaç beden alabilirim
Cevap: Merhaba 3xl alabilirsiniz

Soru: 52-53 kiloyum hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba sadece kilo bilgisi yeterli degildir . En azından boy vs de gereklidir. 160 boy icin ortalama S olur.

Soru: 150/72 kaç bedendir
Cevap: merhaba 2xl alabilirsiniz

Soru: 45 kg için m beden uygun mudur?
Cevap: merhaba uygundur

Soru: Merhaba siyah renk L been ne zaman stoga girer
Cevap: merhaba 1 ay sonra gelecektir

Soru: 158 boy 62 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba L alabilirsiniz

Soru: pamuklu mu
Cevap: Merhaba evet %95 pamuk %5likradir

Soru: 2xl ne zaman gelir
Cevap: Merhaba 1 ay sonra gelecektir

Soru: Merhaba. Boyum 170, kilom da 65. Hangi bedeni almalıyım? Bir de Yıkanınca çekiyor mu? Ben extra rahat olsun istiyorum
Cevap: Merhaba diğer görselde bulunan beden tablosundan basen ölçünüze göre olan bedeni secebilirsiniz. Urun aciklamalarını okuyunuz

Soru: l beden ne zaman gelir
Cevap: Merhaba ocak ayında gelecektir

Soru: Xl ne zaman gelir acaba
Cevap: merhaba ocak ayı sonunda gelecektir.

Soru: bedenler yokmmu
Cevap: Merhaba 1 ay icinde gelecektir

Soru: Ne zaman gönderirsiniz
Cevap: merhaba siparis numarasi ad soyad veya ne zaman siparis verdiginizi belirtirseniz bilgi verebilirim

Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil Ürüne Ait Resimler

Kadın Külot 5 Li Paket Yüksek Bel Yeşil En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü