Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot Alanlar Memnun Mu

Gulsah

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot Alanlar Memnun Mu?
Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot Şu Anki Satış Fiyatı 259.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot Detaylı Bilgi

Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot Ürününün Satıcısı, ROSEPERİ Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot ürününü 259.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot Yorumlar Hakkında Bilgi
259.99 Tl ye satışta olan Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: çok güzel çok beğendim tam beden alabilirsiniz
İsim: h** y**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: ROSEPERİ

Yorum: kalite olarak gerçekten güzel alınabilir
İsim: E** U**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: çok beğendim çok teşekkür ederim 💐
İsim: n** t**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: çok güzel beğendik teşekkür ederiz
İsim: m** İ**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: 90 kiloyum 3xl aldım ama 2xl alsamda olurmuş çok güzel ve kaliteli esnek bir kumaşı var bir daha tercih ederim çok güzel birde yüksek bel olması çok iyi sarıyor
İsim: **** ****
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: pamuklu olması, naylon karışım olmaması çok güzel yüksel bel güzel sarıyor bedeni beğendim.
İsim: **** ****
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: tek kelime ile harika ötesi gerçekten bugüne kadar bu kadar güzel iç çamaşırı görmedim harika bir ürün renklisini de sipariş verdim çok tşk ederim bundan sonra sizden alışveriş yapicam lazım oldukça
İsim: s** o**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: guzel beğendim
İsim: s** m** d**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Kumaşı , toparlaması , bel yüksekliği her şeyiyle harika bir ürün 💕
İsim: S** G**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot Merak Edilen Konular

Soru: Dikissiz mi
Cevap: Merhaba dikişli

Soru: merhaba hepsinin ten rengi gönderilmesi mümkün mü acaba?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz Görsel Sizin İsteğiniz Gibi 7li gelicektir Mutlu Günler ❤

Soru: hangi kargo acaba
Cevap: Merhaba Trendyol Ekspres ile gönderim yapıyoruz

Soru: 168-66 hangi beden olur
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz L beden uygundur

Soru: 170 boy 85 kiloyum beden önerebilir misiniz lütfen
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz XL uygundur

Soru: 50 kiloya hangi beden
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz M beden Uygunfur Mutlu Günler ❤

Soru: 165cm 130kg 3xl olur mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz Uygundur

Soru: makineye attıktan sonra çekme yada dikişleri sökülme gibi şeyler olur mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz ürün içerisinde bulunan yıkama talimatına uygun yıkama yaparsanız herhangi bir çekme solma ve dikiş deformasyonu ile karşilaşmazsiniz ilginiz için teşekkür ederiz Mutlu Günler ❤

Soru: 170 boy 115 kg kaç beden olur
Cevap: 3XL bedeni tercih edebilirsiniz.Kumaşlarımız pamuk ve likralı esneyen kumaştır .Beden tablosu resimlerde mevcuttur.İyi günler dileriz.

Soru: 172 ,93 kg kaç beden olur
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz 2 XL uygundur

Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Külot Yüksek Bel 7li Ten Külot Yüksek Bel Kadın Külot En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü