Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Tavsiye Eder Misiniz ?

MaverickYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
278
1
0
Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Şu Anki Satış Fiyatı 399.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Kaç Kişi Memnun?

Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Ürün Özellikleri

Manken boy ölçüsü 165 cm, 51 kg'dir. _x000D_
Manken "S" beden olup görseldeki ürün "S" bedendir. _x000D_
ÜRÜN TAM KALIPTIR, KENDİ BEDENİNİZİ ALMANIZI ÖNERİRİZ. _x000D_
"SATICIYA SORU SOR" KISMINDAN BİZE BOY VE KİLO ÖLÇÜLERİNİZİ İLETEREK DAHA SAĞLIKLI BEDEN SEÇİMİ YAPABİLİRSİNİZ. _x000D_
%70 Pamuk %30 Polyester _x000D_
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ _x000D_
S /36/26 beden, boy ölçüsü 108 cm, bel 68 cm, basen 92 cm. _x000D_
M /38/28 beden, boy ölçüsü 109 cm, bel 72 cm, basen 96 cm. _x000D_
L /40/30 beden, boy ölçüsü 110 cm, bel 76 cm, basen 100 cm. _x000D_
XL /42/32 beden, boy ölçüsü 111 cm, bel 80 cm, basen 104 cm. _x000D_
2 XL /44/34 beden, boy ölçüsü 112 cm, bel 84 cm, basen 108 cm. _x000D_
3 XL /46/36 beden, boy ölçüsü 113 cm, bel 88 cm, basen 112 cm. _x000D_
_x000D_

Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, Sun Victoria Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı ürününü 399.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Ürün Hakkındaki Yorumlar
399.9 Tl ye satışta olan Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Hem zayıf gösteriş hemde boyumu uzattı resmen kumaşı hem yaz hem kış rahatlıkla kullanılabilir
İsim: M** H**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL
Satıcı: Eva Sunset x Sun Victoria

Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 167 41 kg?
Cevap: Merhaba efendim s beden tercih edebilirsiniz

Soru: Merhaba ürünün kumaşı ne?
Cevap: Merhaba efendim 2ipli penye kumaş☺

Soru: bilek kısmı lastiklimi?
Cevap: Merhaba efendim hayır bol paça ☺

Soru: genişliği fotoğraftaki gibi mi?
Cevap: Merhaba efendim evet fotoğraftaki gibidir 😊

Soru: merhaba kumaş türü nedir ?
Cevap: Penye kumaş efendim☺

Soru: salam 168 boy 67 kilo haci beden olar
Cevap: Merhaba efendim L beden terci edebilirsiniz 😊

Soru: 1.55 boy 45 kilo kaç beden olur?
Cevap: Merhaba efendim S beden tercih edebilirsiniz 😊

Soru: ürünün boyu nedir acaba ?
Cevap: Hangi beden efendim☺

Soru: Merhaba boy 163 kilo 76 hangi beden almalıyın basenlerim var
Cevap: Merhaba efendim 2xl oluyo 1.65 70-75 kilo😊

Soru: 1.71 boy 62 kilo bol dursun istiyorum hangi beden
Cevap: Merhaba efendim M beden tercih edebilirsiniz 😊😊

Soru: S bedeninin boyu kaç cm
Cevap: Merhaba efendim 107cm

Soru: boy 1.60 kilom 51 kaç beden olur acaba
Cevap: Merhaba efendim M beden tercih edebilirsiniz ☺

Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Detay Resimler

Kadın Lacivert Iki Iplik Kalın Şeritli Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü