Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Alanlar Memnun Mu

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Alınır Mı?
Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Güncel Fiyatı 159.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Teknik Bilgiler

Ürün tek parçadan oluşmaktadır. ; _x000D_
Mankenin bedeni : 38 ; _x000D_
Nümune beden : S/M ; _x000D_
Göğüs altı ölçüsü : 78/82 cm ; _x000D_
Göğüs çevresi : 94-96 cm ; _x000D_
%90 Polyester, %10 Elastan ; _x000D_
Gizli Paketleme Hassasiyeti ; _x000D_
%100 Yerli Üretim ; _x000D_

Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Ürününün Satıcısı, Imoda Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik ürününü 159.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Kullanıcı Değerlendirmeleri
159.9 Tl ye satışta olan Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Çok güzel çok beğendim. Kendi bedeninizi alabilirsiniz. Kilom 63 M beden aldım güzel oldu
İsim: Z** K**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm
Satıcı: İçindeki Moda

Yorum: çok beğendim çok şık kumaşıda harika❤
İsim: **** ****
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Beden:S/M
Satıcı: İçindeki Moda

Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Bilgi Yok

Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Ürün Resimleri

Kadın Leopar Desenli Bacak Yırtmaçlı Siyah Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü