Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah Alınmaya Değer Mi

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
584
0
0
Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah Şu Anki Fiyat Aralığı 854.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah Memnuniyet Durumu Nedir?

Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah Hakkında yaklaşık 1187 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah Detaylı Bilgi

Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah Ürününün Satıcısı, Marjin Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah ürününü 854.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah Yorum Ve Değerlendirmeler
854.0 Tl ye satışta olan Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1187 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: yumuşacık derisi var bence tam numara alın
İsim: Y** d**
Tarih: 02 Nisan 2023
Beden: Beden:37
Satıcı: Marjin

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz. Rahat ve kullanışlı bir ayakkabı
İsim: F** D**
Tarih: 30 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı,tam numara alabilirsiniz
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Nisan 2023

Yorum: 37 giyoyorum tam numara aldım oldu.. Ayakkabı çok güzel ve çok rahat gerçekten
İsim: **** ****
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: Çok kaliteli ayakkabı bayıldım 36 giyiyorum tam oldu 👍🏻 tam bedeninizi alabilirsiniz 🤌
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 15 Mart 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Çok çok güzel bir ayakkabı tam kalıp çok şık çok rahat
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: Marjin kalitesi.Tam numaranızı alın.
İsim: h** k**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Ürün inanılmaz yumuşak ve rahat. Asla acıtmıyor ayakları , her zamanki gibi Marjin kalitesi diyorum. Normalde 36,5 giyiyorum ama 36 aldım tam oldu. Paketleme ve kargolama süresi hızlıydı. 👍🏼
İsim: E** İ**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Çok kaliteli ve rahat bir ürün tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: H** D**
Tarih: 20 Mart 2023
Beden: Beden:38

Yorum: ürünü beğendim ayağıma tam oldu tam ayak numaranızı almanızı tavsiye ederim. çok rahat ve konforlu ayakkabı.
İsim: R** M** D**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Çok güzel bir ayakkabı. sade ve şık, günlük kullanım için uygun. sert değil, yumuşak bir ayakkabı. tam numaramı aldım, tam oldu. Satıcıya çok teşekkür ederim.
İsim: Burcu U.
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: O kadar güzel ki kendi numaramı aldım, ilk başta biraz sıkıyor gibi ama sonradan açılıyor çok güzel duruyor
İsim: Y** D** K**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: harika bir ürün tam kalıp kargo hızlı ve özenli
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: İki renk aldım çok güzel tam ayak numarasını alın
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Aylardır kullanıyorum. Çok rahat ve şık tavsiye ederim. Ürün tam kalıp benim ayaklarım taraklı olmasına rağmen numara da problem yaşamadım. Kendi ayak numaranızı tercih edebilirsiniz.
İsim: R** P**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: çok menunum,çok rahat bı ayakkabı. tam ayak numaramı aldım oldu.
İsim: F** ş**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Gerçekten çok iyi rahat derısı yumuşak kesınlıkle düşünmeden alabılırsınız kendi numaranız neyse onu alın derim
İsim: N** Ç**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: anneme aldım begendi şık ve sade bir ayakkabı
İsim: z** a**
Tarih: 14 Mart 2023
Beden: Beden:40

Yorum: Çok şık görünüyo, tam numara alabilirsiniz. Derisi yumuşak 🥰
İsim: Ş** E**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: çok güzel bir ayakkabı alabilirsiniz tam numara
İsim: B** Ö**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Çok rahat ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: Z** N** Y**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: Çok güzel tam bedenimi aldım. Normal çorapla denedim hafif sıktı ama ince çorap ile daha rahat olacaktır. Çok şık duruyor
İsim: E** O**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok iyi aşırı sevdim ayağım taraklı olduğu için tereddüt ederek aldım lakin çok rahat oldu tam numaranızı alın
İsim: H** A**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: güzel ayakkabı bir numara büyük alacağım tekrar ama fiyatı yükselmiş bu defada
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Tam benden alın
İsim: E** İ**
Tarih: 02 Şubat 2023
Beden: Beden:39

Yorum: hediye olarak almıştık arkadaşımıza çok beğendi kaliteli gelmiş kendi numaranizi alabilirsiniz
İsim: D** Ş**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: derisi kalitelisi çok güzel kendi numaranızı alın
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Güzel, bana büyük geldi. Bir numara küçük alınabilir.
İsim: e** s**
Tarih: 14 Eylül 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Mükemmel bir ayakkabı. 36.5-37 giyiyorum, 37 aldım tam oldu.
İsim: N** D**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: 2 günde geldi ürün çok kaliteli derisi yumuşacık ve gerçekten çok rahat ben 36.5 giyiyorum 37 aldım tam oldu çok şık
İsim: R** A**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 38 numara iç taban ölçüsü nasıl acaba? 25 ölçğm kaç numara almalıyım
Cevap: Merhaba 25,5 cmdir

Soru: 39 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

Soru: 39 numarası varmı
Cevap: Merhaba, öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

Soru: Tabanı kayarmı?
Cevap: Merhaba kaymaz taban özelliği mevcut değildir.İyi günler.

Soru: Ürün deri mi?
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz belirtilen ürünün malzemesi Poliüretan'dır.İyi günler.

Soru: gercek deri mi?
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz belirtilen ürünün malzemesi Poliüretan'dır.İyi günler.

Soru: Rugan olan ne zaman gelir

Soru: Merhaba 39 numarası gelir mi ?

Soru: merhaba 245 kac numaraya uyqundur?
Cevap: Merhaba 37numara için iç taban ölçüsü 24.5cm.

Soru: Merhaba 39 numaranın stoga girmesini bekliyorum 🙏🙏🙏

Soru: hakiki derimidir

Soru: Merhaba indirim olacak mı yakın zamanda
Cevap: Merhaba, dönem dönem kampanya ve indirimlerimiz devam etmektedir. Kampanyalardan haberdar olmak için takipte kalmanızı ve favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba,ürün gerçek deri mi?suni deri mi? bilgi alabilir miyim?

Soru: 42-43 numara neden yok
Cevap: Merhaba 40 numaraya kadar çalışmaktayız

Soru: Stoklar ne zaman güncellenir acaba
Cevap: Merhaba, öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

Soru: salam. 39-40 numarasi varmi?
Cevap: Merhaba stokda mevcuttur

Soru: Bir ricam olcaktı. Ben ayakabiui 38 aldim hic kulamdim. Memlektimde deprem olunca gelen giden unuttum hic kullanmadim degsiim icin nasil yardimci olablrsiniz. Ayrica urun kalitenizden ve urunlerden memenum sadece bir ayakabimda sknti oldu. Oda dar oldugu icin yardimci olursaniz sevinrim
Cevap: Merhaba, konu ile ilgili trendyol asistandan destek alabilirsiniz.

Soru: 37.5 varmı bu ayakkabıda
Cevap: Merhaba, buçuklu numara yok. Ürün tam kalıp. Buçuklu numara giyiyorsanız bir büyük numara tercih edebilirsiniz.

Soru: mrb 39 no istyrum varmi
Cevap: Merhaba, öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

Soru: 40 numara ne zaman güncellenecek acaba?

Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah Resim Galerisi

Kadın Loafer Günlük Klasik Ayakkabı Casual Makosen Fonle siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü