Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red Ürün Alınmaya Değer Mi

Rabia

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
331
0
0
Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red Mevcut Fiyatı 399.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red Hakkında yaklaşık 2109 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red Ürününün Satıcısı, POLKA STORE Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red ürününü 399.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red En Son Yapılan Yorumlar
399.99 Tl ye satışta olan Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2109 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Normalde 38-38 buçuk giyiyorum 39 numara aldım tam oldu aşırı rahat ve tatlışşş bayıldım 😻
İsim: S** S**
Tarih: 25 Ocak 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: POLKA

Yorum: dünyanın en güzel ve EN RAHAT ayakkabısı. asla pişman olmazsınız böyle bir rahatlık ve şıklık YOK. herkes bayıldı. kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: d** e**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: Çok tatlı bayıldım beklediğimden rahattı tam numara alabilirsiniz
İsim: A** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Eylül 2023

Yorum: Bayıldımmmm🌸 1 numara büyük alınmalı ben 38 giyiyorum 39 aldım tam oldu
İsim: Ş** G**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Bir beden büyük alın çok güzel
İsim: İ** T**
Tarih: 26 Şubat 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok beğendim bir numara büyük alın
İsim: **** ****
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: çok güzel ve rahat, kendi numaranızı alın
İsim: B** D**
Tarih: 05 Şubat 2024
Beden: Beden:36

Yorum: 8 Şubat’ta sipariş verdim, 10unda geldi. Harika! Tam numaramı aldım ve bayıldım. Çok şık, zarif. Kırmızısını da alacağım 😍
İsim: Gizem K.
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: 37.5 ayağım, emin olmadan 38 aldım çok rahat oldu. ayakkabı çok hoş bayıldım, kargo da çok hızlıydı. teşekkürler.
Tarih: 25 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz, kargo paketleme gayet iyiydi.Çok rahat bir ayakkabı.
İsim: A** G**
Tarih: 06 Aralık 2023
Beden: Beden:40

Yorum: Efsane ayakkabı 1 beden büyük alınmalı
İsim: Gunes Z.
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Çookk güzel çok şık duruyor tam numara aldım
İsim: S** K**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: tam numara alın çok şık
İsim: B** T**
Beden: 28 Haziran 2023

Yorum: Tek kelime ile mükemmel. ama bence bir numara büyük alın
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: cok guzel cok zarif duruyor tam beden alin zaten giydikce aciliyor
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: müthiş bi rengi var çok şık bir ayakkabı tam numara alabilirsiniz 🤌🏻
İsim: Z** E**
Tarih: 11 Şubat 2024

Yorum: çok kaliteli bir beden büyük alınmalı harika bayıldım
İsim: E** t**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel, bir beden büyük alınmalı
İsim: S** F**
Tarih: 30 Mart 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Bir numara büyük alabilirsiniz ürün çok güzel
İsim: C** n** K**
Tarih: 13 Nisan 2024

Yorum: çok tatlı Bi ayakkabı Bi numara büyük daha iyi olur bence
İsim: i** T**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Yorumlarda bir numara büyük alın önerilerine uyup 39 numara söyledim. Ayaklarım ince ama taraklıdır. Düşündüğümden çook büyük oldu emanet gibi durdu. O yüzden onu iade edip 38 sipariş verdim, şahanee oldu <3
İsim: S** O**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Ürün çok güzel ve kaliteli. Tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: S** K**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Ürün gerçekten göründüğü gibi geldi. çok şık ve kullanışlı bir model. kendi numaramı almıştım. Tam oldu.
İsim: T** O**
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Bir numara büyük alınabilir
İsim: F** S**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Tam beden alabilirsiniz gayet güzel urun
İsim: ö** k**
Beden: 21 Kasım 2023

Yorum: 37 numara giyiyorum normalde yorumlari okuyarak burda da 37 aldim. tam oldu mu olmadi mi acaba diye dusunurken ayakkabi genislediii hemen ve tam olduuu harika bir seyyyy alin aldirin
İsim: Y** Ş**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: bir numara büyük alınması şart. cok guzel bir ayakkabı bence cokkk da rahat beni hiç yormadı spor ayakkabı rahatlıgı mı bekliyonuz siz de
İsim: h** a** y**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: aşşşşırı beğendim bi numara büyük aldım küçüğü de olurmuş ama olsun rahat giymiş olurum çok güzel kargo da hızlı
İsim: A** r**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: Harika renk, rahat ve şık. Ayağım uzun ince taraksız. 39 giyiyorum. 39 aldım gayet güzel kullandım.
İsim: Melisa Ü.
Tarih: 27 Ekim 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: çok tatlı ayakkabılar tam numara alabilirsiniz 💃🏻
İsim: M** A**
Tarih: 21 Mart 2024

Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 41 beden nerede
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız gün içinde düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: Merhaba kilolular için uygun mu takma kısmı gelir mi
Cevap: Merhaba, hafif taraklı ayaklar için uygundur

Soru: Merhaba 41 numarası nezman gelir acaba
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız gün içinde düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: yardımcı olun lütfen
Cevap: Hafif taraklı ise 40 tercih edebilirsiniz

Soru: Tokası silver varmj
Cevap: Merhaba, tokası gold tondadır.

Soru: Merhaba sizden bir ricam olucaktı ayakkabım geldi çok güzel yanlız ayakkabımın ipinin bir tanesini kaybettim gönderme şansınız var mıdır rica etsem kullanamıyorum o yüzden biri olmadığı için bilekten bağlama ipi
Cevap: Merhaba, maalesef aksesuar tedariğimiz bulunmamaktadır

Soru: ayağım taraklı kemik çıkıntısı var normalde 39-40 giyiyorum 41 olur mu ?
Cevap: Merhaba, hafif taraklı ise 40 tercih edebilirsiniz

Soru: 40 numara ölçüsü nedir cm olarak
Cevap: Merhaba, ürünün detaylı ölçü bilgileri henüz not edilmemiş olup en kısa sürede ürün bilgilerine eklenecektir. Keyifli alışverişler

Soru: 41 numara ne zaman gelicekkk

Soru: 36.5 giyinen biri kaç numara almalı
Cevap: Merhaba, 37 uygun olacaktır

Soru: merhaba bu ürünün şeker pembesi ne zaman stoga gelir. uzun zamandır bekliyorum. Keşke turkuaz mavisi de olsa.
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: merhaba, spor ayakkabılarda 37, topuklu ayakkabılarda 36 giyiyorum. 36 mı 37 mi almalıyım?
Cevap: Merhaba, 37 tercih edebilirsiniz

Soru: merhaba 42 numarasi gelmez mi acaba 😪
Cevap: Merhaba, maalesef

Soru: 41 numarası neden kalktı görünmüyor

Soru: Merhaba 36 giyiyorum kaç numara almalıyım? Tam kalıp mı?
Cevap: Merhaba, tam kalıptır

Soru: Hediye vercem rica ederim özenle gönderirmisiniz✨
Cevap: Merhaba, tabiki💐

Soru: merhaba normalde 36.5 giyiyorum 36 mi almalıyım 37 mi
Cevap: Merhaba, 37 tercih edebilirsiniz

Soru: bilek uzunluğu kac cm 38 ve 39 numarada
Cevap: Merhaba, ürünün detaylı ölçü bilgileri henüz not edilmemiş olup en kısa sürede ürün bilgilerine eklenecektir. Keyifli alışverişler

Soru: Merhaba kolay gelsin, ben sizden alışveriş yapmıştım. Ayakkabının bir bandını kaybettim üstten bağlanan kısımdaki bandı. Elinizde fazladan varsa satın almak isterim lütfen 🥺 bordo rengi
Cevap: Merhaba, maalesef aksesuar tedariğimiz bulunmamaktadır

Soru: Lütfen gerçek derisi de üretilsin
Cevap: Merhaba, hiç bir modelimizde hakiki deri materyal kullanmıyoruz. Ürünlerimiz birinci kalite eko deri materyaller ile üretilmektedir. Kalite olarak hakiki deriye en yakın dokudadır. Keyifli alışverişler

Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red Detaylı Resimler

Kadın Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Cherry Red En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü