Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı Alanlar Memnun Mu ?

Zuleyha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
566
0
0
Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı Şu Anki Satış Fiyatı 479.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı Teknik Bilgiler

Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, MEET Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı ürününü 479.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı Yorum Ve Değerlendirmeler
479.0 Tl ye satışta olan Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Çok şık tavsiye ediyorum
İsim: Ö** A**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: TUSEM MODA AYAKKABI

Yorum: görselden farklı, ic ve taban rengi alakasiz kalitesiz duruyor
İsim: s** a**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: RONA SHOES

Yorum: Tam kalıp indirimle çok güzel bi fiyata aldım içine not koymuslar kargo çok özenliydi teşekkür ediyorum ama ilk giymede ayağımı ağrıttı rahat bir ayakkabı olduğu söylenemez rengi de çok hoş
İsim: **** ****
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: AYAKKABI MEET

Yorum: tam numara ve rahat bir ayakkabı
İsim: G** B**
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Bordo istemiştim siyah geldi
İsim: İ** Ö**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Satıcı: RONA SHOES

Yorum: Ya böyle bişey olamaz 🥰hele notunuz ürün harika bişey
İsim: Buket Ö.
Tarih: 29 Mart 2024
Beden: Beden:41

Yorum: harika bi ürün bayıldım ayağıma çok yakıştı hiçbir kusuru yok alıcı sayısı az olunca tereddüt etmiştim ama baha iyi..
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ağustos 2024

Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: numaralar ne zaman güncellenir?
Cevap: Yarın stoklarımız güncellenecektir

Soru: Topuk boyu ne kdr
Cevap: Topuk boyu 3 cm

Soru: 41 numara iç uzunluğu kaç cm?
Cevap: iyi günler 26,50

Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı Resim Ve Fotoğraflar

Kadin Mary Jane Bordo Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Bloke Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü