Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Şu Andaki Değeri 473.23 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Alanlar Memnun Mu?

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 191 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Detaylı Bilgi

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, POLKA STORE Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı ürününü 473.23 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
473.23 Tl ye satışta olan Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
191 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: O kadar tatlı ki rengine bayıldım daha giymeye fırsat olmadı ama rahat olacağını düşünüyorum tam numaranızı alın derim✨
İsim: A** Y**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: POLKA

Yorum: Çooookkk çookkk güzel bir ürün. Bayıldımmm. Tam beden alabilirsiniz.Satıcıya teşekkür ederim. Kısa zamanda ve özenle elime ulaştı.
İsim: Habibe Y.
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Kalitesi gerçekten belli oluyor. Ben kendi bedenimden 1 beden büyük aldım yine de tam oldu. Oversize izin en az 2 beden büyük alınmalı. 34 üm s beden aldım
İsim: O** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Mayıs 2023

Yorum: cok güzel cok kaliteli. normalde 36 giyiyorum ama bunu 37 aldım tam oldu
İsim: F** G** D**
Tarih: 27 Şubat 2024
Beden: Beden:37

Yorum: bayıldım ama bir numara büyük alınmalı. ben 40 giydiğim için alamıyorum sıkıyor ayağımı ama olsun
İsim: M** G** S**
Tarih: 01 Ağustos 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Ayakkabı çok güzel. Tam kalıp, kendi numaranızı alabilirsiniz. Çok hızlı ve özenli gönderdikleri için çok teşekkür ederim.
İsim: Ç** Ç**
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: Çok hoş tam numara
İsim: g** s**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: tam beden,ben alır almaz 100 tl indirim olmuş,çok kötü oldum((
İsim: **** ****
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: İyi kalite 39 beden doğrudur
Tarih: 30 Ağustos 2023
Beden: Beden:39

Yorum: 36.5 gibi giyiyorum 37 iyi oldu.
İsim: C** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Temmuz 2023

Yorum: İnanılmaz güzel ayakkabılar tıpkı görseldeki gibi. Hemen denemek için gelişigüzel bağladım. Benim ayakların ince uzun olduğu için iyi oldu, eğer biraz kalın veya dışa doğru ayaklarınız varsa bir boy büyük alabilirsiniz. Benim kendi numaramı aldım. Onun dışında rengi modeli müthiş çok memnun kaldım, her an öbür renkleri de alabilirim <3
İsim: g** n**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Yorumlara bakarak bir beden büyük aldım. İyi ki öyle yapmışım. Çok tatlı bir ayakkabı. Ayağımı hiç vurmadı. Rahat ettim.
İsim: B** A**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim tam numara alınmalı
İsim: Aslı A.
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: ayakkabi gercekten cok guzel. uzun yol yurunmez cunku hafif sert. ama rahat. ara bedenseniz bir numara buyuk alabilirsiniz. ince, duz ayakliysaniz daha rahat olur. ayrica birkac arkadasim ayakkabiyi hic begenmedi ozellikle modelini ama tam bir 90lar havasi var begendiyseniz dinlemeyin kimseyi, alin. guzel kolbinlemek onemli. renkli diye zevksiz olmDevamını Oku
İsim: M** G**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: çok güzel, çok rahat. Gönül rahatlığıyla ala bilirsiniz
İsim: K** İ**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: begendim tam beden alinmali
Tarih: 24 Kasım 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Çok güzel ürün ama bana büyük geldiği için bir numara küçüğünü alacağım
İsim: H** Ö**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Doygun bir kırmızı beklemeyin, pembe tonlarına da yakın. Gündeliğe çok uygun değil en fazla 2-3 saat rahat edersiniz. Eğer topuklu az giyiyorsanız bahsedildiği kadar gün boyu rahat olmayacağını söylemeliyim. 36,5 gibi arada bir numara giyiyorsanız 37 ideal. Ayrıca ayakkabı parmak uçlarımı da vurdu. Kutusundan ilk çıkardığımda bali kokusu çarptı fakDevamını Oku
İsim: İ** A**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Ayakkabıya aşık oldum. Hem çok rahat hem çok şekerrrr kendimi bayramda kırmızı rugan babet almış 5 yaşındaki kız çocuğu gibi hissediyorum. Çok mutluyuuuuum 💃❤
İsim: R** G**
Tarih: 03 Temmuz 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Bir beden büyük almıştım bedeni kalmadığı için tam oldu müthiş çok rahat
İsim: merbemioo
Tarih: Fenomen
Beden: 05 Ocak 2024

Yorum: Kargosu çok hızlıydı 1 günde elime ulaştı. Tam kalıp kendi numaranızı tercih edebilirsiniz. Gayet şık ve rahat bir ürün bence
İsim: E** N** Y**
Tarih: 03 Eylül 2023

Yorum: Ayakkabılar çok şeker beğendim
İsim: D** A**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: bu fiyata en rahat ayakkabi olabilir durusuda cok guzel
İsim: A** A**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Aşırı rahat; gelinliğimin altına aldım. Rengi fotoğraftakinden bir tık daha açık ancak rahatlığı 10/10; paketleme iyiydi, teşekküüüürleerrrsssss😍
İsim: E** K**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Ürün fiyatına göre güzel tam numaramı aldım ama ince bi model olduğundan giyerken rahat ettirmez buçuklu üst numara daha iyi olur o da yok bir numara büyük de nasıl olur bilemem
İsim: B** D**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: Dünyanın en güzel ayakkabısı❤ 36 numara ince bir ayak yapım var, tam oldu🫶🏻✨
İsim: B** T**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Bu ayakkabılara bayıldım. Çok tatlılar. Tam ayak numarama göre aldım, fotoğrafta göründüğü gibi birebir geldi
İsim: E** B**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: kendi numaramı aldım azıcık büyük oldu ama küçüğünü alsam dar olurmuş. gayet güzel 👍
İsim: Hatice K.
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Çok çok rahat tam numaram aldım, normalde her ayakkabı mutlaka vurur asla öyle bir şeyle karşılaşmadım
İsim: E** Y**
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: 38 giyiyorum 38 aldım tam oldu. Bence rahat ve yumuşak bir ayakkabı sadece kutuyu açtığımda yapışkan kokusu vardı o da çok önemli değil havalandırınca geçti.
İsim: C** Ş**
Tarih: 03 Haziran 2024

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Merak Edilenler

Soru: 39 numara guncelenecekmi?
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız gün içinde düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: Bu modelin arkası kapalıları ne zaman gelecek yada gelecek mi
Cevap: Merhaba, çekimleri yapılıyor. Hazır olduğunda satışa eklenecektir 💐

Soru: 36 sı ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız gün içinde düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: Pembe renginin stokları yenilenecek mi?
Cevap: Merhaba, tükenen renk ve numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: Merhaba 39 numara alacağım ama tükenmiş gelecek mi?
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız gün içinde düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp takipte kalın lütfen 💐

Soru: 38 numarasi ne zaman guncellenir kirmizinin

Soru: Merhaba ürünün 34 ya da 35 i gelecek mi ? Lütfen gelsin :( her rengini alacağım
Cevap: Merhaba, maalesef 💐

Soru: harikasınız teşekkür ederim
Cevap: İlginiz için biz teşekkür ederiz💐

Soru: Merhaba , kalıbı nasıl dar mı ? 38 buçuk ayağım kaç no almalıyım
Cevap: Merhaba, kalıp tamdır. Ayak yapınız çok taraklı ise 39, ince ise 38 tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: topuk boyu kac cm
Cevap: Merhaba, 3 cm’dir

Soru: Merhaba bu ürünün tokası sarı mı gri mi acaba
Cevap: Merhaba, gold tondadır

Soru: Merhaba kırmızı 37 numara ne zaman gelecek acaba
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp takipte kalın lütfen 💐

Soru: Merhaba bu modelin aynısı ama sadece arkası kapalı olan hali var mı?
Cevap: Merhaba, şuan için maalesef bulunmuyor. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba lütfen kırmızı rengin 41 numarasını getirinnnnn❤❤❤
Cevap: Merhaba, önümüzdeki günlerde eklenecektir💐

Soru: 38 -39 stok ne zaman güncellenir
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp takipte kalın lütfen 💐

Soru: Neden 35 numara yok :( Lütfen üretin..
Cevap: Merhaba, önümüzdeki günlerde seçenekler arasına eklenecektir. Keyifli alışverişler dileriz 💐

Soru: Merhaba bu kırmızının deri olanı gelir mi
Cevap: Merhaba, Mary Jane modelimiz için planlanan üretim seçenekleri arasında bulunmuyor ancak Audrey modelimiz için önümüzdeki günlerde eklenecektir

Soru: Ayağım çok taraklı. Acaba uygun olur mu bu model
Cevap: Merhaba, çok taraklı ayaklar için uygun değildir 💐

Soru: 38 numarası gelir mi
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız gün içinde düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp takipte kalın lütfen 💐

Soru: Gerçek deri mi suni mi
Cevap: Merhaba, hiç bir modelimizde hakiki deri kullanmıyoruz. Keyifli alışverişler

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü