Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı En Düşük Fiyat Nerede ?

KumRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
333
3
0
Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Alınmaya Değer Mi?
Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Şu Anki Satış Fiyatı 569.05 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Memnuniyet Durumu Nedir?

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürün Bilgisi

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, POLKA STORE Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı ürününü 569.05 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Son Yorumlar
569.05 Tl ye satışta olan Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Cok şık duruyor tam numara alabilirsiniz ♥
İsim: D** T**
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: POLKA

Yorum: Harika bir ayakkabı. Görseldekiyle bire bir aynı. Yorumlara bakarak bir numara büyük tercih ettim iyi ki öyle yapmışım. Kesinlikle bir numara büyük alınmalı
İsim: M** D**
Tarih: 08 Şubat 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Hızlı teslimat kendi numaramı aldım, bir az geniş
İsim: A** M**
Tarih: 29 Aralık 2023
Beden: Beden:40

Yorum: sert ve bir beden büyük alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Bu kadar rahat beklemiyordum. Çok tatlı ve tam numara
İsim: İ** Ş**
Tarih: 16 Ocak 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Bayıldım beklediğimden de güzel çıktı diğer renklerini de alacağım. Sipariş verdim ertesi gün elimdeydi satıcıya çok teşekkür ederim. Tereddütsüz alabilirsiniz
İsim: H** G**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel bir ayakkabı.Kalıbı rahat zevkle kullanıyorum.
İsim: T** A**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: çok beğendim. kendi numaram 38 . yorumlarin bazısına göre bir numara büyük aldım. çünkü ayağım az taraklı. yani birazcik kalın. iyi oldu. fakat az ucu boş kaldı. kendi numaram da sıkabilirdi. Harika bir duruşu var. tavsiye ediyorum. çocukluğumuzun kırmızı ayakkabısi☺ çanta almıştım. takım yaptım.
İsim: N** K**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel. Kesinlikle başka bir renk alacağım. Taşıma işlemi çok geçmeden gerçekleşti. Satıcıya teşekkürler.
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: kendi olcunuzu alin rahat
Tarih: 26 Aralık 2023

Yorum: Maalesef gelen ürünün görseldeki renkle alakası yok, kutuyu açınca çok ağır bir koku geldi. Fakat ayakkabı rahat kendi numaramı aldım.
İsim: Z** N** C**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Ayağı inanılmaz acıtıyor iade
İsim: B** K**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Siyah rengini de aldım. Bu rengini de. 10 puan olsa 10 puan verirdim😂❤
İsim: M** Y**
Tarih: 26 Aralık 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Ayakkabı çok şirin rengi harika kendi ayak numarasını alabilirsiniz. Kalitesi fiyatının üzerinde. Satıcıya paketleme gönderi süresi ayrıca teşekkür ederim.
İsim: Ö** S**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: çok sert iade ettim
İsim: Z** C**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: çok güzel, teşekkürler
İsim: H** K**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Daha giymedim ama göründüğü gibi güzel
İsim: İ** a** G**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: Ürün çok güzel rengi modeli olarak sadece normalden yarım kalıp büyük gibi 38 giymeme rağmen çok az bir pay boşluk kaldı
İsim: B** B**
Tarih: 05 Ocak 2024

Yorum: BAYILDIM FİYATINA GÖRE ÇOK KALITELILER
İsim: İ** N** Ç**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Rengi çok güzel bir ayakkabı modelinide çok sevdim ama 36 beden küçük 37 de çok büyük geldiği için üzülerek iade ettim :(
İsim: A** n** C** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: rengine aşık oldum
İsim: E** b** Y**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Harika bir ayakkabı alın aldırın ♥
İsim: B** i**
Tarih: 16 Haziran 2024

Yorum: ba yıl dım!!! çok tatlı küçük bir kız çocuğu heyecanı ile açtım kutusunu :) ❤ 37,5 giyiyorum 37 aldım hafif bolluk var ama bantlı olduğu için sıkıntı değil ayarlanabilir.. kutusuyla geldi bu arada🙏🏻
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: çok beğendim çok güzel aşk yaşıyorum tam beden alın ben 36 giyoruum ama 37 aldım yorumlara göre ama o da oldu çok büyük durmadı bantlı olduğu için çorapla daha iyi olur
İsim: P** B**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Çok cici çok canlı
İsim: Elif D.
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: çok güzel ayakkabı.herkes çok begendi.bu tarz ayakkabılar genelde rahatsız olur ve ayağı vurur.bunda öyle bı sıkıntı olmadı.bi numara büyük alabilirsiniz
İsim: M** Ö**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: Harikaaaa bayıldım. Daha önce başka bi satıcıdan almıştım kusurlu geldi diye iade ettim. Bu tek seferde kusursuz geldi. Çok beğendim tavsiye ederim. Kendi numaranızı alın.
İsim: B** K**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Numarası tam kalıp ve rahat. Ürün görseldekiyle bire bir aynı.
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Yurtdışına çıkacağımı belirttim ve rica ettim ürünü aldığım gün kargoya verebilirlermi diye? Ve tatatam aynı gün ürünüm kargoya verildi cuma sipariş verdim pazartesi elimdeydi :) harikasınız ürününüz çooook güzel. Çok memnun kaldım teşekkür ederim 🙏🏽
Tarih: 25 Nisan 2024

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: merhaba mat kırmızı gelecek mi?
Cevap: Merhaba, şuan için sadece rugan kırmızı bulunmaktadır

Soru: merhaba kalıplarınız nasıl acaba tam 36 mı yoksa biraz geniş mi
Cevap: Merhaba, görseldeki modelimiz tam kalıptır

Soru: Merhaba tam kalıp mı
Cevap: Merhaba, tam kslıptır

Soru: 39 numara kaç cm
Cevap: Merhaba, ürünün detaylı ölçü bilgileri henüz not edilmemiş olup en kısa sürede ürün bilgilerine eklenecektir. Keyifli alışverişler

Soru: 40 numara ayakkabılarınız kaç cm?
Cevap: Merhaba, ürünün detaylı ölçü bilgileri henüz not edilmemiş olup en kısa sürede ürün bilgilerine eklenecektir. Keyifli alışverişler

Soru: merhaba 36 numara kaç sm olur acaba ben 36 veya 37 giyiyorum hangi numrayi alacağim konusunda karasiz kaldim

Soru: Selam topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhaba, 3cm

Soru: Merhaba, İstek üzerine 41 numarasını yapabiliyor musunuz?
Cevap: Merhaba, maalesef

Soru: 40 numara var mı gelecek mi
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız gün içinde düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Görseller

Kadın Mary Jane Kırmızı Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü