Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Saziye

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
592
0
5
Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Şu Anki Değeri 407.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Alanlar Memnun Mu?

Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 3549 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürünün Detayları

Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, camaiore Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı ürününü 407.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Değerlendirmeleri
407.9 Tl ye satışta olan Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3549 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok sık çok güzel bir ürün 38 giyiyorum normalde 39 aldım arkası açık oldugu için.
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Ferzolaio

Yorum: ürün geldi çok teşekkür ederim gayet güzel rahat ayakta yokmuş gibi rahat ve şık.kucuk hediye ve notunuz için ayrıca teşekkür ederim.hic tereddüt edilmesin tam numaranızı alın...
İsim: G** Ö**
Tarih: 27 Şubat 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok sevdim çok rahat ve zarif duruyor. kendi numaranızı alın
İsim: S** Ş**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Hızlı teslimat ve çok tarz bir ayakkabı bir numara büyük aldım iyiki de öyle yapmışım 🌸
İsim: T** T**

Yorum: Ürün çok güzel kesinlikle tam ayak numaranıza göre alın. Bir beden büyüğünü almayın yorumlara bakıp bir beden büyük alacaktım iyi ki de almamışım. Küçük hediye içinde teşekkürler. Ayakta siyah tül çorap ile efsane oluyor.
İsim: F** T**
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: duruşuna bayıldım çok tatlı, tam bir fiyat performans ürünü. 38,5-39 giyiyorum 39 numara tam oldu
İsim: C** İ**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Duruşu o kadar güzel kii.Aşırı zarif ve şık duruyor. Tam numara alınmalı,çok rahat ve hiç sıkmadı.Ayrica hediye için çok teşekkür ederim :)
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ayakkabı harika geldi çok zarif şık bir beden büyük alınması lazım bende yorumlarda tereddütte kaldım ama bir beden büyük alın daha iyi olur hediyeniz ve notunuz için çok teşekkür ederim çok beğendim 😊
İsim: R** U**
Tarih: 21 Mart 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Bayıldımmm çok güzel ve şık duruyor 😍 Kendi numaranızı alabilirsiniz ✨ Küçük hediye ve notunuz için teşekkür ederim 🌸
İsim: A** N** B**
Beden: Beden:37

Yorum: çok güzel bir ürün tam olarak kendi numaranızı alabilirsiniz.
İsim: E** B**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Harikaaa bir ayakkabı ❤ Tam numaranızı alabilirsiniz. Ben 37 giyiyorum 37 numarası tam oldu. Hızlı kargo aldığımın ertesi günü geldi. Notunuz ve hediyeniz için teşekkür ederim.
İsim: F** Ö**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Ayakkabı çok kaliteli ve özenliydi. Tam beden alabilirsiniz. Teşekkür ederim 🤗

Yorum: Hediye olarak geldi bayyyııldımmm tam beden cuk oturdu görüntüsü de güzel
İsim: İ** n** A**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Fp ürünü gerçekten 39 numara giyiyorum tam oldu. Ayrıca içindeki not ve kahve için teşekkürler
İsim: G** K**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Tek kelimeyle harikaaa hiç tereddüt etmeden kendi numaranızı alabilirsiniz ayrıca küçük hediyeniz için de çok teşekkür ederimmmm
İsim: Zeliha İ.
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Bayıldım tam numara alabilirsiniz gerçekten çok güzel duruşu

Yorum: Çok hoş ve şık duruyor normalde 38 giyiyorum ama yorumlara bakıp bir numara büyük aldım iyi ki de 39 almış ım tam oldu satıcı çok hızlıydı ve çok talı bir not yazmışlar kahve ikramlarıda çok güzel teşekkürler 🙏
İsim: m** g**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz ben çok beğendim. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca hediyem için teşekkür ederim
İsim: T** A** E**

Yorum: 37 numara aldım tam kalıp ayakta duruşu çok güzel tatlı.notunuz içinn teşekkür ederim.

Yorum: ayakkabı tek kelimeyle harika çok şık tam bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Çok güzel tam numara alabilirsiniz
İsim: Ebru T.
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Ocak 2024

Yorum: ayakkabı çok güzel tam beden 38 numara aldım. ayaklarım ince tarak ayakları olanlar bir numara büyük almalı şu anlık rahat gözüküyor.
İsim: E** D**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: bir numara büyük alınmalıdır.
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: 36.5 giyiyorum normalde 37 tam oldu. Çok güzel bir ayakkabı.
İsim: H** K**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Çok beğendim ilk tereddüt ettim ama kısa sürede elime ulaştı ve ürün güzel duruyor sağlam geldi tam numaranızı almanızı tavsiye ederim
İsim: Büşra B.
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Çok güzel ve şık duruyor 1 numara büyük tercih edebilirsiniz
İsim: F** T**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Yaaa bayıldıımm bu kadar güzel ve şık bir ayakkabı olamaz. 1 beden büyük alsanız daha iyi olur. Ayrıca hediyeniz ve tatlı notunuz için de çok teşekkür ederim. 🫶💓
İsim: Kübra T.
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: çok tatlıııı bayıldım resmen,fiyatı da iyi,hediye için teşekkür ederim,tam numaramı aldım.❤🫶🏻😍😍🥰💕
İsim: B** G**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Çok güzeller bu fiyata göre kendi numaranızı alabilirsiniz . Not ve minik hediye için de teşekkür ederim:)
İsim: A** T**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: kızıma aldım çok beğendi rahat olduğunu söyledi teşekkürler
İsim: S** K**

Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba hangi şehirden geliyor
Cevap: Merhaba İzmir efendim

Soru: Kalıbı geniş midir ?
Cevap: Kalıbı dar efendim

Soru: okul icin uygundurmu
Cevap: Uygun efendim

Soru: Merhabalar arka kısma gelen bağı büyük gönderebilme şansınız var mı acaba bileğim kalın da
Cevap: efendim delik kısımları sayesinde her bileğe uyum sağlar

Soru: Kolay gelsin. Normalde 34 giyiyorum sporda 35 ya da 35.5 giyiyorum. 36 numara alsam ayağıma olur mu ?
Cevap: Uyum sağlar efendim

Soru: en ölçüleri nedir
Cevap: En ölçüleri bedenler arası farklılık gösterir ayağınız taraklı ve genişse 1 beden büyük alınız

Soru: Merhaba, tokası gümüş var mı?
Cevap: Standart gold efendim

Soru: krem rengi var mı
Cevap: Malefes efendim

Soru: merhaba, mat olanı var mı? Teşekkür ederim
Cevap: malesef efendim

Soru: Merhaba ayağım 38.5 kaç numara almalıyım sizce
Cevap: 39 alınız efendim

Soru: Tam kalıp mı
Cevap: Biraz dar kalıp efendim

Soru: 40 numarası kaç cm ?
Cevap: Merhaba 25 cm

Soru: Normalde 40 numara giyiyorum ayağım taraklı 40 numara olur mu acaba
Cevap: Dar olur efendim. Uyum sağlamaz

Soru: merhaba normalde 37 numara giyiyorum kalıbı darmı acaba
Cevap: Merhaba biraz dar efendim

Soru: Merhaba 36,5 numara için hangisini tercih etmeliyim?
Cevap: 37 tercih ediniz efendim

Soru: siyahın 38 numarası ne zaman gelir
Cevap: Birazdan efendim

Soru: H.burada sayfanız var mı?
Cevap: Hayır yok efendim

Soru: Kalıpar küçük mü acaba 37.5 giyiyorum spor ayakkabıda ama kararsız kaldım. 37 mi? 38 mi? almalıyım.
Cevap: Merhaba bu kalıpta 38 uyum sağlar size efendim

Soru: Selam, ayak olcusu 24sm kac numara oluyor?
Cevap: 38 olur efendim

Soru: merhaba Bu ürünü almak istiyorum 38 giyiniyorum ayağım hafif tarakli kac numara almalıyım
Cevap: Merhaba 39 alınız efendim

Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürünün Fotoğrafları

Kadın Mary Jane Siyah Rugan Arkası Açık Kare Burunlu Baretli Kısa Blok Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü