Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 Bu Ürünü Almalı Mı ?

Aysu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
564
0
0
Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 Şu Anki Satış Fiyatı 239.91 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 Memnuniyet Durumu Nedir?

Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 Hakkında yaklaşık 26 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 Teknik Açıklamalar

Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 Ürününün Satıcısı, Beyond Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 ürününü 239.91 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 Son Yorumlar
239.91 Tl ye satışta olan Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
26 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Yumuşacık çok güzel bir numara büyük almanızı tavsiye ederim
İsim: Y** G**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Beyond

Yorum: normalde 38 39 arasında kalır rahat olsun diye 39 alırım. 38 numara aldım tam oldu çok hafif yok gibi duruşu falan da çok güzel
İsim: B** K**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: ürün çok rahat 38 giyiyorum aynı beden alın
İsim: S** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Ağustos 2024

Yorum: Gerçekten çok güzel ^^Yumuşacık harika ! Kendi numaranızı alınız ^^
İsim: C** A** E**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Çok rahat harika renk ve kaliteli. ayak numaram tam
İsim: **** ****

Yorum: Çok rahat , tam beden uyumlu.
İsim: MERAL Y. G.
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Rengi fotoğrafta görüldüğü gibi.Yumuşacık bir dokusu var
İsim: Ş** B**

Yorum: çok beğendim rahat ayakkabı plastik kokuyor ama olsun
İsim: Z** a**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: cok rahat bayldm
İsim: Ö** A**
Beden: Beden:36

Yorum: Rengi tam görseldeki gibi çok rahat
İsim: N** K**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Arkadaşlar yoğun bir plastik kokusu var ama sonuçta bu bir sandalet. Dışarda giyilecek. Yıkanınca geçecektir kokusu. Çok beğendim ben yumuşacık
İsim: A** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Rahat ayakkabı.renk aynısı geldi
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Aslında çok tatlı bir sandalet fakat plastik kokusu çok yoğun umarım zamanla geçer
İsim: G** İ**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Alt tabanı biraz daha kalın olsa çok iyi olurmuş,ama beğendim.
İsim: n** c**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Güzel kayıyor ama
İsim: Gizem K.
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Beğendim duruşu güzel , evet tabanı biraz daha kalın olsa daha iyiydi ama bilmiyorum değişik ve rahat.
İsim: D** T**
Beden: Beden:37

Yorum: Ürün çok güzel kaliteli ve rahat ama alt tabanı çok ince biraz daha kalın olsaydı çok daha güzel olurdu
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: rengi çok tatlı ve yumuşak ayağı rahatsız etmiyor sol asandaletin bir çizgisinde kahve rengi bir tırnak kadar leke vardı bir şey sürtülmüş gibi onun dışında problemsiz
İsim: c** b** ç**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Garip bir koku var yıkadığım halde geçmedi ayrıca çok kalitesiz bir plastiği var giyer giymez ayağımı kızarttı iade😬.
İsim: S** Ö**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ürünün materyali nedir
Cevap: Merhaba, ürün materyali ürün özelliklerinde belirtiği gibi PVC'dir. Keyifli alışverişler dileriz, Beyond

Soru: merhaba plastik kokusu var mi. yuksek topuklusu var midir bir de kemerleri gorseldeki renkte mi geliyor mat mi hepsini cevaplar misiniz
Cevap: Koku ilk paketi açtığınızda olur nihayetinde ürün plastik bir ürün sonrasında havalandırırırsanız geçiyor . Topuk tek ölçü gördüğünüz ürünün aynısı geliyor . Mat .

Soru: Deniz ayakkabısı mı
Cevap: merhaba efendim hem deniz hem gündelik kullanım için uygundur . saygılar beyond

Soru: merabalar 35 giyiyorum 36 cok.buyuk mu.olur
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, Bedeninizi almanızı öneriyoruz. Ancak ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: 40 numara kaç cm
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, Bedeninizi almanızı öneriyoruz. Ancak ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: Terliklerde 36 giyiyorum ne almalıyım

Soru: kırmızı rengini üretecek misiniz?
Cevap: Şuan için düşünülmüyor

Soru: Plastiği sağlık testlerinden geçti mi acaba?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin üretiminde ayak sağlığınızı tehdit edecek hiç bir materyal kullanılmamaktadır. Güvenle kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz, Beyond

Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 Ürüne Ait Resimler

Kadın Mat Kiremit Jelly Sandalet Byndjlly01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü