Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 En Ucuzu Nerede Bulunur

MaviRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
386
1
0
Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 Şu Anki Değeri 199.91 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 Ürününün Satıcısı, Beyond Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 ürününü 199.91 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 Son Yorumlar
199.91 Tl ye satışta olan Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: 38 numara aldım çok sıktı bir beden büyük alın
İsim: G** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mayıs 2024
Satıcı: Beyond

Yorum: bir beden büyük aldım tam oldu. Sırf modeli için aldım, çok tatlı bir model
İsim: S** T**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: çok güzel 38 numara aldım sağ ayaktaki babet sol tarafa göre küçük
İsim: Z** k**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok beğendim çok rahat
İsim: b** ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Temmuz 2024

Yorum: Beğendim çok rahat ve şık
İsim: N** D**
Tarih: 09 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: ben çok beğendim..36 numara giyiyorum bana 36 numarası tam oldu…birkaç yerinde potluk var ancak alt kısımda kaldığı için gözükmüyor..ayakta zarif duruyor..bantlı kısım lastikli o nedenle giyimi çok kolay..malzemesi gerçek kot..iç tabanında markayı baskı olarak basmışlar bu detay hoşuma gitti😇kenar dikişleri çok muntazam..ben diğer renklerini de alDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Numarası çok küçük geldi, iade edip 2 büyük numarasını alacağım. Ayakkabı güzel görünüyor. Ancak ayar deliklerinde halka yok, kumaş delinip geçiriliyor, o açıdan basit kalıyor ama yine de görünümü çok güzel
İsim: G** A**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: dikis kisimlarinda kumas katlanmasi olmus ama cokta rahatsiz etmedi beni oyuzden iadede etmedim birde fiyat hemen nadi bukadr dergisiyor ona anlam veremedim bidaha alamam diye de korktum acikcasi
İsim: T** b**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: kemeri bağlanmıyor kalıbı aşırı dar iade edeceğim
İsim: K** E**
Tarih: 20 Mayıs 2024
Beden: Beden:39

Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhaba 38 ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. İlgilendiğiniz ürünümüzü favorilerinize ekleyebilir, "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek stok güncellendiğinde bildirim alabilirsiniz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: Merhaba, parmak ucu kısmı yumuşak mıdır?
Cevap: Yumuşaktır efendim

Soru: merhaba tarakli ayaklara uygunmudur kalıbı masildir
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, Bedeninizi almanızı öneriyoruz. Ancak ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 Detaylı Resimler

Kadın Mavi Mary Jane Kot Günlük Balerin Babet Byndmj01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü