Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı Alanlar Memnun Mu ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı Güncel Satış Fiyatı 296.72 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı Kullanıcılar Memnun Mu?

Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 559 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı Ürünün Detayları

Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, mmetalic Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı ürününü 296.72 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı Ürün Hakkındaki Yorumlar
296.72 Tl ye satışta olan Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
559 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: bayıldımm boyum 157 s beden aldim cokk uzun oldu tek sorun bu ama halledilir cok guzel ve kalitelii
İsim: S** G**
Tarih: 15 Kasım 2023
Beden: Boy:157cm
Satıcı: MMETALIC

Yorum: Ürün güzel ben bilerek 1 beden büyük aldım tam kalıp
İsim: H** K**
Tarih: 01 Kasım 2023
Beden: Boy:164cm
Satıcı: Relax Time

Yorum: Normal kalite , tam beden alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: 04 Kasım 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: beğendim aradığım eşofman altını buldum diyebilirim ne çok ince ne çok kalın kumaşı ideal ayrıca çok rahat ben 68 kiloya L beden tercih ettim tavsiye ederim teşekkürler
İsim: Ezgi D.
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Tek kelime ile harika ilk kez alışveriş yaptım ve çok ama çok memnunım kendi bedeninizi alın
İsim: N** G**
Tarih: 11 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kesinlikle alın aldırın ben çok beğendim tam beden alabilirsiniz
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Ağustos 2023

Yorum: tam beden alabilirsiniz ürün zaten bol kumaş kalitesi gayet iyi
Tarih: 08 Eylül 2023
Beden: Beden:S

Yorum: uzun zamandır bol paça eşofman arıyodum tam beden oldu çok beğendim
İsim: D** S**
Tarih: 31 Ağustos 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürün çok hızlı bir şekilde geldi, paketleme çok güzel ayrıca eşofman fiyatına göre oldukça kaliteli. Kendi bedeninizi alabilirsiniz. Ben çok beğendim, güzel notu için satıcıya ayrıyeten çok teşekkür ederim.
Beden: Beden:S

Yorum: Bir beden büyük alabilirsiniz
İsim: S** C**
Tarih: 13 Kasım 2023
Beden: Beden:2XL
Satıcı: NFTY BUTİK

Yorum: Güzel kaliteli. S giyiniyorum normalde. Xs sipariş verdim tam oldu. Bacaq boyundan azicik derzilik iş var
Tarih: 19 Ağustos 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: 2 beden büyük alınmalı. kumaşı ve rengi güzeldi
İsim: G** O**
Tarih: 30 Ağustos 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Ürün oversize ben daha bol olsun diye bir beden büyük aldım gayet güzel ve kalın bir ürün tam kışlık bence
İsim: B** Ö**
Beden: Boy:166cm

Yorum: Annisime aldim, bedeni tam
İsim: D** G**
Tarih: 10 Kasım 2023
Beden: Beden:M

Yorum: kendi bedeninizi alın çok güzel
Tarih: 02 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: m aldım tam oldu
İsim: ç** t**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Ürüne bayıldım bi beden büyük aldım tam oldu hediyeniz ve güzel notunuz için teşekkürler kargolama güzeldi ve hızlı geldi
İsim: S** k**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel fotoğraftaki gibi geldi tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Z** A**
Tarih: 01 Kasım 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Ürün gayet güzel XS beden sipariş vermiştim fakat hediye olarak gönderilen tişört L beden mis bu yüzden baya buyuk geldi haliyle ama genel olarak iyi diyelirim
İsim: S** N**
Tarih: 24 Ağustos 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Tam beden alabilirsiniz.Boy olarak çok uzun tadilat gerekli onun dışında henüz yıkanmadı umarım tiftiklenmez.Yorum olmadan tedirgin aldım ama iyi gibi bakalım
İsim: T** Ü**
Tarih: 05 Eylül 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürünün kalitesi gayet güzel ama arka dikişinde hata vardı yamuk dikilmiş o yüzden iade 1.75 boy 62 kilo m beden bi tık dar geldi l beden daha iyi olurmuş
İsim: E** a** K**
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: anneme aldık çok begendi
İsim: R** G**
Beden: 08 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel ve rahat bir kalıbı var bir tane de kızım için sipariş verdim
İsim: A** K**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: Alin bala alin qadanizi alim alin. Ay toba bələ gəşənk şey görülmüyüfdü. Çox bəyənnmişg. Gomblessizsə daha da gişəng olicey.Ay oğul noğul aldabə. Biz bi dənə də aliyix. Gözouzu yiyərən alin. Alarsouz şəki halvasından da yiyərsouz.
İsim: H** O**
Tarih: 27 Ekim 2023
Satıcı: Eliz Butikci

Yorum: kendi bedenimi aldım. kumaşı çok kaliteli değil bence. kalın da değil. orta incelikte.
İsim: Ç** Y**
Tarih: 15 Kasım 2023
Satıcı: EX SPORT

Yorum: Kumaşı biraz ince ama kalıp olarak gayet güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: E** O**
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Boy:158cm
Satıcı: Kallima

Yorum: Fiyat performans ürünü diyebiliriz. Hediye tişört fena değil fakat mutlaka bir beden küçük söyleyin
İsim: Z** E**
Tarih: 10 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kızma aldım tam oldu çok güzel notunuz için teşekkürler 💗💖
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Çok şik. Çok sevdim kaliteli diğer rwnklerinide alacam
İsim: f** s**
Beden: 01 Kasım 2023

Yorum: gözlədi, tüklənmə olarmı , ya yox hələ bilmirəm, çox istifadə etməmişəm, s size aldim, beli , duruşu yaxşıdı, amma uzun idi, 4 sm kimi qısaltdım
Tarih: 12 Eylül 2023

Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 155 48 kilogram
Cevap: Merhabalar, XS beden tercih edebilirsiniz efendim. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: 165 65 kilo?
Cevap: Merhabalar, M beden tercih edebilirsiniz efendim. Detaylı bilgi için ürün görsellerinin sonunda yer alan ölçü tablomuza göz atabilir veya daha önce cevaplanan sorulara bakabilirsiniz. Daha önce alışveriş yapmış müşterilerimizin yorumları da sizlere yardımcı olacaktır. Kendi kategorisinde en çok satan ürünlerimizden biridir. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: 1.70 63 kilo
Cevap: Merhabalar, M beden tercih edebilirsiniz efendim. Detaylı bilgi için ürün görsellerinin sonunda yer alan ölçü tablomuza göz atabilir veya daha önce cevaplanan sorulara bakabilirsiniz. Daha önce alışveriş yapmış müşterilerimizin yorumları da sizlere yardımcı olacaktır. Kendi kategorisinde en çok satan ürünlerimizden biridir. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: 1.55 51 kilo ?
Cevap: Merhaba muhtemelen M beden uygun olur.

Soru: 150 45 kilo
Cevap: Merhabalar, XS veya S beden tercih edebilirsiniz efendim. Detaylı bilgi için ürün görsellerinin sonunda yer alan ölçü tablomuza göz atabilir veya daha önce cevaplanan sorulara bakabilirsiniz. Daha önce alışveriş yapmış müşterilerimizin yorumları da sizlere yardımcı olacaktır. Kendi kategorisinde en çok satan ürünlerimizden biridir. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: 1.70 74 kg ?
Cevap: Merhabalar, L beden tercih edebilirsiniz efendim. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: 165 boy 47
Cevap: Merhabalar, XS beden tercih edebilirsiniz efendim. Detaylı bilgi için ürün görsellerinin sonunda yer alan ölçü tablomuza göz atabilir veya daha önce cevaplanan sorulara bakabilirsiniz. Daha önce alışveriş yapmış müşterilerimizin yorumları da sizlere yardımcı olacaktır. Kendi kategorisinde en çok satan ürünlerimizden biridir. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: merhaba 164 48 kilo
Cevap: Merhabalar, S beden tercih edebilirsiniz efendim. Detaylı bilgi için ürün görsellerinin sonunda yer alan ölçü tablomuza, ürün özellikleri ve ürün açıklaması kısımlarına göz atabilir veya daha önce cevaplanan müşteri sorularına bakabilirsiniz. Kendi kategorisinde en çok satan ürünlerimizden biridir. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: 170 64 kg?

Soru: 167 50 kilo

Soru: 160 boy 70 kilo
Cevap: Merhabalar, S veya M beden tercih edebilirsiniz efendim. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: Kac iplik?
Cevap: Merhabalar, 2 iplik bir üründür efendim. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: 172 boy 95 kilo ?hediye veriyor musunuz tişört
Cevap: Merhabalar, XL beden tercih edebilirsiniz efendim. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: 1,62 boy 55 kilo
Cevap: Merhabalar, S beden tercih edebilirsiniz efendim. Detaylı bilgi için ürün görsellerinin sonunda yer alan ölçü tablomuza göz atabilirsiniz. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: 1.54 boy 43 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba resmi sola kaydırırsanız bütün ölçüler yazıyor.

Soru: 158boy 58 kilo
Cevap: Merhabalar, S veya M beden tercih edebilirsiniz efendim. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: merhaba 1.69 boy ve 80 kg hangi beden uygun olur
Cevap: Merhabalar, XL beden tercih edebilirsiniz efendim. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: 163 boy 68 kili
Cevap: Merhabalar, L beden tercih edebilirsiniz efendim. İyi günlerde giyiniz 😊

Soru: 1.63 boy 55 kilo
Cevap: Merhaba S beden uygun olur

Soru: 1.60 boy 70 kilo
Cevap: Merhabalar, S veya M beden tercih edebilirsiniz efendim. Detaylı bilgi için ürün görsellerinin sonunda yer alan ölçü tablomuza göz atabilir veya daha önce cevaplanan sorulara bakabilirsiniz. Daha önce alışveriş yapmış müşterilerimizin yorumları da sizlere yardımcı olacaktır. Kendi kategorisinde en çok satan ürünlerimizden biridir. İyi günlerde giyiniz 😊

Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı Görseller

Kadın Mevsimlik Salaş Geniş Rahat Paça Yan Cepli Siyah Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü