Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Ceren

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
521
0
0
Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı Şu Anki Satış Fiyatı 179.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı Alanlar Memnun Mu?

Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı Hakkında yaklaşık 208 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı Teknik Açıklamalar

Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı Ürününün Satıcısı, Cottonhill Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı ürününü 179.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı Son Yorumlar
179.9 Tl ye satışta olan Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
208 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Bu takımın Mürdüm rengini aldım. Çok rahat ve kaliteli bir ürün. Paketleme çok güzel ve özenli. Hızlı kargo . Askılar ayarlanabiliyor. Sütyen kopçasız yani tüm sütyen. Çok şık duruyor. Danteli şık ve kaliteli. Hijyenik . Bu çamaşır takımını dolabınıza asmak için ürünle birlikte askı bile göndermişler. Kaliteli bir askı. Çok beğendim. Alacak arkadaDevamını Oku
İsim: Bengisu Ü.
Tarih: 25 Eylül 2021
Beden: Beden:90
Satıcı: Cottonhill

Yorum: Duruşu Çok güzel. Hissiyatını Çok sevdim kesinlikle tavsiye ederim kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: I** C**
Tarih: 16 Kasım 2022
Beden: Beden:75

Yorum: Çok kaliteli bir marka. Ürün yumuşacık ve çok aşırı güzel. Ben çok memnun kullanıyorum. Tam beden alabilirsiniz.
İsim: Büşra N. A.
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz ☺ rengi çok güzel
İsim: E** Ö**
Tarih: 06 Mart 2022
Beden: Beden:80

Yorum: Tam beden alabilirsiniz yumuşacık danteli çok beğendim çok rahat
İsim: M** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: çok tstlı bir takım. kendi bedenim tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 25 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel yumuşacık
İsim: A** G**
Tarih: 23 Eylül 2021

Yorum: Çok rahat farklı rengini alıcam
İsim: Ö** K**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: çık güzel gorseldeki gibi
İsim: E** Y**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Fiyat performans narin bir yapısı var bir beden büyük tercih edilebilir
İsim: Y** K**
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: ürüne bayıldım o kadar güzel ve rahat ki 80 beden giyiyorum ben ama daha büyük giyenlere olmayabilir , 50 kilo 164 cm boy M aldım tam oldu
İsim: f** m**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: 1 beden küçük alın
İsim: H** T**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: yumuşacık çok rahat
İsim: M** D**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: rengi cok guzel dokusuda yumusak
İsim: e** f**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Temmuz 2024

Yorum: MUHTEŞEM VE YUMUŞACIK
İsim: n** n** d**
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: Çok rahat ve yumuşacık
İsim: ö** Ç**
Tarih: 26 Ekim 2022
Beden: Beden:85

Yorum: Çok güzel ve tam oldu.
İsim: S** A**
Tarih: 21 Kasım 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: bu takima bayildim hic yok gibi yumusacik
İsim: M** S**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Çeyizim için aldım beğendim tşk ederim
İsim: **** ****
Tarih: 28 Mart 2022

Yorum: yumusaşacık cok güzel
İsim: E** U**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Paketleme çok özenli ve fotoğraftakinin aynısı ben aşırı memnun kaldım
İsim: S** Y**
Tarih: 09 Şubat 2022

Yorum: Takımın 6 rengini aldım, normalde 75 giyiyorum ama hep 80 alıyorum bence bir beden büyük daha güzel duruyor ve daha rahat ediyorum. Bu takımların bu kadar uygun fiyatlı olmasının sebebi ağındaki kumaşın olması gerektiği yerde durmaması. Kumaş çok arkada kalıyor işlevsiz yani. Ama ben yine de severek kullanıyorum.
İsim: E** Ö**
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: 85b giyiyorum, bedeni aldım, paketin üstünde 85 yazıyor ama L beden çıktı içinden. Altı korkunç derecede büyük. Altını giyebilmem mümkün değil
İsim: B** S**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Cok ince hic rahatsiz etmeyen bir kumasi var. Ben 85 aldim tam oldu zaten askilarida ayarlana biliyor 👍🏻👍🏻
İsim: D** K**
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: Sahhhhane bir takim cok rahat cok kaliteli
İsim: B** S** Ş**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: harika rahat bir ürün
İsim: M** K** V**
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: güzel duruyor beğendim
İsim: b** ç**
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: Gaaayet guzel, kaliteli ve likrası da var
İsim: Hülya Ç.
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: Güzel rahat
İsim: D** G**
Tarih: 20 Şubat 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: süper bir şey 75 B giyiyorum S tam oldu altıda güzel
İsim: m** y**
Tarih: 07 Nisan 2024

Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: urununuzun arkasi kopcali mi
Cevap: Merhabalar, Ürünün arkasında kopça bulunmamaktadır efendim. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Teslimat bölgesine dahil olan lokasyonlar için Trendyol Express ile gönderim yapıyoruz. Diğer bölgelerde de Aras Kargo ile çalışmaktayız. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 95 b ölcü L bedenmi
Cevap: Merhabalar efendim, 90 beden XL bedene tekabül etmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Alt giyim için L ve üst giyimde 85B için hangi size seçelim?
Cevap: Merhabalar, 85 beden uygun olacaktır efendim. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: bu urunun 70 bedeni yok mu
Cevap: Merhabalar, Maalesef ürünümüzün en küçük bedeni 75 bedendir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Gönderdiğiniz mor üründe hijyen bandı yoktu diğerlerinde vardı zaten onları da ellemedim . Olduğu gibi gönderdim 😊 ürünleriniz gerçekten çok güzel teşekkür ederim herşey için 😍
Cevap: Merhabalar, Teşekkürler efendim.

Soru: Sepete 56₺ iken koydum 2 saat içinde indirimli fiyatı 114₺ olarak satışa çıkardınız nasıl oluyor bu
Cevap: Merhabalar efendim, Trendyol tarafından düzenlenmiş olan kampanya sona ermiştir ancak 1 saat içerisinde tekrar indirimimiz başlayacaktır. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 1.53 boy 68 kilo beden nedir ve hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre XL beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: hijyen bandı ürün paketinin dışında mı yer alıyor acaba sadece üstü denemem mümkün mü ?
Cevap: Merhabalar, maalesef iç giyim kategorisinde külot özelinde düzenlenmiş yönetmelikler gereği, iade alınabilmesi için hijyen bandının açılmamış olması gerekmektedir. Trendyol ve firmamız müşterilerimizin sağlığını dikkate alarak, ilgili yönetmeliklere uygun bir şekilde gönderim yapmaktadır. Hijyen poşetini tercihen üründen daha geniş tutarak sizlerin ürünlerimizi daha detaylı inceleyebilmesine olanak sağlamaya çalışmaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 80 bedeni ne zaman gelecek
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Konuyla alakalalı maalesef üretimsel bazı sorunlar yaşandı. En kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Işıklı külot satışta olacak mı tekrardan
Cevap: Merhabalar maalesef efendim

Soru: Merhaba , üstü 80 işaretlersem kilot kaç beden geliyor? Small olması lazım da
Cevap: Merhabalar efendim, M beden olarak gönderim sağlamaktayız. Sormak istediğiniz bir şey olursa bize tekrardan ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Boyum 162 kilom 60 normalde destekli 80b takıyorum hangi bedeni almalıyım?
Cevap: Merhabalar, Bralet grubu beden ölçülerimiz aşağıdaki gibidir: XS = 70 Göğüs 75-79 cm / Göğüs Altı 63-67 cm S = 75 Göğüs 80-84 cm / Göğüs Altı 68-72 cm M = 80 Göğüs 85-89 cm / Göğüs Altı 73-77 cm L = 85 Göğüs 90-94 cm / Göğüs Altı 78-82 cm XL = 90 Göğüs 95-99 cm / Göğüs Altı 83-87 cm Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürün paketi nasıl geliyor, sonuçta özel bir ürün olduğu için paketinin gizli olmasını isterim, ürün ve reklam amaçlı da olsa içerikle alakalı bir yazı vs. istemiyorum
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimiz üzerinde markamızın logosunun yer aldığı kargo poşeti ile gönderilmektedir. Kargo poşetimiz ön yüzünde düz renk zemin üzerinde yalnızca markamızın ismi ve sosyal medya adreslerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Trendyol gönderilerinin gönderi barkodu kargo poşetinin üzerindeki şeffaf cep içerisinde dışarıdan görünmek zorundadır. Biz de aynı şekilde gönderim yapmaktayız. Görünen kısımda ise yalnızca isim soyisim, adres bilgileri ve Trendyol logosu bulunmaktadır. Siparişinizin içeriğine dair herhangi bir detay kargo poşetinin dışından görünememektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru varsa bize buradan tekrar geri dönüş yapabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürünü çok beğendim değerlendirmek istiyorum fakat resim ekleyemiyorum neden
Cevap: Merhabalar efendim, Bu konu ile ilgili Trendyol destek ekibi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Soru: 75 beden alt s , m oluyor mu , kalıplar dar mı
Cevap: Merhabalar, Ürünümüz normal kalıptır, 75 bedende alt S beden olarak gönderilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı Ürün Görselleri

Kadın Mürdüm Dantelli Transparan Balensiz Sütyen Takımı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü