Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt Satın Alır Mısınız ?

MaverickYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
281
1
0
Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt Şu Andaki Fiyatı 199.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt Hakkında yaklaşık 1813 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt Ürün Özellikleri

Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt Ürününün Satıcısı, Know Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt ürününü 199.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt Son Yorumlar
199.9 Tl ye satışta olan Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1813 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KNOW

Yorum: bır beden kucuk alın
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: 168 boy 65 kg. M beden aldım.
Tarih: 10 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: ürün aşırı güzel aldığım için o kadar mutlu oldum ki çok beğendim ve üzerime tam oldu gerçekten çok iyi tavsiye ederim.
İsim: ş** k**
Tarih: 03 Nisan 2023
Beden: Beden:L

Yorum: bı beden küçük alınabilir
İsim: L** y**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz hafif salaş duruyor ben beğendim
İsim: M** T**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: tam istediğim gibi geldi ama bır beden büyük siparis etmenizi oneririm
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Aşırı güzel bir tişört M beden giyiyorum normalde L aldım ama beklediğimden daha büyük oldu kendi bedeninizi de alırsanız oversize durur diye düşünüyorum
İsim: E** B**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: bir iki beden büyük alınabilir oversize değil
Tarih: 28 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: çok iyi baskısı felan M aldım biraz büyük geldi kendi bedeninizi ala bilirsiniz
İsim: zahra s.
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: bayıldım bir beden kucuk aldim ben oversize oldugu icin , rahat yazin giy çık tshirt
İsim: C** Ş**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Kendi bedeniniz alın bol baya
İsim: İ** Ç**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: baskısı çok güzel ama kendi bedeninizi alın
İsim: b** k**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: çok güzel geldi tam istediğim gibi bi beden büyüğünü tercih edebilirsiniz
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Renk olaraq güzel 165 boy 48kilo m beden aldım oversıze kaldı amma rahatsız etmiyicek şekilde
İsim: İ** S**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: kesinlikle kendi bedeninizi alın Ben S aldım Gayet bol ve güzel
İsim: N** b**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: tam beden almamıza rağmen biraz bol oldu ama gayet güzel kızım için almıştım çok beğendi.
İsim: H** I**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Tahminimce büyük geldi s bedene m aldim ama buyuktu gene de rengi çok iyiydi begendim
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Çok güzel çok beğendim normalde s giyiyorum oversize durması için m aldım çok güzel durduu kumaşı da mükemmel
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: kızıma aldım çok beğendi tavsiye ederim 😊
İsim: Gülşah Ç.
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: kendi bedenimi aldım ama baya bol
İsim: S** K**
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: ürün görselde görünenle aynı gayet iyi ben 169 boy 54 kilo ben oversize dursun diye medium aldım kendi bedeninizi de alabilirsiniz
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Ürün güzel kendi bedeninizi alın
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Ürün gayet güzel kendi bedeninizde alın
İsim: M** Ö**
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: kiz kardeşime aldım çok güzel rahat
İsim: H** A**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: salaş dursun diye bir beden büyük aldım ama m beden de yeterince salaş olurmuş
İsim: n** y**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Kalitesi ve rengi çok güzel. pek salaş değil 1 beden büyük alınabilir
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: rengi görseldekinden koyu ve baya oversize bi ürün çok bol durmasını istemiyorsanız 1 beden küçük alabilirsiniz
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: Small aldım baya iyi alın aldırın 🫶🏻
İsim: Ayşe N. T.
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: anneme aldim begendi güzel
İsim: z** a** a**
Tarih: 11 Mayıs 2023
Beden: Boy:158cm

Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhabalar
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz.

Soru: hzhzgdhsbsbdgbd
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz.

Soru: hangi kargoy
Cevap: Efendim kargolarımız özenle hazırlandıktan 1 iş günü sonra ARAS KARGOYA teslim edilir ve 3 iş günü içersinde sizlere teslim edilir sağlıklı günler diler anlayışınız için teşekkür ederiz 🙏.

Soru: izunluğu kaç
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz.Kadın T-shirtlerimiz - S Beden En:52 cm Boy:72 cm - M Beden En:54 cm Boy:72 cm -L Beden En:56 cm Boy:74 cm -XL Beden En:58 cm Boy:74 cm Uygun bedeni ölçülere göre tercih edebilirsiniz.

Soru: Hangi kargo
Cevap: Efendim kargolarımız özenle hazırlandıktan 1 iş günü sonra ARAS KARGOYA teslim edilir ve 3 iş günü içersinde sizlere teslim edilir sağlıklı günler diler anlayışınız için teşekkür ederiz 🙏.

Soru: 166boy 65 kilo hangi beden
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz.L beden uygun olucaktır efendim.

Soru: mərhəba boy 1.56 kilo 45 için hangi beden uygun acaba
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz.S beden uygun olucaktır efendim.

Soru: kalcayi kapatirmi
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz.Kadın T-shirtlerimiz - S Beden En:52 cm Boy:72 cm - M Beden En:54 cm Boy:72 cm -L Beden En:56 cm Boy:74 cm -XL Beden En:58 cm Boy:74 cm Uygun bedeni ölçülere göre tercih edebilirsiniz.

Soru: Boy 177 kilo 55 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz.M beden uygun olucaktır efendim.

Soru: merhaba boy:165 kilo:65 hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz.L beden uygun olucaktır efendim.

Soru: boy 155 kilo 50
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz.M beden uygun olucaktır efendim.

Soru: 175boyum68kilom var hangi beden olur

Soru: 1.58 boy 55 kilo

Soru: merhaba 160 boy 50 kilo hangi beden uygun olur

Soru: merhaba boy 175 kilo 80 hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz. Xl beden olur efendim

Soru: merhabalar boy 171 ,kilo 84 hangi beden almaliyim
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz.XL beden uygun olucaktır efendim.

Soru: 1.55 boy 44kilo oversize olmasını istiyorum hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz.S beden uygun olucaktır efendim.

Soru: 164 boy 64 kilo hangi beden efendim

Soru: Merhabalar, boy 1.63 kilo 44, hangi bedeni önerirsiniz, salaş durmasını istiyorum.
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz. S beden uygun olacaktır efendim.

Soru: 170 boy 57 kilo beden ?

Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt Ürün Resimleri

Kadın Nefti Yeşil Fructification Baskılı Oversize T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü