Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Derya

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
0
Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm Satın Alır Mısınız?
Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm Şu Andaki Değeri 549.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm Ürün Açıklaması

Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm Ürününün Satıcısı, Sole 35 Women Shoes Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm ürününü 549.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm En Son Yapılan Yorumlar
549.0 Tl ye satışta olan Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Bayıldım çok güzel bir numara büyük alınır yine de ayaklarım taraklı olduğu işin sanırım yarım saat giydim rahatsız etti ama görsel harika
İsim: Z** A**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: Sole 35 Women Shoes

Yorum: çok rahat, tam kalıp bir ayakkabı, rahatlığından endişe etmiştim ama rahat çıktı
İsim: i** a**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Oldukça rahat. İlgi alakası ve hızı için çok teşekkür ederim. 1 günde kargolandı ertesi gün elimdeydi
İsim: Damla B.
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Süper bir ayakkabı
İsim: İ** A**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Guzel ama rahat edemedim kalibi dar geldi
İsim: **** ****
Tarih: 15 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: rahat 38 normalde ama taraklı olduğu için 39 aldım topugunu tekrar yaptırmak gerekiyor onun dışında sorun yok
İsim: A** Ö**
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: Kibar ve kurtarıcı bir ayakkabı
İsim: R** T**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel ve çok rahat bir ayakkabı. Küçük sorunları var mesela sol teli gıyç gıyç ses çıkartıyor
İsim: Zeynep M.
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ürün sorunsuz geldi ama topuk boyu biraz yüksek
İsim: E** K**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Beden:35

Yorum: rengi çok hoş
İsim: e** ö**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Harika görüntüğü gibi kaliteli geldi
İsim: H** Y** a**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: ürünün derisin de aşırı ağır bir koku var yıkamama havalandırmama rağmen maalesef geçmedi ağır ve rahatsız edici bir koku satıcı ile iletişime geçmeme rağmen yardımcı olmadı
İsim: S** G**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Rugan mı topuğu kaç santim
Cevap: Merhaba Rugan değil cilt efendim 7 cm topuk boyu

Soru: Trendyol expres ile gönderim var mı
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: 39 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba suanlik maalesef yok efendim

Soru: Merhaba 39 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba suanlik üretim de yok maalesef

Soru: Merhaba kalıp dar mıdır lastik esner mi
Cevap: Merhaba ayağınız etliyse 1 numara büyük alın

Soru: Merhabalar topuk boyunu isteğe göre yapıyor musunuz
Cevap: Maalesef oyre birsey yok efendim

Soru: Merhaba. Topuk boyu ne kadar ?
Cevap: Merhaba 7 cm efendim

Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm Detaylı Resimler

Kadın Nude Arkası Açık Köşeli Lastikli Rahat Taban Kadeh Topuk Ayakkabı Topuk 7cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü