KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 Satın Alır Mısınız ?

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
598
0
0
KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 Alanlar Memnun Mu?
KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 Güncel Satış Fiyatı 370.53 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 Memnuniyet Oranı Nedir?

KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 Hakkında yaklaşık 1269 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 Ürün Açıklaması

KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 Ürününün Satıcısı, İnan Ayakkabı KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 ürününü 370.53 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 Ürün Hakkındaki Yorumlar
370.53 Tl ye satışta olan KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1269 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: cok begendim. super rahat, ayagi kavriyor. kesinlikle bir beden buyuk alınmalı.
İsim: E** D**
Tarih: 12 Ekim 2021
Beden: Beden:39
Satıcı: KEREM İNAN AYAKKABI A.Ş

Yorum: ürünü çok beğendim çok rahat ve kaliteli 37 giyiyorum tam oldu kendi numaranizi alabilirsiniz
İsim: Ö** E**
Tarih: 12 Eylül 2023
Beden: Beden:37
Satıcı: Trendyol

Yorum: Hediye olarak aldım gayet güzeldi. Kendi numaranızı alın
İsim: Z** S**
Tarih: 16 Ocak 2022
Beden: Beden:36

Yorum: kesinlikle 1 numara büyük alması gerekir normalde ayağım 35.5 ve taraksız olduğu halde sıktı o yüzden iade ettim ama hemen 37 sini aldım çok rahat bı ayakkabı. ilk kez bı ayakkabının küçük gelmesi sevinciyle giyicem
İsim: B** B**
Tarih: 09 Eylül 2021

Yorum: Tabanı çok rahat ve şık bir ürün, 1 numara büyük alınabilir..
İsim: **** ****
Tarih: 29 Eylül 2021
Beden: Beden:38

Yorum: indirimdeyken almıştım çok güzel ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 12 Kasım 2021

Yorum: gayet rahat .kullanışlı tam numaranızı alin
İsim: Ö** A**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: 37 numara aldım normalde 38 giyiniyorum kalmamıştı fakat çpk begendiğim için aldım çokk hoş duruyor
İsim: E** Y**
Tarih: 03 Kasım 2022

Yorum: Ütün çok güzel sadece birbkaç yorumda kalıp küçük yazıyordu bir numara büyük aldım pişman oldum ama rahat bir ürün teşekkür ederim 😉
İsim: R** K**
Tarih: 27 Eylül 2021
Beden: Beden:40

Yorum: Rengi kalıbı çok güzel fiyatı indirimdeyken almak istemiştim iyi ki de almışım 😍 37 giyiyorum 37 aldım tam oldu çok hafif ve çok rahat tüm gün yürüdüm ayaktayım ve hiç rahatsız etme, ağrı olmadı
İsim: B** K**
Tarih: 10 Nisan 2022

Yorum: Normalde 39-40 giyiyorum 40 aldım çok iyi oldu. İlk giydiğimde ayağımı vurdu ama 3. Giyişte aşırı rahattı. Güvenle alabilirsiniz. 3 güne de geldi.
İsim: S** Y**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: 39 giyiyorum yorumlara bakarak 40 aldım tam oldu. gayet kullanışlı tavsiye ederim ✨
Tarih: 30 Eylül 2021

Yorum: Rengi çok güzel kalıbı biraz dar gibi ama giydikçe açar sanırım kendi numaram tam oldu çok şık bir ayakkabı tavsiye ediyorum teşekkür ederim 🧡🧡🧡
İsim: Ç** B**
Tarih: 25 Eylül 2021

Yorum: bayıldımmm harika bir ayakkabı. Kalıbı çok rahat rengi duruşu çok güzel. Kendi ayak numaramı aldım tam oldu. Kesinlikle düşünmeden alın. çok teşekkür ederim 🙏
İsim: n** d**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Ürün aşırı aşırı çok iyi bu fiyata kaçmaz sadece bir beden büyük alınmalı ben 36 giyiyordum 37 tam oldu
İsim: C** S**
Tarih: 27 Eylül 2021

Yorum: Tek kelime ile muhteşem kendi ayak numaranızı almalısınız ve teslimat acayip cabuktu teşekkürler inan ayakkabi
İsim: E** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Mayıs 2022

Yorum: Ayağımda yokmuş kadar hafif ve çok rahat. Bir numara büyük almanızı tavsiye ederim.
İsim: n** e**
Tarih: 21 Ekim 2021

Yorum: Gerçekden alın aldırın denicek bir ayakkabı.. aşırı beyendim, çok güzel.. kutusunda çok güzel bi şekilde kargolanmışdı, ayakda çok rahat, sanki pamukların üzerinde yürüyosunuz.. Markayı seviyordum, şimdi daha çok gözüme girdi😅
İsim: İ** İ**
Tarih: 06 Ekim 2021

Yorum: Çok güzel duruyor bir numara büyük alınmalı bence, hızlı kargo teşekkürler Trendyol
İsim: S** K**
Tarih: 05 Ekim 2022

Yorum: Muazzammmm. indirimdeyken aldım çok güzel gerçekten hiçbir sorunu yok . kalıbı dar biraz .Mesela 37.5 giyen 38 alabilir
İsim: H** Z**
Tarih: 29 Eylül 2021

Yorum: çok rahat ve şık bir ayakkabı süet olması efsane , kendi numaranızı alın ,benim arada olduğu için küçük geldi biraz ama kesinlikle pişman olmazsınız
İsim: Merve Ö.
Tarih: 31 Aralık 2022

Yorum: Ürün gerçekten çok başarılı. çok hafif ayakta ağırlık yapmıyor. Bir beden büyük aldım tam oldu.
İsim: N** Y**
Tarih: 06 Eylül 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: daha önce mavi rengini almıştım. çok.kullanisli.tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: G** A**
Tarih: 29 Mart 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Kızlı kargo kalıteli ürün 36 kalıba göre bazen 37 giyiyorum Bunuda 37 numara aldım iyi ki de almışım çok rahat kalıp alın aldırın
Tarih: 15 Ekim 2021

Yorum: Hızlı teslimat için teşekkür ederim, kendi numaranızı alabilirsiniz. Aşırı rahat , bulutlarda yürüyormussunuz gibi hissediyorsunuz herkese tavsiye ediyorum.🫶
İsim: N** Ö**
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: Bir numara buyuk almanizi tavsiye ederim goruntusu cok guzel
İsim: S** A**
Tarih: 10 Ekim 2021

Yorum: Ürün gayet güzel tam numaranızı alabilirsiniz şık bir ayakkabı teşekkürler
Tarih: 01 Ekim 2022

Yorum: Güzel ayakkabı beğendim 1 numara büyük alın ayağım 36 ama 37 aldım tam oldu 🙂
İsim: G** Y**
Tarih: 24 Eylül 2021

Yorum: tam numaranızı alin
İsim: d** s**
Tarih: 15 Eylül 2021

Yorum: Fiyatına göre ayakta çok kibar duran bir ayakkabı, indirimden 60 tl gibi komik bir fiyata aldım. Bi tık baş parmağımı sıksa da giydikçe açılacağını düşünüyorum. Eğer ayakta büyük durmasını dert etmiyorsanız bir numara büyük alabilirsiniz. Rengi tabanı her şeyi çok güzel.
İsim: M** C**
Tarih: 28 Eylül 2021

KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba, tam beden mi
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Cevap verseniz keşke
Cevap: Hangi konuda?

Soru: Merhaba sipariş vercem ama salıya kadar gelmesi gerekiyor gelir mi
Cevap: Değerli müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siparişlerimiz sırasına göre en hızlı şekilde kargo firmalarına teslim edilir kargo sevkiyat teslim zamanı kargo firmasının yoğunluğuna ve kendi operasyonuna göre değişiklik gösterebilmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: hangi renk
Cevap: Yazıyor başlık da

Soru: boyu kaç cm
Cevap: Merhaba, ürünün topuk boyu 5 cm'dir.İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 ne zaman gelir acaba
Cevap: Ocak ayında güncelleme yapılacaktır

Soru: ürün mevcut mu
Cevap: evet mevcut efendim

Soru: merhaba 39 numara almak istiyorum ana ürün stok da yok gözüküyor. gelecek mi acaba
Cevap: Ocak ayından sonra stoklarda olucak

Soru: şu geçirir mi
Cevap: Ürün snekers hangi hava için soruyorsunuz

Soru: Tam kalip midir
Cevap: Ürün tam kalıptır efendim

Soru: merhabalar tabanı ortopedik mi
Cevap: Merhaba, ürün ortopedik tabandır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kaç santim topuğu
Cevap: 5 cm taban

Soru: kışın üst yüzeyi su geçirir mi ?
Cevap: Merhaba, su geçirmeme özelliği yoktur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ayakkabı süet yazıyor suni deri mi hakiki deri mi
Cevap: Merhaba, ürün Suni Deridir. Süettir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ayakkabı numaraları için her numaranın cm lerini yazarsanız sevinirim 🙂
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: 39 ne zaman gelir?
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün stoklarımıza gelmeyecek iyi günler dileriz.

Soru: çok önemli benim için taban yumuşak esnek mi
Cevap: Merhaba, ürünün taban teknolojisi poliüretan taban ve ek özellik ortopedik tabana sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: beyazi tekrar gelecek mi
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün stoklarımıza gelmeyecektir iyi günler dileriz.

Soru: yazın giyilirmi
Cevap: giyilir efendim.

Soru: Merhaba, 38 numara stoklara gelecek mi acaba
Cevap: Değerli müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız kısa sürede revize edilecektir istediğiniz numara üzerinden stok bilgisi ile ilgili bildirim oluşturarak ürün stoklara girdiği zaman haberdar olabilir ve alışverişinize devam edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 Görsel Galerisi

KADIN NUDE SÜET SNEAKER SPOR AYAKKABI Y5623 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü