Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Dilber

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası Şu Anki Satış Fiyatı 124.7 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası Hakkında yaklaşık 6345 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası Ürün Detayları

Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası Ürününün Satıcısı, Tonny Black Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası ürününü 124.7 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası Kullananlar
124.7 Tl ye satışta olan Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6345 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Beklediğimden çok daha güzel geldi. kendime aldım arkadaşıma hediye aldım şimdi anneme de istedim 1 tane bence kullanışlı ve gayet şık duruyor
İsim: F** ç**
Tarih: 02 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tonny Black Shop

Yorum: Çok severek kullanıyorum diğer renkleri de var tam bir fiyat performans ürünü diyebiliriz oldukça uygun ve şık bir çanta
İsim: B** Ç**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Kargo elime hızlı ulaştı. Paketleme de özenli idi. Çantaya bayıldım. Mutlaka başka renklerini de alıcam. İçi de çok küçük değil en azından ben ihtiyaçlarımı sığdırdım.
İsim: **** ****
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Harika bi çanta her şeyle kombinleniyor çok rahat spor ve şık başka renkleri de alcam
İsim: G** A**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: anneme aldım begendi
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Annem için aldım. Günlük kullanım için böyle küçük bir çantaya ihtiyacı vardı. Kendisi beğendi. Kalite olarak güzel. Kargo ve teslimat sorunsuzdu. Teşekkürler Trendyol.
İsim: Güner D.
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Çok sık kullanıyorum. İyi bi çanta.
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: anneme de aldım çok kullanışlı
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: arkadaşıma hediye olarak aldım çok beğendi
İsim: G** B**
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: Hızlı kargo ve özenli paketleme. Kesinlikle gönlümü fethettiniz boyut, kalite tam istediğim ve beklediğim gibi geldi. Tereddüt etmeden alın aldırın.
İsim: Büşra U.
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: İndirimli aldım güzel çantalar zarif duruyor tavsiye ederim
İsim: M** K**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: çok beğendim teşekür ederim çabuk geldi sağlam geldi çok küçük değil ideal bir çanta adıma bağışlanan mama için de teşekkür ederim
İsim: ebru ç.
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Ürün göründüğü gibi taba ve krem rengini aldım kombinlerimin tamamlayıcı parçası oldu kalite ve paketleme muhteşemdi tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz 🌸
İsim: B** G**
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: kaçıncı siparişim oldu bilmiyorum her rengini almak istiyorum kendime ve arkadaşlarıma aldım severek kullanıyoruz küçük ama içersine bir sürü şey alıyor kalite hızlı kargolama harika
İsim: S** K**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Rengi o kadar güzel bir kahve tonu ki gerçekten favori çantam oldu , üstelik her şeyle kombinlenebiliyor . İçine de temel olan her ürünüm sığıyor ben çok severek kullanıyorum, teşekkür ederim satıcıya :)
İsim: M** K**
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: Hediye aldım kalite muhteşem
İsim: H** S**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Anneme aldım beğendi 🌼
İsim: K** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Eylül 2023

Yorum: Kabanımla uyumlu giyiyorum çok beğenerek kullanıyorum
İsim: Ayşenur I.
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: bayıldııımm çook zarif teşekkürler tony black 🖤🫶👍
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Paketi özenle hazırlanmıştı.Dokusu kalitesi çok iyi.Yanindaki küçük jestiniz için teşekkür ederim.Gonul rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: G** p**
Tarih: 12 Aralık 2022

Yorum: ürünü fenomen Gamze Gül Vuranok önerisiyle aldım iki rengi de gervekten harika günlük carsi pazar market okula giderken kullanılacak canta cok begendim teşekkürler gamzecim önerilere devam 😄👍
İsim: ARZU A. Ç.
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün beğendim teşekkür ederim hızlı kargolama için
İsim: e** s**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Kaliteli şık
İsim: G** Ş**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: çok güzel bı çanta kullanışlı
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım çok beğenmiş ve kısa süre içerisinde ürün eline ulaşmış teşekkür ederim :)
İsim: Armağan Y.
Tarih: 24 Ekim 2022

Yorum: anneme aldım severek takıyor
İsim: s** s**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: kızım için aldım çok beğendi
İsim: A** G**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Aldığım diğer çantalar gibi sade ve çok kullanışlı. Sipariş verdiğim tüm ürünler sorunsuz ulaştı, teşekkür ederim.
İsim: B** Ö**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: İçine çok şey alıyor. Kalitesi güzel
İsim: B** T**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: muhteşem 😍😍
Tarih: 07 Eylül 2024

Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Hangi kargo
Cevap: Trendyol express ve aras kargo

Soru: renkler efsane 🥰
Cevap: Teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz. 🌸 -Tonny Black Ailesi-

Soru: ebatları kaç
Cevap: 15x20 cm’dir

Soru: hangi kargo
Cevap: Trenyol express ya da aras kargo seçebilirsiniz efendim

Soru: Merhabalar mini çantanın mor renginin stoğu yenilenecek mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, öncelikle gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Stoklarımız sık sık güncellenmektedir. Takipte kalmanızı rica ederiz. :) Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: merhaba Yerli marka mi? daha önce hiç duymadım bu markayı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, üreticisi ve tek yetkilisi biziz efendim. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Mükemmeldıı çanta
Cevap: Teşekkür ederiz :) -Tonny Black Ailesi-

Soru: Askı uzunluğunu öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 140 cm ayarlanabilir askıdır. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: Urun boyutlari nedir? Buyuk boy cep telefonu sigabilirmi ? Anneme alacagim yasli oldugu icin telefon tasimasi icin … tesekkurler
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 15x20x5 cmdir sığar. Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: güncellenmiş cantaniz cok sevindim perşembe günü bekliyodum bende 🥰😍
Cevap: Merhabalar efendim evet biraz hızlandırdık sizler için😊

Soru: İyi akşamlar. Ürünün ebatlarını öğrenebilir miyim?
Cevap: 15x20 cm efendim

Soru: Geri ne zaman gelecek kampanya
Cevap: Bugün gelen kargo zamlarından sonra artık yeni fiyatlar bu şekilde olacak efendim bilginize

Soru: iç astar varmı
Cevap: Hayır yok ama derimiz astar gerektirmeyen bir kumaştan üretilmiştir

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderiyorsunuz
Cevap: Aras kargo ve trendyolexpres efendim

Soru: Dun gece 90.1 TL fiyatı bugun artmiş
Cevap: O Kampanya sona erdi efendim ancak şu anda da üründe indirim mevcut bilginiz olsun 😊

Soru: hangi kargo şirketi
Cevap: Trendyol Expres ve aras kargo

Soru: bu modelin vizon rengini almak istiyorum la tükenmiş ne zaman stoklanir
Cevap: Hafta başı stoklarda olucak efendim

Soru: Rengi acı kahvemi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, sıcak tondur.Keyifli alışverişler dileriz. -Tonny Black Ailesi-

Soru: sap uzunluğu kaç cm
Cevap: 140 cm efendim

Soru: Merhaba ürünün beyazını almak istiyorum stokları ne zaman güncellenir acaba ?
Cevap: Önümüzdeki hafta içi stoklarda olucak efendim

Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası Ürüne Ait Fotoğraflar

Kadın Orijinal Mini Urban Çapraz Ayarlanabilir Askılı Fermuarlı Küçük Boy El Kol Ve Omuz Çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü