Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Muge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
601
0
0
Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı Güncel Satış Fiyatı 246.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 27 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı Ürün Özellikleri

Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, KRAVEN Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı ürününü 246.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı Kullanıcı Geri Dönüşleri
246.0 Tl ye satışta olan Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
27 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: salaş istiyorsanız büyük alın
İsim: **** ****
Tarih: 14 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KRAVEN

Yorum: Hızlı kargo 👍 Ürün orta kalitede. Kesinlikle bir beden büyük alınmalı çünkü kalıbı oldukça dar.
İsim: H** K**
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: gerçekten hızlı kargo için teşekkür ediyorum ürünü eşime almistim kumaşını çok beğendi kendi bedenine göre aldık tam oldu bu zamana da bu fiyata çok uygun.Aslinda fiyatı önümüzdeki aylarda göre bedava 😁😁😁 bu enflasyonda
İsim: T** A**
Tarih: 30 Ocak 2023
Beden: Beden:L

Yorum: ürün elime çok kısa bir zamanda ulaştı. Bu devirde bu kalite bu fiyata👏🏻 beğenerek kullanıyorum hem dışarı hem de ev için çok uygun bir ürün
Tarih: 03 Şubat 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: guzel urun kullanisli
İsim: Gülümser S.
Tarih: 22 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Cok kaliteli hem yazlık hem kışlık fiyatına göre cok gğzel tüylenme vs de yapmadı cok memnunum
İsim: G** Ş**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: güzel sevdim
İsim: N** Ü**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: gayet güzel
İsim: E** A**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: Fiyat uygun ürün cok hizli elime geçti ve kaliteli tavsiye ederim teşekkür ederim
İsim: S** C**
Tarih: 21 Ekim 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Çokk güzel ben beğendim
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: çok güzel çok beğendim
İsim: a** z**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Yapısı çok kalıteli degıl idare eder
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: duruşu kalıbı güzel fakat kumaş kalitesi daha iyi olabilirdi
İsim: S** A**
Tarih: 06 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Kumaşı bi garip naylon desem değil plastik desem değil muşamba gibi haşır haşır yakıyor
İsim: P** Ö**
Tarih: 29 Mart 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: Tüy topluyor çok bol duruşlu
İsim: M** D**
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Geldiği gibi geri gönderdiğim bi ürün kumaşı kalitesi 1 lira etmez almayıın arkadaşlar
İsim: Öznur D.
Tarih: 25 Kasım 2023

Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: boyun 1.68 77 kilo
Cevap: Merhabalar efendim XL beden almanizi tavsiye ederiz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: Ürün kışlık mı
Cevap: Merhabalar efendim ürünümüz orta kalınlıktadır mevsim geçişleri ve yaz aylarına uygundur. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: kaç iplik ürün
Cevap: Merhabalar ürünümüz iki ipliktir efendim. Keyifli Alışverişler Dileriz

Soru: Yüksek bel mi
Cevap: Merhabalar ürünümüz yüksek bel değildir. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: kaç iplik ürün
Cevap: Merhabalar iki ipliktir efendim

Soru: Merhaba 1.58 boy 68 kiloyum genel olarak bedenim ve hep aldığım M ama sizin ürünüzün kumaşını bilmiyorum sizce ne almalıyım?
Cevap: Merhabalar efendim ürünümüz slım-fit kalıptır bir beden büyük L beden almanızı öneririz. Keyifli Alışverişler Dileriz

Soru: merhaba 1.64 boy 49 kiloyum. kısa gelmesini istemiyorum hangi beden almam gerekir?
Cevap: Merhabalar S beden almanızı öneririz kısa gelmeyecektir. Keyifli Alışverişler Dileriz

Soru: bagciklari birine beyaz gitmis beyazmidir bağcık acaba ürün hatasimi
Cevap: Merhabalar efendim yeni gelen ürünlerimizin bağcıkları beyaz olduğundan beyaz bağcıklı ürünümüz elimizde mevcut.

Soru: ürün normal bel mi yüksek belmi
Cevap: Merhabalar efendim ürünümüz yüksek bel değildir standart kalıptır.

Soru: 1.69 boy 85 kilo bol dursun istiyorum kaç beden uygundur teşekkürler
Cevap: Merhabalar xxl beden almanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: 173 boy 73 kilo hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim tam oturmasını isterseniz L beden rahat kullanım isterseniz XL beden almanızı öneririz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 1.70boy 85kg kaç beden almam gerekiyor
Cevap: Merhabalar xxl beden almanızı öneririz. Keyifli Alışverişler Dileriz

Soru: Merhaba 162 boy 55 kilo hangi benden alabilirim
Cevap: Merhabalar efendim M beden almanızı tavsiye ederiz.

Soru: m bedenin uzunluğu kaç cm?
Cevap: Merhabalar M beden için ürün boyu 94 cm dir. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 163 boy 63 kiloya hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim biz M beden almanızı tavsiye ederiz.Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: merhaba boyum160 kilom 46 biraz bol durmasini istiyorum kac benden almaliyim birde beli cok mu düşük?
Cevap: Merhabalar M beden almanızı öneririz ürün beli standarttır düşük değildir. Keyifli Alışverişler Dileriz

Soru: 175 boy 55 kiloyum kaç beden almalıyım
Cevap: Merhabalar M beden almanızı öneririz. Keyifli Alışverişler Dileriz

Soru: 168 boy 90 kilo hangi beden uygundur efendim
Cevap: Merhabalar Efendim XXL Almanızı Tavsiye Ederiz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: boy 1.55 kilo 52 hangi bedeni önerirsiniz??
Cevap: Merhabalar efendim biz M beden almanızı tavsiye ederiz.Keyifli Alışverişler Dileriz.

Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı Ürünün Fotoğrafları

Kadın Oversize Bağcıklı Paça Lastikli Şeritli Siyah Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü