Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket Bu Ürünü Almalı Mı ?

Tugba

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
236
0
0
Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket Satın Alır Mısınız?
Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket Anlık Fiyatı 277.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket Alanlar Memnun Mu?

Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket Hakkında yaklaşık 248 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket Ürünün Detayları

Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket Ürününün Satıcısı, LadyMelex Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket ürününü 277.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket Kullanıcı Geri Dönüşleri
277.0 Tl ye satışta olan Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
248 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: 158 boy 59 kilo L beden aldim gayet rahat ve güzel oldu
İsim: e** y**
Tarih: 17 Ocak 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: LadyMelex

Yorum: Gayet kullanışlı penyesi iyi tam beden
İsim: N** Ç**
Tarih: 23 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Kendi bedenimi aldım gayet güzeller çok beğendim
İsim: M** G** Ç**
Tarih: 02 Ağustos 2022

Yorum: Çok kaliteli. Tam beden. Annem ve kardeşime de aldım ama fiyatı biraz daha uygun olmalıydı.
İsim: Aleyna P.
Tarih: 04 Nisan 2022

Yorum: 171 boy 65 kiloyum. Göbeğim var. L beden aldım tam oldu. M de olurmuş belki ama tehlikeye atmak istemedim
İsim: S** H** Y**
Tarih: 28 Aralık 2021

Yorum: Ürünün kalitesi kumaşı çok iyi. Ben 162 boyunda 80 kiloyum Xl aldım çok büyük geldi o yüzden iade ettim. Küçüğünü alıcam ama çok güzel çünkü
İsim: **** ****
Tarih: 28 Haziran 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Gayet kaliteli tam beden alın. Grisinin beden etiketi yok sanırım s beden. Diğerleri M beden hepsi tam yüksek bel be sıkı.
İsim: G** Y**
Tarih: 25 Ağustos 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Çok güzell. Tam beden
İsim: G** G**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: aşırı güzel 50 kiloya en küçük beden m ydi m aldım tam oldu yumuşacık esnek beğendim
İsim: E** A**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: kumaşını beğendim ben l yada xl giyiyordum xl siparis verdim tam oldu güzel
İsim: E** D**
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: m beden 52 kg aldım. ikinci sipariş verişi gayet memnunum.
İsim: F** Ö**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: Kumaşı gayet güzel. 1.77 boy 69 kiloya rahat olsun diye XL beden aldım. Çok rahat oldu yüksekliği göbek deliğimde bitiyor
İsim: Ö** Z**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Aşırı aşırı beğendim 1 beden büyük sipariş vermiştim ama gerek yok kalıpları rahatlıkları harika
İsim: p** p**
Tarih: 11 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kumaş aşısından iyi. Bedeninizden büyük alın
İsim: T** Ç**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Çox rahat, beden bedene geldi, teşekkür ederim!
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: Memnun değilim o kadar para aldınız eksik geldi tavsiye etmiyprum hiç kimseye
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: guzel urun 78kg xl
İsim: İ** D**
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: 153 boy 63 kiloyum L beden aldim rahat oldu göbek deligimin 1 parmak altinda duruyor. benmle ayni ölçülere sahip olan varsa diye yardimci olmak açısından yazdim. yikadiktan sonra yorumumu güncellerim güncelliyorum;40derecede yikiyorum hep 3 aydir kullaniyorum deforme olmadi👍
İsim: N** K**
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: yumysak ve kaliteli
İsim: Natali S.
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Çok güzel yumuşacık kaliteli
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: güzel tam beden alın
İsim: nilüfer y.
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: ürünlerin kumaşı güzel yumuşak. hepsini L beden istedim etiketi kesik olanlar var farklı marka olduğu için boyutları farklı olanlar var. Kargoda da gecikme oldu.
İsim: H** Ç**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: 165 boy 60 kiloyum gayet iyi geldi belki bir küçük bedeni bile olabilirdi kumaşı falan gayet kaliteli geldi
İsim: Ş** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Aralık 2022

Yorum: Güzel yumusacık
İsim: C** K**
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: çok beğendim ☺ görseldekiden daha canlı renkleri pamuklu çok rahat çok kaliteli
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: gelir gelmez yikadim hic bi sorun olmadi dokusu cok guzel tam bedeninizi alablirisiniz . ben cok memnun kaldim
İsim: G** K**
Tarih: 06 Kasım 2022

Yorum: İnanılmaz güzel tek giydiğim iççamaşırı bu bütün iççamaşırılarımı bundan tamamlamak istiyorum defalarca yıkanmasına rağmen asla bozulmuyor kumaşı yumuşacık ve inanılmaz rahat yok gibi
İsim: Zeynep I.
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: gerçekten güzeller dokusu yumuşacık beli sarması falan çok iyi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
İsim: ş** d**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Bana 2 tanesi eksik geldi anlam veremedim. 5 tane ürün vardı pakette. bunun yanı sıra 1 beden küçük alınmalı tam sarmasını istiyorsanız
İsim: S** E**
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: Kalitesi çok iyi yumuçacık
İsim: N** Ç**
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Boy:165cm

Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 1.73 e 80 kilo ?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, boy ve kilonuz için 3XL Beden uygun olacaktır. Bu ürünümüz bedeninize yugun değildir. Diğer ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Boy 1.60 kilo 65
Cevap: Değerli müşterimi merhaba, boy ve kilonuz için L Beden uygun olacaktır. Teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 82 kilo boy 165
Cevap: Değerli müşterimi merhaba, boy ve kilonuz için 4XL Beden uygun olacaktır. Teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: toparyici özelliği varmi
Cevap: toparlayıcı özelliği yoktur.

Soru: yüksek bel mi?
Cevap: Evet yüksek bellidir..

Soru: Merhaba 1.61 boy 58 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, ürünün son görselinde boy ve kilonuz için hazırlanmış beden tablosundan bedeninizi bulabilirsiniz. Teşekkürler.

Soru: renk seçimi yapabiliyormuyuz
Cevap: Paketlerde renk değişikliği yapmamaktayız.

Soru: Görseldeki ürünün birebir aynısı olsun lütfen üründe defo veya sıkıntı olmamasına dikkat eder misiniz birde Xl olmasına dikkat edin ve paketlenmesine özen gösterin rica ederim
Cevap: Siparişiniz için teşekkürler.

Soru: Merhaba kilotlar hipster mi ?
Cevap: Merhaba, evet külotlar hipster.

Soru: 1.71 66 kiloyum hangi bedenini alaym
Cevap: Merhaba, ürünün son görselinde boy ve kilonuz için hazırlanmış beden tablosundan bedeninizi bulabilirsiniz. Teşekkürler.

Soru: Beden ölçüm bel: 90 kalça: 110 kaç beden olur?

Soru: 168 boy 70 kilo hangi beden almam lazim

Soru: Merhaba. kenar ve ürünün yüksekliği,bel ölcüsū ne kadardi xl de?
Cevap: Merhaba, kenar ölçüsü 15 cm, ürün yüksekliği 28,5 cm dir.

Soru: boy 1.57 kilo 57 normalde m l beden giyiniyorum yıkayınca çeker mi ya da kumaşı esner kendini salar mi . hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, boy ve kilonuz için L Beden uygun olacaktır. Kumaş esnektir. Yüksek derecede yıkanmadığında çekme yapmayacaktır. Teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: beden tablosu yazmıyor 154 boy kilo 63 hangi beden
Cevap: Boy ve kilonuz için L beden uygun olacaktır.

Soru: 1,50 boy kilo 75 hangi beden uygun olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, boy ve kilonuz için 3XL Beden uygun olacaktır. Bu ürünümüz boy ve kilonuz için uygun değildir. Teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: kalıpları esnek mi normalde de xl giyiyorum aynı kalıp olur mu acaba 171 82 kg
Cevap: Merhaba, ürünün son görselinde boy ve kilonuz için hazırlanmış beden tablosundan bedeninizi bulabilirsiniz. Kalıplarımız normaldir. Teşekkürler.

Soru: mrb kumaş likralimi?likrali değilse likrali olan hangisi ?
Cevap: Merhaba, kumaş likralıdır.

Soru: Merhaba tek renk gelmicek değil mi resimde olduğu gibi renkler gönderilecek
Cevap: Merhaba ürünlerimiz gorseldekiler gibi paketlenmektedir. Teşekkürler

Soru: Merhabalar 48 kilo 160 boy. Hangi beden uygundur?

Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın Pamuklu Tanga Yüksek Bel Kırmızı Vizon Siyah 7'li Paket En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü