Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon En Ucuzu Nerede Bulunur

Rabia

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
331
0
0
Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon Anlık Fiyatı 599.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon Ürün Tanıtımı

Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon Ürününün Satıcısı, BİKELİFE Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon ürününü 599.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon Ürünü Kullananların Görüşleri
599.99 Tl ye satışta olan Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Güzel ürün 👍
İsim: N** Ş**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:164cm
Satıcı: BİKELİFE

Yorum: ürün çok güzel ve kaliteli esnek çokta rahat ama beden büyük geldi o yüzden iade ediyorum
İsim: D** K**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: bedeninizi alın
İsim: Seher g.
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Kalıbını sevmedim ve oldukça küçük bence bir beden büyük alın
İsim: T** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Ağustos 2024

Yorum: pantolu çok beğendim xl aldım tam oldu kumaşı güzel hoşuma gitti
İsim: Ç** d**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: iki günden sonra bollasti kalıbı
İsim: **** ****
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Cok beğenerek aldım ama bollaşıyo diz yapıyo keşke bi beden küçük alsaymşım
İsim: H** B**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: ürün çok şık çok beğendim tam görseldeki gibi aynısı beden olarak xl aldım bir tık bol oldu ama asla kötü durmadı tam beden almanızı öneririm kumaşı duruşu süper
İsim: N** G** H**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: gayet güzel alın aldırın.
İsim: G** D**
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: 60 boy 62 kg L benden tam oldu ,beğendim ,kumaşı hafif kalın baharda daha iyi gider ,
İsim: **** ****
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: ürün gerçekten çok güzel ama dar geldi bana 70 kg L beden dar oldu iade büyüğünü sipariş verdim
İsim: A** S**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Ürünün kumaşı duruşu çok güzel ama bacak boyum uzun olduğu için baya kısa oldu
İsim: h** a**
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Kumaş kalitesi çok güzel, fakat kalıp olarak bana uymadığı için iade etmek zorunda kaldım
İsim: L** Ş**
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok küçük geldi. ölçüyü sormama rağmen yanlış yönlendirildim. XL bile L gibi
İsim: N** B**
Tarih: 07 Temmuz 2024

Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 1.53 boy 76 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 42/XL beden uygun olacaktır.

Soru: Diz yapar mı?
Cevap: Merhaba efendim diz yapmaz

Soru: Boy 1.68 kilo 64 65 arası hangi beden olur bide hangi kargo
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 40/L beden uygun olacaktır.

Soru: 1.55 BOY 56 KİLO HANGİ BEDEN ALMALIYIM
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 38/M beden uygun olacaktır.

Soru: merhaba Xl giyiyorum normalde ama basenim var bide 1.65 boy 70 kilo Xl olurmu
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 42/XL beden uygun olacaktır.

Soru: Merhaba 168 boy 68 kilo için hangi beden uygundur?

Soru: diz yapiyo mu urun
Cevap: Merhaba efendim diz yapmaz

Soru: selam bu resimde acik kahve ama vidyoda gri gorunuyo asil rengi ne?
Cevap: Merhaba efendim görseldekiyle birebir aynısı gelecektir

Soru: krem rengi iç gösteriyor mu
Cevap: Merhabalar efendim iç göstermez

Soru: Normalde 40 ve 42 arası giyiniyorum boy 1.65 kilo 66 xl almak istiyorum L beden biraz dar gibi gelir sanırım karar veremedim
Cevap: Merhabalar efendim Basenliyseniz XL beden tercih

Soru: 42 Beden / Large mi oluyor
Cevap: XL oluyor efendim.

Soru: Günaydın..bej renk L beden stoğa girecek mi?
Cevap: Merhabalar efendim. Ürünlerimiz üretim sürecindedir. En kısa sürede stoklarımız güncellenecektir. Takipte kalınız.

Soru: 158 boy 68 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 40/L beden uygun olacaktır.

Soru: merhaba boy 155 kilo 70 bel 90 basen 112 hangi bedeni önerirsiniz

Soru: bu pantolonun kumaşı likralımı acaba
Cevap: Merhabalar efendim likralı değildir.

Soru: Merhaba rengi fotoda ki gibi mi yoksa beyaza yakın bir krem mi ?
Cevap: Merhaba görseldekiyle birebir aynıdır

Soru: boy 1.60 kilo 68 hangi beden almm gerekiyor
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 36/S beden uygun olacaktır.

Soru: yüzde yüz pamuklu mu,tiril tiril mi
Cevap: Merhaba efendim %65 pamuk % 35 ketendir tiril tirildir

Soru: selam krem renginin vidyosu vardi niye silindi?
Cevap: Merhaba efendim en kısa zaman da yeni video yüklenecektir

Soru: 80 kuluyum hangı beden olur
Cevap: Merhabalar efendim. Bel, basen veya boy, kilo ölçülerinizi aynı anda söylerseniz beden konusunda sizlere daha net şekilde yardımcı olabiliriz.

Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon Detay Resimler

Kadın Pamuklu Ve Likralı Yüksek Bel Dar Kesim Cepli Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü