Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 Alanlar Memnun Mu ?

Nehir

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,211
0
0
Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 Mevcut Fiyatı 239.91 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 Kullanıcılar Memnun Mu?

Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 Hakkında yaklaşık 105 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 Ürün Detayları

Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 Ürününün Satıcısı, Beyond Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 ürününü 239.91 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 Kullanıcı Geri Bildirimleri
239.91 Tl ye satışta olan Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
105 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Aşırı rahat ayakta varla yok arası tam numara aldım duruşu mükemmel bir gün de elime ulaştı çok teşekkürler
İsim: M** O**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: Beyond

Yorum: ürün çok şık ve rahat ayakta yokmuş gibi his veriyor çok beğendim 39 giyiyorum ama bir numara büyük aldım ne olur ne olmaz diye iyiki de öyle yapmışım çok rahat oldu
İsim: **** ****
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: gayet güzel çok beğendim 40 numara tam oldu
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel ve çok rahat oldukça da yumuşak bir tabanı var. 37 giyiyorum tam beden aldım
İsim: S** A**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Hızlı, güvenilir, sağlam teslimat. Hem kızıma hem kendime aldım. Biz çok beğendik. 👍🏽 Normalde 38 numara giyiyorum ince taraksız ayaklarım ama yine de rahat etmek için 39 aldım. İyi ki 39 almışım çok rahat oldu. Ayaklarım içinde sıkışmadı. Evet kokusu biraz fazla umarım kullandıkça gider.
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:32-33

Yorum: çok güzel rahat bi ayakkabı elbiselerin altına çok yakışıyor çok iyi çok güzel beğenerek giyiniyorum.
İsim: H** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Eylül 2024

Yorum: Ürün bir gün içinde ulaştı biraz naylon ama rahat
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: denizde kullanmak için aldım görseldeki ürünün aynısı geldi gayet yumuşak ve rahat görünüyor sadece numara olarak sorun yaşadım ayağım 38.5 ben 39 aldım ama birazcık dar geldi bir numara büyük 40 alsam olacakmış rahat giymek isteyenler kesinlikle 1 numara büyük almalı
Beden: Beden:39

Yorum: Ayaklarım 35,5 Ben 36 aldım gayet güzel oldu teşekkürler
İsim: A** K**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: satıcıya teşekkürler sorunsuz ve hızlı gönderi için çoook beğendim çok rahat gözüm kapalı alırım bundan sonra da diğer renklerinden de almayı düşünüyorum üstelik fiyatı da uygun
İsim: Serpil K.
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: 37 giyiyor kızım ama küçük geldi iade edip 38 alacağım
İsim: M** A**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: 38,5 gıyıyorum 38 aldım tam oldu çok güzel evet plastık kokusu ağır ama zamanla gecıyor
İsim: N** A**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: yumuşacık ayağı hiç açıtmıyor tereddüt etmeden alabilirsiniz 37 giyiyorum 37 aldim tam beden oldu ayagim tarakli degil.
İsim: E** K**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Ürün ayağıma çok rahat oldu sadece yorumlardaki gibi kokusu çok fazla var oda zamanla gider heralde resmen ayağımda yok gibi
İsim: B** S**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Normalde 38 giyiyorum 38 aldım tam oldu 39 alsam belki bir tık daha rahat olabilirdi ama memnunum yumuşacık, kokusu var evet ama zamanla gider normal
İsim: M** A**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Gerçekte çok güzel yumuşacık ayakta hiç yok gibi ama kokusu çok fena inşallah havalandırınca veya ıslak mendille falan silince geçer.
İsim: E** S**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Beden:39

Yorum: biz çok beğendik anne kız giyeceğiz galiba 😀 ya da bit adet daha sipariş edeceğim. ayakta yok gibi o kadar rahat
İsim: B** H** Ç**

Yorum: Ayakkabının Güzelliği rahatlığı Şaka mııı BAYILDIMMMMM ALIN ALDIRIN çok rahat Ve başarılı
İsim: E** I**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Aşırı rahat yok gibi 😊
İsim: E** G**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Çok rahat bir ürün
İsim: S** E**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok güzel ve sipariş verdim sabahına kargoya verdiler çok hızlı firmaya teşekkür ederim ürün de ayağınızda yok gibi aşırı rahat sadece ilk geldiğin de biraz koku oluyor naylon kokusu gibi ama oda geçiyor giydikten sonra çok beğenerek kullanıyorum
İsim: Y** G**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Ayakta yok gibi rahat ve cok guzel
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: çok tuhaf ağır bir kokusu var ama 1 gün balkonda bekletince geçer güzel beğendim tam kalıp
İsim: t** p**
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: görseldeki gibi,rahat ve tam kalıp beğendim.
İsim: Ş** A**
Beden: 05 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim çok rahat
İsim: A** U**
Beden: 05 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim
İsim: T** A**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: yumuşacık 36 giyiyorum 36 numara aldım oldu ayak numaranız neyse onu alın esniyor rengi de beyaz vermiştim o geldi çabuk geldi teşekkürler
İsim: A** G** S**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Kızıma ve kendime aldım teşekkürler çok beğendik
İsim: burcu y.
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:32-33

Yorum: çok hafif beyendim.38 numara giyiyorum kalıp tam ürün poşette geldi satıcıya teslkur ederim
İsim: e** a**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Güzel sağlam
Tarih: 31 Ağustos 2024

Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 32 33 ic taban ölçüsü nedir
Cevap: Merhabalar efendim. Ürünün iç taban ölçüleri 36 numara 22,5 cm , 37 numara 23 cm , 38 numara 23,5 cm 39 numara 24,5 cm , 40 numara 25,5 cm şeklindedir. Keyifli alışverişler dileriz, Beyond.

Soru: Merhaba normalde tam kalıp mı bazen buçuklu bazen tam gıyıyorum
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, Bedeninizi almanızı öneriyoruz. Ancak ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: Mat beyaz var mı
Cevap: Mat beyaz yok efendim tüm renklerin üzerinde mat yada parlak olarak yazmaktadır mar renklerden şeçebilirsiniz

Soru: Normal crocs’ta 37gıyıyorum sizce aynı kalıpmıdır 37mı almalıyım ?
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, Bedeninizi almanızı öneriyoruz. Ancak ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: Tam kalıp mı?

Soru: merhabalar ben normalde 35 giyiyorum 34-35 alsam ufak mi gelir yoksa 36 mi alayım?

Soru: merhabalar ürünün 35 numarası var mı acaba teşekkürler
Cevap: Merhaba, stoktaki tüm ürünlerimiz satıştadır. Keyifli alışverişler dileriz, Beyond

Soru: merhaba hem kayalik denizde girmek hem de günlük kullanima uygun mudur, denize girsem sonra disarda giysem yapisi bozulur mu
Cevap: Merhaba, ürünümüz deniz, kumsal ve günlük kullanım için uygundur. Konforla kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler, Beyond

Soru: parmak aralarının açıklığı rahatsız edermi terleme yaparmı umrede giyecem çok rahat olmasını istiyorum
Cevap: Merhaba, ürünümüz ayak sağlığınız ve konforunuz düşünülerek üretilmektedir. Belirttiğiniz hiç bir sorun yaşanmamaktadır. Keyifli alışverişler, Beyond

Soru: 4 renk 300er adet 1200 toplam düşünüyoruz. kuvvetle muhtemel devamı gelecek. İlk etapta bu adet çalışma imkanı var mi
Cevap: Mevcut renklerden yardımcı olabiliriz onun dışında her özel renk için 1000 çift üretime girebiliyoruz efendim

Soru: merhaba istediğimiz renk üretim yapabiliyor musunuz ? toplu olarak
Cevap: 2000 adet ve üzeri yaparız

Soru: iyi günler sahil dışında kullanılabilir mi kayma yapar mı ?
Cevap: Merhaba, ürünümüzü günlük olarakta kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz, Beyond

Soru: normalde 40 giyiyorum ancak ayağım taraflı olduğu için 41 rahat olur neden numaralar 40 kadar 41 numarasını da imal etseler ben ve benim gibi olanlar çok mutlu olacak emin olun.
Cevap: üretilmiyor efendim 41 beden 36-40 arası çalışıyoruz

Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 Detaylı Resimler

Kadın Parlak Beyaz Jelly Sandalet Byndjlly01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü