Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 Tavsiye Edilen Yer Neresi

Sukran

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 239.91 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 Hakkında yaklaşık 186 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 Ürününün Satıcısı, Beyond Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 ürününü 239.91 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 En Son Yapılan Yorumlar
239.91 Tl ye satışta olan Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
186 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Harika. Tam numaranızı alın
İsim: B** Ç** Ö**
Tarih: 06 Temmuz 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: Beyond

Yorum: biraz kokusu kötü ama, çok rahat bi ayakkabı, ben bir numara büyük aldım tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok beğendim ayaklarınız tarakliysa 1 numara büyük alın derim maalesef iade edip tekrar bir numara büyük alacağım
İsim: Ö** M**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Yumuşak kaliteli bir yapısı olduğundan çok rahat ve yeterli
İsim: m** d** b**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Cok begendim cok rahat. Yorumlarda yazildigi gibi kotu kokmuyor. Paketten cikarip havalandirdiginizda koku varsa da gececektir zaten. 37giyiyorum 38 alsam daha iyi olurmus. 289 liraya aldim 2 gun once. bir tane daha almak icin girdim 600 lira olmus
İsim: S** A**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Ürün yumuşacık lakin bana bedenim bol geldi bir numara kucuk alınabilir
İsim: E** N** T**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Kargom bugün geldi gayet rahat yumuşacık teşekkürler:)
İsim: Ayşegül A.
Beden: Beden:40

Yorum: Sandalet rahat ve yumuşacık gönül rahatlığı alabilirsiniz
İsim: e** ö** e**

Yorum: Hiç kokusu yok ,39 40 giyiyorum 40 aldım tam oldu .yumuşak yapısı var çok rahat çok beğendim
İsim: ö** s**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim indirime girsin başka renk almayı bile düşünüyorum çok rahatmış
İsim: A** B**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü. 2 rengini aldım Yumuşacık, asla ayak vurmaz. Tabanının biraz daha sert olmasını tercih edebilirdim ama ürün gayet güzel. Tam numara alın.
İsim: M** Ş**
Beden: Beden:36

Yorum: Ürün çok güzel bir numara büyük aldım tam oldu
İsim: N** Y**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Tahmınımden rahat cok beğendim tam numara
İsim: D** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel çok tatlı beğendimm tavsiye ederim tam numara
İsim: M** M**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: tam ayak bedenizi alın
İsim: m** b**
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel kaliteli ürün göründüğü gibi geliyor, ayak numaranız neyse onu alın, ayaklarım taraklı oldığu için yorumlara bakarak 1 numara büyük aldım büyük geldi yorumdakilere bakmayın.
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: anneme aldim, bayildi. hem yumusak hem rahat. daha sonra butun arkadaslari sordu onlara da alındı:) herkes mutlu. teslim de inanilmaz hizli, 1 gunde geliyor 👍👍👍
İsim: J** Y**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Güzel ancak bir numara büyük alınabilir sanki
İsim: B** Y**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: O kadar güzel ki arkadaşlar yani dışarıda bile giyilebilecek derecede güzel bence çevremdeki herkese de çok beğendi Denizli’de de muhteşem olacağını düşünüyorum kesinlikle alın aldırın ve bence kendi numaranızı alın
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: güzel ürün 35-36 numara ayağım 36 numara iyi oldu. havuz kenarında kullanışlı. günlük kullanım için tabanı yeri çok hissettirdiğinden rahat olmayabilir. düz zeminde kullanımı iyi olur
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Sandalet rahat, rengi güzel. Bu tip ayakkabılarda bir beden büyük tercih ediyorum çok rahat ettim.
İsim: M** C**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Güzel yumuşacık beğendim
İsim: R** T**
Beden: 02 Ağustos 2024

Yorum: Ayakkabı tam kalıp kendi numaranızı alabilirsiniz sadece plastik bi kokusu var inşallah kullandıkça gider
İsim: öznur y.
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Bayildimmmmmm. Cok rahat. Tam numarami aldim
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok şık ve çok rahat.Ayakta çok güzel duruyor.Ben tam numaramı aldım tam oldu.Almayi düşünenler kendi numarasını alsın.
İsim: v** ı**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: gayet guzel yumusacik sadece biraz kokuyor:)
İsim: B** K**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: tam kalıp,çok rrahat çok beğendim
İsim: Ç** Ö**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel ve inanılmaz rahat kendi numarasınızı alın
İsim: D** Y**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Hızlı kargo ile geldi beklentimi karşıladı sadece tabanını dolu, sert bir taban beklemiştim öyle değil 38 giyiyorum 38 aldım tam oldu. tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim kemer kısmını sökmeden de direk giyebiliyorsunuz
İsim: N** E**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Ayağınız buçukluysa 1 numara büyük alın,yumuşacık çok hoşuma gitti
İsim: Ç** A**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhaba tokası da şeffaf dimi
Cevap: Şeffaf efendim

Soru: merhaba 34-35 Beden yazıyor, 34.5 mu oluyor değilse hangisini gönderiyorsunuz. ben birazdan satın alıcam 34 numara gönderirmisiniz..
Cevap: Çift rakam yazıyor ürünün üzerinde hem 34 hemde 35 bedene uyumludur

Soru: merhaba ürün mat mı parlak mı acaba
Cevap: parlaktır efendim

Soru: denizin içinde kullanabiliyormuyuz
Cevap: merhaba efendim tabi ki kullanabilirsiniz .

Soru: normalde 40 giyiniyorum ama bu modelde 41 yok acaba 40 numara olur mu taraklı ayaklarım
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, Bedeninizi almanızı öneriyoruz. Ancak ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: merhaba 24 cm için kaç numara almalıyım
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, Bedeninizi almanızı öneriyoruz. Ancak ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: tarakli ayaklara küçük gelir mi kalıbı dar mi

Soru: Merhaba, deniz ayakkabısı olarak kullanılabilir mi acaba? Kayma vs yapar mı?
Cevap: tabi kullanabilirsiniz efendim kayma yapmaz . saygılar

Soru: Merhaba plastiği dert mi yoksa yumuşak mı
Cevap: merhaba efendim yumuşaktır esnektir ayağınızı acıtmaz . saygılar beyond

Soru: merhaba 35.5 numara giyiyorum 36 numarası büyük mu kalıbı

Soru: Merhaba, normalde 38-38,5 giyiyorum. 38 numaramı tercih etmeliyim yoksa 39 mu bilemedim. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 Ürünün Fotoğrafları

Kadın Parlak Şeffaf Gümüş Simli Jelly Sandalet Byndjlly01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü