Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 Tavsiye Eder Misiniz ?

Seyda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
269
0
0
Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 Şu Anki Değeri 499.0 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 Teknik Detaylar

Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 Ürününün Satıcısı, Madmext Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 ürününü 499.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 Kullananlar
499.0 Tl ye satışta olan Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Kumaşını dokusunu beğendim
İsim: T** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Kasım 2023
Satıcı: Madmext

Yorum: çok kalın çok rahat kalitesi de güzel👍😊
İsim: M** M**
Tarih: 22 Kasım 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: Madmext

Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: solma yapar mı??
Cevap: Merhaba yapmaz efendim

Soru: 1.65 boyum kilom 67-68 arası kac beden almalıyım cabuk yazarsanız sevinirim
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Boyum 1.70 kg 63 kaç beden almalıyım dar olmasını istemiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba iyi gunler, bu urununuz ve ‘petrol mavisi bisiklet yaka basic sweatshirt’ urununuz takim seklinde kombinlenebilir mi? yani renkleri birebir ayni mi yoksa ton farki bulunuyor mu?
Cevap: Merhaba görseldeki ile birebir gönderilmektedir.

Soru: 1.70 boy 90 kg L alsam bol durur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre XL beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar boyum 167 kilom 57 oversize olsun istiyorum hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden uygun görülmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 Ürün Resimleri

Kadın Petrol Mavisi Beli Lastikli Şardonlu Eşofman Altı MG1568 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü