Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
590
0
0
Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı Şu Anki Değeri 699.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 744 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı Teknik Bilgiler

Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, TrendyAnka Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı ürününü 699.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı Kullanıcı Yorumları
699.99 Tl ye satışta olan Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
744 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı tam numara alabilirsiniz.
İsim: E** B**
Tarih: 16 Haziran 2022
Beden: Beden:36
Satıcı: TrendyAnka

Yorum: Aşırı guzel ve rahatti tam numaranizi alabilirsiniz
İsim: B** N**
Tarih: 30 Ocak 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Bayıldımmmmm çok rahat ve tam oldu kendi numaranızı tercih edebilirsiniz.
İsim: E** S**
Tarih: 10 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: bir beden küçük almistim kesinlikle 1 beden küçük alınmalı
İsim: esra e.
Tarih: 16 Nisan 2022
Beden: Beden:34

Yorum: O kadar rahat ve şık ki , kendinizi prenses hissedeceksiniz ; tam ayak numaranızı alabilirsiniz
İsim: d** e**
Tarih: 11 Mayıs 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Bayıldım aşırı rahat bir ayakkabı tam numaranızı alın
İsim: G** K**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: Çok şık bir Ayakkabı tam bir prenses Ayakkabısı tam numara alabilirsiniz
İsim: M** H**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: Mükemmel bir ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz satıcı çok ilgiliydi.
İsim: p** b**
Tarih: 19 Mart 2022
Beden: Beden:35

Yorum: 37 sipariş verdim büyük geldi 36 ile değişim yaptim çok şik ve rahat sorunsuz geldi teşekkür ederim
İsim: serap ö.
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: Mükemmellllll 36 giyiyorum aldım tam oldu 🥰
İsim: m** s**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: çok beğendim çok rahat gönül rahatlığıyla ala bilirsiniz. Kendi numaranızı alın..
İsim: M** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Mayıs 2022

Yorum: Normalde bu tarz ayakkabılar cok rahatsiz olur ama bu baya rahat. Ben kina gecemde giymek icin aldım. Ayaklarım sisecegi icin 2 beden buyuk aldim. Ama siz bir beden buyuk alin bence. Kesinlikle tavsiye ederim baya iyi
İsim: N** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Nisan 2023

Yorum: Normalde 39 giyiyorum ama küçük geldi 40 aldım gayet rahat ve şık çok memnunum
İsim: B** Ş**
Tarih: 10 Haziran 2022
Beden: Beden:40

Yorum: 38 numara aldım gayet güzel ve rahat
İsim: ASLI A.
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Ürün Gayet başarılı ve hızlı teslimat tam numaramı aldım güzel oldu 🙌🏻
İsim: S** Ö**
Tarih: 20 Ocak 2023
Beden: Beden:37

Yorum: 39 numara giyiyorum tam numaramı aldim gayet güzel tam kalıp, bir numara küçük ya da büyük almanıza gerek yok. ayrica ek pakette taş gönderilmiş, tesekkur ederim.
İsim: Ö** T**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: bayıldım.. çok güzeller. tam numaramı aldım ,çok rahat oldu😍
İsim: E** Ö**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: Ürün harika aşırı rahat ve çok özenle paketlenmişti. yedek taş bile koyulmuş teşekkürler❤ Fakat kalıbı büyük ayağım taraklı olmasına rağmen büyük oldu. 1 küçüğünü sipariş edeceğim
İsim: M** Ç**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: gercekden alinmasi gereken bir urun ben cok beyendim dadece bir numara kucuk alinabilir
İsim: S** P**
Tarih: 21 Şubat 2023
Beden: Beden:35

Yorum: beden tam oldu
İsim: D** A**
Tarih: 26 Ekim 2022
Beden: Beden:33

Yorum: Görümceme aldım duynune hediye . Cok cok guzel oda cok begendi tşkr ederim.❤❤❤
İsim: Sulgun B.
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: 39 almış olmama rağmen bir beden büyük oldu fakat ürün çok rahat 38 ile değişebilir misiniz
İsim: **** ****
Tarih: 23 Haziran 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Ürünü çok beğendim tabanı cok rahat, ayaklarım taraklı olduğu için önden sıkıstırdı. Herkese kendi numarasını almasını tavsiye ederim
İsim: K** T**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: 38 aldım küçük geldi 39 aldım çok büyük geldi anlamadım kalıpları nasıl böyle hiç hevesim kalmadı daha şeffaf ayakkabı bakmıcam
İsim: G** T**
Tarih: 30 Haziran 2022

Yorum: Hızlı kargo ricasında bulundum ürün ertesi gün elimdeydi. Kendi numaramı aldım oldu, yanında yedek taşlarıda koyulmuştu. Sorunsuz teslimat sağlandı
İsim: B** Ş**
Tarih: 31 Mart 2022

Yorum: Bayıldım gerçek bir prenses olacaksınız
İsim: Z** G**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Ayakkabı efsane. Ne yazıkki yorumlara bakarak 1 numara küçük aldım ve parmaklarımı çok sıktığı için iade edeceğim ve bir numara büyük alacağım normalde 38 giyiyorum 37 almıştım ayağımı sıktı. Ayakkabının rahatlığına gelecek olursak bence topuk boyuna göre çok rahat topukları sağlam
İsim: N** Ş**
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: ayakkabı harika 🥰 35 numara giyiyorum normalde fakat 35 numara büyük geldi. iade edip 1 numara küçüğünü sipariş vereceğim. 🌼
İsim: H** A**
Tarih: 02 Nisan 2022
Beden: Beden:34

Yorum: Tam beden ve mükemmel
İsim: S** Y**
Tarih: 01 Ağustos 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Harika tam prenses ayakkabısı ablama almıştık bayıldık
İsim: b** k**
Tarih: 13 Aralık 2022

Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı Merak Edilen Konular

Soru: kaç sn yüksek
Cevap: Merhaba ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür

Soru: Merhaba şuan aldam en geç cumartesi elimde olur mu
Cevap: Merhaba umarım yetişecektir

Soru: tarklı ayağım olurmu acba
Cevap: Merhaba, taraklı ayaklar bir beden büyük tercih etmelidir ❤ harika bir üründür

Soru: Ben bugün ürünü teslim aldım denedim 34 küçük geldi yarın iade edip 33 alicam hala stok var mı acaba
Cevap: Merhaba, evet mevcuttur...

Soru: Topuk boyu 5 cm olma ihtimali var mı
Cevap: Merhaba hayır. Ürünümüz Dinya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür

Soru: Merhaba taşları gümüş mü
Cevap: Merhaba, evet gümüştür

Soru: 5 cm topuk mevcutmudur
Cevap: Merhaba, hayır, ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür

Soru: Merhaba 40 numara kaç cm topuk boyu
Cevap: Merhaba, ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür

Soru: Merhaba 37-37,5 giyiyorum ama kalıplar büyük denmiş kaç numara almam gerekiyor acaba
Cevap: Merhaba 37 numara tercih etmelisiniz harika bir üründür

Soru: Çok teşekkür ediyorum 🙏
Cevap: Biz teşekkür ederiz ❤ TrendyAnka

Soru: ürünü numarası büyük geldiği için iade ettim ancak kullanıma uygun değil diye reddetmişsiniz. sadece denediğim ayakkabıyı nasıl kullanılmaz hale getirebilirim.iademin kabul edilmesini istiyorum
Cevap: Merhaba, tarafımıza gönderilen ürün kullanılmıştır, altında taş izleri mevcuttur. İadeniz; sizlere kusursuz gönderilen üründe zedelenmeler oluştuğundan dolayı ve 2.el konumuna gerilediğinden dolayı tekrar satışa uygun olmadığı için reddedilmiştir.

Soru: Merhaba acil gönderim yapabilir misiniz haftaya giyeceğim
Cevap: Merhaba tabi ki

Soru: Ayağımı çok sıktı hatta hiç girmedi 33 numarası o yüzden 35 iyi olur diye düşündüm oda bol oldu :(
Cevap: Merhaba, bir beden büyük tercih etmelidir taraklı ayaklar

Soru: Kızım nişanında giymek için aldı rica etsek biraz hızlandırma ihtimaliniz varmı ?
Cevap: Merhaba, siparişiniz aciliyetinizden dolayı kargoya verilmiştir, harika bir üründür şimdiden sağlıklı güzel günler de kullanmanız dileğiyle

Soru: Merhaba 6 cm topuğu olan bir ürününüz var mı acaba
Cevap: Merhaba, hayır, ürünümüz 8 cm topuklu harika bir üründür ♥ TrendyAnka

Soru: Maşallah ne kadar erken cevap verdiniz
Cevap: Merhaba, teşekkür ederiz

Soru: Merhaba. Ürünün paketlemiş hali kaç gr ??
Cevap: Merhaba, yaklaşık 600-700 gramdir

Soru: mrb İzmir'de magazaniz varmı acaba
Cevap: Merhaba, hayır üretici firmayız, Bursa'dan gönderim yapmaktayız

Soru: Cevap verir misiniz ?
Cevap: Merhaba, sorunuz yanitlanmistir

Soru: Merhaba topuk boyu net kaç cm
Cevap: Merhab, ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür❤ TrendyAnka

Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın Princess Gümüş Nude Taba Beyaz Şeffaf Topuklu Taşlı Stiletto Sivri Burunlu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü