Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) Alınmaya Değer Mi ?

PeriSesleri

Bilgili
9 Ağu 2023
250
1
0
Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) Alınır Mı?
Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) Şu Anki Fiyatı 277.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) Hakkında yaklaşık 645 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) Detaylı Açıklama

Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) Ürününün Satıcısı, Pierre Cardin Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) ürününü 277.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) Kullanıcı Yorumları Nasıl?
277.9 Tl ye satışta olan Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
645 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: yumuşacık gayet güzel kendi bedenimi aldım tam oldu
İsim: G** G**
Tarih: 08 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Redland

Yorum: çok güzel tam beden alınabilir yumuşacık ve kaliteli
İsim: z** h**
Tarih: 30 Ocak 2023
Beden: Beden:80B
Satıcı: Modam

Yorum: aşırı rahat,kendi bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 30 Kasım 2021
Satıcı: Pierre Cardin Lingerie

Yorum: yumusak kullanışlı kendi bedeninizi alın, ben indirimde bayağı iyi fiyata almıştım
İsim: Derya K.
Tarih: 01 Mayıs 2022

Yorum: Ürün kalitesi kalıbı görüntüsü gayet iyiydi. Denedim çok rahat. Tereddutsuz alabilirsiniz. Ben çok memnun oldum. Tam beden alın, ben aldım benim için yapılmış gibi tam geldi. Emeğinize sağlık teşekkürler.
İsim: Adolat E.
Tarih: 06 Şubat 2023
Beden: Beden:75B

Yorum: Harika bir sütyen. Tam bedenimi aldım.
İsim: G** B**
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: Ürünün çok güzel yumuşacık hiç rahatsız etmiyor. Pentide 75B giyiyorum burdan alırken de aynısını aldım tam oldu.
Tarih: 08 Ekim 2021

Yorum: Dokusu yumuşak. Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: G** S**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: çok çok güzel bayıldım tam beden alın
Tarih: 09 Ocak 2023
Satıcı: ADAO GİYİM

Yorum: Çok rahat ve dokusu çok güzel. Tam bedeninizi alabilirsiniz. (Dokusuna duruşuna 5 yıldız vermiştim. Ama ilk yıkamada (narin programda) teli çıktı….)
İsim: Elif M.
Tarih: 08 Eylül 2022

Yorum: Çok güzel çok beğendim, tam beden
İsim: S** A**
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: Gayet güzel 107 TL aldım , tam beden alın.
İsim: İkra A.
Tarih: 02 Ocak 2023
Beden: Beden:85B

Yorum: çok beğendim çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: T** K**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: 60 kilo .165 boy 80 B aldım tam oldu kendi bedeninizi alın, ben memnun kaldım
İsim: Elif U.
Tarih: 16 Eylül 2021

Yorum: Hem beyaz hem pudra aldım. Desteksiz sütyen kullananlar için çok rahat tavsiye ederim. Tam bedeninizi alın
Tarih: 05 Mayıs 2023
Satıcı: Dorelux

Yorum: Üründen 2rengini almıştım iyi ki de almışdım harika çok rahat.Kendi bedeninizi ala bilirsiniz.Bu fiyata muhteşem
İsim: N** H**
Tarih: 29 Eylül 2022

Yorum: Mükemmel tam beden
İsim: A** H**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: 40tlye aldım çok rahat içi boş rahatsız etmiyor tavsiye ederim tam beden alın
Tarih: 13 Kasım 2021

Yorum: cok güzel ve kaliteli kaşıntı yapmıyor tam bedeninizi almalısınız
İsim: b** k**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Aşırı güzel kendini bedeninizi alın
İsim: E** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Nisan 2023

Yorum: çok sevdim çok güzel ama bir beden büyük alın derim
İsim: zeynep.kbkl
Tarih: Fenomen
Beden: 08 Ocak 2022

Yorum: Çok güzel teşekkürler kaliteli tam bedeninizi alın
İsim: B** K**
Beden: 16 Ekim 2021

Yorum: Kendi bedeninizi alın
İsim: B** Ş** A**
Tarih: 18 Ağustos 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Tam bedeninizi alın ben çok beğendim gayet güzel
İsim: G** A**
Tarih: 30 Ağustos 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: 50 liraya aldım, daha fazlasını vermeyin. ortalama bir ürün ama duruşu, kalitesi güzel. kendini belli ediyor. tam beden alın, dolgusuz.
İsim: Z** B**
Tarih: 20 Eylül 2021

Yorum: her zamanki bedenimi almama rağmen biraz büyük geldi
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 11 Ocak 2022
Beden: Beden:85B

Yorum: Güzel fakat bir beden küçük alabilirsiniz
İsim: Z** O**
Beden: 06 Mayıs 2023

Yorum: 80b giyiyorum 85b aldım en sıkı kopçasından tam oldu
İsim: E** O**
Tarih: 11 Temmuz 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok güzel tam beden alınır
İsim: A** g**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: ürüün çok güzel rengi çok hoş beden 90 için sanki yarım beden küçük amma kaliteli güpürü de kaşındırmayan türlerden, ben beğendim emeği keçen her kese tşklerr, desteksiz ince yapısı var
İsim: G** B**
Tarih: 02 Aralık 2021
Beden: Beden:90B

Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) Merak Edilenler

Soru: Salam dolgulumu??
Cevap: Merhaba , Ürün Desteksiz • Dantelli • Balenli • Çıkarılabilir ve Ayarlanabilir Askılı • Ürün içeriği: %88 Polyemide %12 Elastane. • Paket içeriği: 1xSütyen • Kutusuz Ürün • Madrid Kap Pierre Cardin 6200 sütyen modelinde kullanılan Madrid Kap, göğüslere şekil veren balenli ve desteksiz bir kap formudur. Desteksiz sütyenlerin içindeki sünger kap içerisindeki her bölgede aynı seviye ve kalınlıktadır. Göğüs altını çevreleyen balen ise daha dik ve toplu görünmesini sağlar. Desteksiz sütyenler, boş kap yada dolgusuz olarak da bilinir.

Soru: sudyen kopcalimi?
Cevap: Merhaba kopçalıdır.

Soru: 85 C varmıdır
Cevap: Merhaba, 85C beden üretimi malesef yoktur efendim.

Soru: dolgulu mu
Cevap: merhaba dolgusuz efendım

Soru: merhaba siyahi mevcutmu ?
Cevap: Merhaba stokta olan renkler sistemde mevcuttur.

Soru: göğüs altı 67 cm, göğüs çevresi 87 cm fakat markalara göre cup kalıpları da tutmuyor o yüzden cup çapı sorayım dedim size. bir kapın eni 18 cm den küçükse B cup olmayacaktır bana
Cevap: Merhaba 75 C beden alabilirsiniz diyeceğim ama göğüs altı 67 diyorsunuz sorun orada

Soru: istehsal nerenin.uretim yani
Cevap: Merhaba efendim Türkiye

Soru: hangi kargo acaba
Cevap: Merhaba, PTT KArgo ile çalışmaktayız.

Soru: 85 gogus alti 95 gogus ustu kac almam gerekiyor ölçüleri yazmışsınız ama anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Cevap: Merhaba, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 80B ALABİLİRİSİNİZ

Soru: merhaba, ben bu ürünün 80c'sini çok bekledim lütfen ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, benzer ürünler sitede mevcuttur dilerseniz onlardan tercih edebilirsiniz.

Soru: merhaba, ürüne göre bedenler şaşıyor. Bu ürünün sadece bir tane Kapının Çapını söyleyebilirseniz beden seçerken bana çok yardımcı olacak.
Cevap: Merhaba, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.efendim göğüs altı ve çevresi ni yazarmısınız

Soru: Ürün kutudamı gönderiliyor
Cevap: Merhaba Evet ürün kutulu üründür,

Soru: Merhaba kutulu mu geliyor
Cevap: Merhaba ürünlerimizin birçoğu kutulu gelmekte olup kutusuz olan ürünlerimiz poşetlenmektedir.

Soru: Ürün kutusuyla mı gönderiliyor?
Cevap: Merhaba, Ürün poşetiyle beraber gonderılmektedir. Ürün kutulu değildir.

Soru: salam dolgulu yoxsa dolgusuz?
Cevap: Merhaba Ürün dolgusuzdur

Soru: boş kapmı dolgulumu
Cevap: boş kap sütyen

Soru: tşk ama ben sütyen ölçüsü u sormustum
Cevap: Merhaba, Ürünün beden tablosu aşağıdaki gibidir.70 Beden - Göğüs altı - 68 - 72 - CUP B 84 - 86 - CUP C 86 - 88 - CUP D 88 - 90 75 Beden - Göğüs altı - 73 - 77 - CUP B 89 - 91 - CUP C 91 - 93 - CUP D 93 - 95 80 Beden - Göğüs altı - 78 - 82 - CUP B 94 - 96 - CUP C 96 - 98 - CUP D 98 - 100 85 Beden - Göğüs altı - 83 - 87 - CUP B 99 - 101 - CUP C 101 - 103 - CUP D 103 - 105 90 Beden - Göğüs altı - 88 - 92 - CUP B 104 - 106 - CUP C 106 - 108 - CUP D 108 - 110 95 Beden - Göğüs altı - 93 - 97 - CUP B 109 - 111 - CUP C 111 - 113 - CUP D 113 - 115 100 Beden - Göğüs altı - 97 - 98 - CUP B 114 - 116 - CUP C 116 - 118 - CUP D 118 - 120 Beden ölçülerinizi kontrol ederek alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: üründe sünger detayı varmıdır yoksa penye mi?
Cevap: Merhaba ürün penye değildir.

Soru: diğer satıcıların bedenleri ne demektir?
Cevap: Merhabalar istediğiniz beden bizde mecvut değil fakat diğer saticilarda olabilir demektir

Soru: Ürün kutulu mj geliyor
Cevap: Merhaba, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. efendiim kutusuz geliyor

Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) Görsel Galerisi

Kadın Pudra 6200 Madrid Balenli Desteksiz Dantelli Sütyen (TAK - ÇIKAR ASKILI) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü