Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Saadet

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
584
0
15
Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı Şu Andaki Fiyatı 234.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, Know Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı ürününü 234.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı Kullanıcı Yorumları
234.0 Tl ye satışta olan Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Aşk yaşıyorumm yumusacıkkkk bu fıyata ınanamıyorum bu kdr tatlı bı esofman aldıgıma
İsim: A** G** U**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: KNOW

Yorum: urunlerim geldi cok guzeller tesekkur ederim
İsim: F** D**
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok güzel bir ürün kaliteli
İsim: Ç** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: Rengi farklıydı kalın olduğu için göndermedim
İsim: L** K**
Tarih: 24 Ocak 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Pudra pembeden çok nar çiçeğine dönük bir pembe
İsim: E** Ç**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Boy:168cm

Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 150 boy 37 kilo için uygun varmıdır
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz. S beden uygun olacaktır efendim.

Soru: 65 kilo kaç beden almam gerekiyor
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz. M beden uygun olacaktır efendim.

Soru: yorumlarda alanlar rengi nae cicegi gibi diyor ama resimdeki gibimi gelicek kesin ona gore alicam farkli geliyorsa almicam tam resimdeki gibi toz pembe olsun
Cevap: Görseldeki gibi efendim rengi

Soru: 1,63 70 kiloyum XL alsam olur mu
Cevap: Merhaba efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz. L beden uygun olacaktır efendim.

Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı Ürüne Ait Resimler

Kadın Pudra Pembe Lastik Paça Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü