Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu Alınmaya Değer Mi ?

DenizGizemi

Bilgili
9 Ağu 2023
255
0
0
Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu Güncel Fiyatı 118.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu Hakkında yaklaşık 2797 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu Teknik Açıklamalar

_x000D_
_x000D_
Türkiye'nin Lider Deodorantı NIVEA'dan NIVEA Kadın Pump Sprey Deodorant Fresh Natural, okyanus özleri içeren formülü ile gün boyu süren ferahlık hissi verir48 Saat Deodorant koruması: Ter ve ter kokusuna karşı cildinize önem veren 48 saate kadar etkili deodorant koruması sağlar.Özellikle aerosol spreylerin içeriğinde bulunan sıkıştırılmış gazlardan rahatsız olan kullanıcılar için idealdir.Gün boyu güvenilir koruma ve doğal tazelik sağlarCiltle uyumu dermatolojik olarak kanıtlanmıştır.Alkol ve boya maddesi içermez%0 AluminyumNIVEA Fresh Natural kadın deodorant 4 farklı formatta mevcuttur: Kadın sprey deodorant,kadın roll on deodorant, kadın stick deodorant ve kadın pump sprey deodorant.Almanya'da üretilmiştirNIVEA Fresh Natural deodorant : Kişisel bakım rutininizin vazgeçilmezi!>_x000D_
_x000D_

Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu Ürününün Satıcısı, NIVEA Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu ürününü 118.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu Ürünü Kullananların Görüşleri
118.0 Tl ye satışta olan Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2797 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok iyi sağlam paketlenmiştii indirime düştükçe herkes kapsııın🥳🥳 ben çok memnunum
İsim: B** S**
Tarih: 20 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NIVEA

Yorum: Çok beğeniyorum indirim olsukça stoklayalım
İsim: B** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Ekim 2023

Yorum: Ürünler çok güzel paketlenmişti sapasağlam şekilde elime ulaştılar hem de iki günde bunun için satıcıya çok teşekkür ederim 🧚🏻‍♀️ ilk kez bu fresh natural ürününü satın alıyorum ve gerçekten kokusu klasik nivea krem gibi ben sevdim, diğer ikisi zaten benim bebeklerimdi 😌
İsim: B** A**
Tarih: 16 Nisan 2022

Yorum: Kokusu çok güzel bol bol stok yapıyorum
İsim: M** K**
Tarih: 27 Şubat 2024
Satıcı: Özışık Kozmetik

Yorum: İlkdefa aldım . Herkes stokluyormuş. Kokusu çok güzel . Çantamda bile yaşıyorum ben de stoklayacağım .
İsim: N** İ**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Bittikçe stokluyorum. Kokusu çok ferah, çok güzel.
İsim: Y** T**
Beden: 02 Mart 2024

Yorum: Tüm vücüdunuz krem gibi koksun istiyorsanız harika bi deodorant. çok güzel paketlenmişti. sorunsuz elime ulaştı. teşekkürler
İsim: E** S**
Tarih: 28 Ocak 2022
Satıcı: KOREAN GARDEN

Yorum: Ferah, temiz bir koku, indirimde bulunduğunda stoklamalık, kargo hızlı geldi, paketleme de güzeldi, tavsiye ederim
İsim: S** B**
Beden: 28 Haziran 2022

Yorum: sürekli kullandığım bir ürün indirime girince stokladm harika😍
İsim: H** Ç**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Görseldeki ile ayni geldi. Özenli paketlemeniz ve hızlı gönderim için teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle...
İsim: E** A**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Muhteşemmm bebekk gibi😍😍
İsim: B** K**
Tarih: 11 Nisan 2022

Yorum: aşırı güzel ve mis gibi kokuyor bildiğiniz krem gibi, hiç ağır değil. fiyatı indirimle birlikte günümüz piyasasına bakışla çok uygun geldiği için hem kendime hem de kardeşim ve anneme aldım. pişman olmazsınız diyorum.
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ocak 2022
Satıcı: KOREAN GARDEN

Yorum: kokusu gerçekten çok hoş ben neneme aldım o çok seviyor bu ürünü
İsim: A** Y**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Firmanın paketlmesi çok iyi, tüm ürünler tek tek patli naylona sarilmisti. Yıllardır severek kullandığım bir ürün. En sevdiğim yanı cildi kurulmadan ve terlemeyi tamamen engellemeden, terlemsem de rahatsızlık hissetmemi sağlaması, çünkü çok temiz ve taze bir kokusu var. Biraz pudramsi, biraz kremsi, biraz da parfümümümsü olarak tanımlayabilirim. ÇoDevamını Oku
İsim: M** S**
Tarih: 31 Temmuz 2022

Yorum: İndirimden stoklu aldım. Çok ama çok seviyorum. Misss gibi de kokuyor😍
İsim: B** A**
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: Hızlı kargo paketleme güzel teşekkür ederim. Alerjik durumu olanlar parfüm kullanamayanlara bu fresh kokuyu denemelerini öneriyorum çok seveceksiniz..
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Kokusu freş ve kalıcı hemen kargolandı ve sorunsuz geldi teşekkür ederim.
İsim: Ö** S**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Yıllardır severek kullanıyorum kokusu çok hafif ve beni asla rahatsız etmiyor. Bittikçe stokluyorum
İsim: Z** Ç**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Her zaman kullandığım bir ürün indirimden aldım paketlemesi de güzeldi sorunsuz elime ulaştı
İsim: B** M**
Tarih: 27 Eylül 2021
Satıcı: Ali Özkan Tr

Yorum: Çok ferah bir kokusu var.. Paketleme gayet güzeldi... Kargosu da hızlıydı
İsim: Duygu A.
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: kokusu çok güzel, stok yaptım
İsim: m** u**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: hep kullandığım bir ürün kargo hızlı ve sağlamdı
İsim: Gamze O.
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: indirmden aldim..cok sevetek kullaniyorum.
İsim: F** S**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: hasarsız teslim aldık. teşekkür ederiz.
İsim: C** O**
Tarih: 04 Eylül 2024
Satıcı: GÜZELLİK SATINAL

Yorum: Güzel bir ürün severek kullanıyorum stokluyorum
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: Çok fresh çok seviyorum
İsim: E** G**
Satıcı: Rammar

Yorum: Kokusu çok fresh hafif ambalajı da pratik çantaya atmalık tam
İsim: T** A**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: Mis gibi kokuyo bebeksi çok güzel 🥰
İsim: H** E**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Kokusu müthiş
İsim: S** Ç**

Yorum: sürekli kullandığım bir ürün indirime girdiğinde alıyorum gayet memnunum
İsim: M** D**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: içerisindekiler?
Cevap: Merhaba, ürün içeriği şu şekildedir:Aqua, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Polyglyceryl-2 Caprate, Ethylhexylglycerin, Methyl Phenylbutanol, Maris Limus Extract, Ostrea Shell Extract, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Propylene Glycol, Diammonium Citrate, Citric Acid, Benzophenone-4, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol.İyi günler dileriz.

Soru: terlemeyi önlüyor mu
Cevap: Merhaba , ürün terlemeyi önleyip 48 saat koruma sağlamaktadır.İyi günler dileriz.

Soru: içeriğini ogrwnebilirmiyim
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün içeriği aşağıda belirttiğimiz gibidir. Keyifli alışverişler dileriz. Aqua, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Polyglyceryl-2 Caprate, Ethylhexylglycerin, Methyl Phenylbutanol, Maris Limus Extract, Ostrea Shell Extract, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Propylene Glycol, Diammonium Citrate, Citric Acid, Benzophenone-4, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol

Soru: alkollü mü ?
Cevap: Merhaba, ürün içeriği şu şekildedir:Aqua, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Polyglyceryl-2 Caprate, Ethylhexylglycerin, Methyl Phenylbutanol, Maris Limus Extract, Ostrea Shell Extract, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Propylene Glycol, Diammonium Citrate, Citric Acid, Benzophenone-4, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol.İyi günler dileriz.

Soru: aleminyum içeriyor mu

Soru: hangi kargoyla anlasmalisiniz
Cevap: Merhaba, Aras kargo , Trendyol express ve PTT kargo ile çalışmaktayız. Teslimat adresinize uygun kargo firması sistem tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. Keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Cevizli sucuk değilmi o 🤣
Cevap: Değerli müşterimiz, sistemsel bir hata sebebiyle farklı bir ürün yansımıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba vucut spreyi olarak kullanilirmi yoksa sadece 24 saat etkili deodorantmidir
Cevap: Merhaba, ürün 24 saat etkili deodoranttır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar kullanımı nasıl
Cevap: Merhabalar terleme olan bölgelere sıkarak uyguluyorsunuz .

Soru: Hamilelik sürecinde kullanıma uygun mudur?
Cevap: Merhaba. tüm NIVEA ürünleri hamilelik ve emzirme döneminde kullanmaya uygundur.

Soru: Ürünün içeriğinde alüminyum bulunuyor mu acaba?
Cevap: Merhaba, ürün içeriğinde alüminyum bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: alüminyum içeriyor mu

Soru: alkol içeriyomu?

Soru: Kıyafetlerde beyaz leke bırakıyor mu
Cevap: Merhaba, ürün leke bırakmamaktadır.İyi günler dileriz.

Soru: merhaba vucut spreyi olarak kullanilirmi yoksa sadece 24 saat etkili deodorantmidir
Cevap: Evet İlginiz için teşekkürler..😊

Soru: Alüminyum içerir mi
Cevap: Merhabalar. Ürün içeriğinde alüminyum bulunmamaktadır. Sonsuz ticaret ailesi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

Soru: içeriği nedir
Cevap: Merhaba,içeriği ile ilgili detayları markaya ait internet sayfasından bakabilirsiniz

Cevap: Merhaba, ürün deodorant olarak kullanılmaktadır. İyi alışverişler

Soru: PTT kargo ile gönderim yapar mısınız lütfen
Cevap: Merhaba, sistem tarafından teslimat adresinize göre kargo firması belirtilmektedir. Kargo firması değişikliği maalesef yapılamamaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Cevap: Merhaba, Cildinize önem veren 48 saate kadar etkili deodorant koruması sağlar.

Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu Resim Ve Fotoğraflar

Kadın Pump Sprey Deodorant 75ml, 48 Saat Anti-perspirant Koruma, Okyanus Özleri Kokusu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü