Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım Alanlar Memnun Mu ?

Aydan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım Güncel Satış Fiyatı 299.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım Hakkında yaklaşık 708 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım Ürün Açıklaması

Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım Ürününün Satıcısı, AFROGİYİM Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım ürününü 299.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım Kullanıcı Yorumları Nasıl?
299.99 Tl ye satışta olan Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
708 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Harika tam beden alin
İsim: M** Ö**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: AFROGİYİM

Yorum: yeri kalitesi çok güzel tam resimdeki gibi ama bedeninizin bir büyüğünü alın tam bedeni küçük geldi
İsim: E** N** K**
Tarih: 30 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: İnanılmaz rahat bir beden küçük alın salaş ve kaliteli 70 kiloyum L beden tam oldu
İsim: G** Ö**
Tarih: 18 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: kumaşını beğendim beden tam oldu tam aradığım şekilde çok rahat spor şık duruyor rengi göründüğü gibi geldi
İsim: m** E** k**
Tarih: 20 Nisan 2024
Beden: Beden:S

Yorum: kendi bedenimi almama rağmen aşırı küçük geldi geri iade edecem
İsim: ş** t**
Tarih: 07 Temmuz 2024

Yorum: bir beden büyük alinmali
İsim: İ** Y** E**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: 163-75 kiloyum xl aldim tam oldu çok rahat bacııım
İsim: Z** T**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: Cok guzel tam oldu kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: M** N**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürüne bayıldık ailecek lakin küçük oldu bana mecburen bir beden büyüğünü almalıyım fiyat da piyasaya göre uygun ve hızlı satıcı, kendisini tebrik ederim
İsim: H** Y**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Ürün harika arkadaşlar ben olumsuz yorumlardan dolayı biraz tereddüt etmiştim ama bayıldım boyum 1.60 kilomda 60-61 civarı harika oldu m beden aldım, altı tayt gibi değil biraz bol durdu boyu da biraz kısa ama zaten yazın kısa tercih ediyorum o yüzden bayıldım ben
İsim: C** A**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Tam beden çok güzel çok beğendim
İsim: Y** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Haziran 2024

Yorum: ürün güzel geldi ama bedenizden bir beden büyük söyleyin ben S beden getirttim ama fazla küçük geldi
İsim: z** b**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: S beden aldım üstüme tam oturdu çok güzel bir takım
İsim: **** ****
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: efsane geldi çok beğendim çok teşekkür ederim s beden aldım tam oldu😊
İsim: S** P**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Ben aldım bayada güzel çıktı 78 kiloyum XL aldım üzerime acayip güzel oldu tavsiye ediyorum resimde naasılsa aynı şekil geldi bana teşekkür ederim ❤ birde birçok kişi işte söküldü yıkandıktan sonra demiş benim ürünüm defalarca yıkandı çok şükür bir sorunuda olmadı
İsim: Y** n** S**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: ürün güzel ama keşke bi beden büyük alsaydım
İsim: a** s**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Bir beden büyük alın
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: tam bedenimi aldım ilk defa aldığım bı şeyi terziye vermeden rahatlıkla giydim kumaşı çok güzel tam yazlık, bilek boy yeleğin uzun gelcegini düşünmüştüm ama yanılmışım, kıvırarak da kullanabilirsiniz kaba durmuyor
İsim: H** k** g**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: xok güzel bwgendik
İsim: Ş** K**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: Rengi ve kumaşının bütün güzelliğini kalıbı götürmüş. M giyiyorum yorumlara bakarak L aldım altı kapri oldu üstüde aynı şekilde kastı 65kg 1.60 boy.
İsim: B** M**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: 73 kg yum L beden akdim tm oldu çokta rahat alın bnce süperr pantalon boyyda çok guzel
İsim: r** ö**
Tarih: 24 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Yanlislik yapilmis kahverengini M istemistim neyse ki oldu kumasi guzel tesekkurler iyi guzel de 90 tl fiyat farki olusmus onun iadesini ne zaman yaprsiniz merak ediyorum
İsim: M** D**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: çok güzel bir takım. rahat bir kumaşı var.
İsim: R** N** A**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Altı kısa geldi
İsim: E** T**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: çok güzel 158 boyum 49 kiloyum s bende aldım çok güzel oldu
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: teşekkürler ediyorum
İsim: r** ü**

Yorum: Aşırı rahat
İsim: M** G**
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: 1.58 boy 48 kilo s beden tam oldu. Rengine dokusuna duruşuna her şeyine bayıldım. Salaş durmasını isteyen varsa bi beden büyük alabilir. Aksi halde tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Ö** Ö**

Yorum: fiyata göre güzel beğendik tavsiye ederim esime ( S ) beden aldık kaliteli malı harika makine cekmezse süper satıcıya tşk ederiz siyah bedenin fiyatı bu şekilde olursa almayı düşünüyoruz her rengini
İsim: o** u**
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: çok rahat
İsim: Orhan Y.
Tarih: 02 Eylül 2024

Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım Merak Edilen Konular

Soru: 163 69 kilo
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz M beden uygun olur efendim

Soru: 1.58 55 kilo
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz S beden uygun olur efendim

Soru: 156 boy 57 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz S beden uygun olur efendim

Soru: 163 42 kilo
Cevap: Gömlek Ölçüler S Beden Boy 70 Cm Her Beden +1 Cm Artıyor En 47 Cm Her Beden +2 Cm Artıyor Pantolon Ölçüleri S Beden Boy 99 Cm Her Beden +1 Cm Artıyor Bel 31 Cm Her Beden +1 Cm Artıyor Paça 22 Cm Her Beden +1 Cm Artıyor

Soru: merhaba 1.56 boy 70 kilo kaç beden uygundur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olur efendim

Soru: 163 boy 65 kilo hangi beden olur
Cevap: Gömlek Ölçüler S Beden Boy 70 Cm Her Beden +1 Cm Artıyor En 47 Cm Her Beden +2 Cm Artıyor Pantolon Ölçüleri S Beden Boy 99 Cm Her Beden +1 Cm Artıyor Bel 31 Cm Her Beden +1 Cm Artıyor Paça 22 Cm Her Beden +1 Cm Artıyor

Soru: 5 aylık hamileyim 82 kiloyum hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz XL beden uygun olur efendim

Soru: 163 boy 72 kilo kaç beden olur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olur efendim

Soru: 60 kilo 1.70 boy hangi beden uygun olur

Soru: 160 boy 62 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz M beden uygun olur efendim

Soru: merhabalar 165 boy 87 kilo kaç beden olur bana

Soru: 1.54 boyum kilom 67 kaç beden olur

Soru: merhabalar 1.69 boy 64 kilo kaç beden olabilir??

Soru: 165 boy 75 kq hangi beden uygun?

Soru: 1.70 boy kilo 70 hangi beden olur acaba

Soru: merhabalar kumaşı ne?
Cevap: brüürümcük kumas efendm

Soru: 1.80 boy 72 kilo kaç beden olur acaba

Soru: 155 boy kilo 60 hangi beden

Soru: 1.52 boy 85 kilo
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz XL beden uygun olur efendim

Soru: 156 kilom 64
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.M beden uygun olur efendim.

Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım Resim Galerisi

Kadın Raht Kesim Kimono Alt Üst Takım En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü