Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Sevil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
542
0
0
Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize Şu Anki Değeri 174.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize Kaç Kişi Memnun?

Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize Hakkında yaklaşık 144 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4 .

Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize Ürünün Detayları

Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize Ürününün Satıcısı, DAXİS Sportwear Company Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize ürününü 174.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize Ürünü Kullananların Görüşleri
174.99 Tl ye satışta olan Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
144 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4

Yorum: 4xl aldım asla 4xl değil 82 kiloyum m beden gibi oldu
İsim: Y** t**
Tarih: 21 Mart 2023
Beden: Beden:4XL
Satıcı: HZY MODA

Yorum: çok güzel ama çok çabuk yipranir
İsim: **** ****
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: yumuşacık gayet guzel
İsim: S** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel kendi bedeninizi alınn
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: M istwdin s yollamışsınız
İsim: N** H**
Tarih: 31 Ekim 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: çok rahat ürün memnun kaldim
İsim: Hakan T.
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: Yaptığınız işe biraz özen gösterin. S beden istememe rağmen m beden gönderilmiş. Bir de iade işlemleriyle uğraşıyoruz. Boşa zaman kaybı gerçekten
İsim: P** G**
Tarih: 01 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: gözlədiyimdən nazik gəldi 🥲
İsim: S** Ş**
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: Harikaaaa bayıldım teşekkür ediyorum
İsim: s** g**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: makul sorunsuz kullanıyorum
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Gayet güzel geldi.
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: beğenerek giyiyorum çok güzel
İsim: S** ş**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: çok begendik çok güzeller
İsim: F** Ç**
Tarih: 05 Aralık 2023
Beden: Beden:6XL

Yorum: çok bişey beklememek lazım ev içinde giyilebilir
İsim: s** y**
Tarih: 22 Kasım 2023
Beden: Beden:M

Yorum: kalitesi gayet iyi
İsim: E** İ** k**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Rengi harika sevdim😇
İsim: Pelin S.
Tarih: 06 Nisan 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: sağlam ve fiyatına göre çok iyi
İsim: s** k**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: harika ötesi 🥳👏⭐⭐😍
İsim: İ** G**
Tarih: 18 Ağustos 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: Gayet güzel beğendim
İsim: H** Y**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: ürününüz muhteşem gercekten cok begendım🫶🏻
İsim: B** N** y**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Bence gayet güzel kaliteli fiyatına göre temiz geldi beğendim.
İsim: N** T**
Tarih: 26 Mart 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok begendim duruşu çok güzel oldu
İsim: D** U**
Tarih: 01 Kasım 2023

Yorum: orta ve iyi
İsim: A** Ö**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: ürün güzeldi. rengi canlı
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: rengi güzel tam yazlık falan
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: güzel yorumlardan korkarak aldım ama iyiydi ne çok ince ne çok kalın rengi tam olarak mavi bence alınır
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: ürün harika
Tarih: 20 Aralık 2023

Yorum: cok kaliteli
Tarih: 12 Ocak 2024
Beden: Beden:XXL

Yorum: Fena değil fiyatına göre evde günlük giyilir sıcak tutuyor
İsim: E** S**
Tarih: 12 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok beğendim
İsim: D** t**
Tarih: 23 Ekim 2023

Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize Ürüne Dair Sorular

Soru: düşük belmi
Cevap: hayır efendim normal beldir

Soru: boy 1.55 kilo 52
Cevap: Değerli müşterimiz size - M - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -L- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 1.77 boy 97 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - XXL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 165 boy 60 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz size - M - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: boy 158 kilo 47
Cevap: Değerli müşterimiz size - S - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.58 boy kilo 47
Cevap: Değerli müşterimiz size - S - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -M- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 1.60 boy kilo 42
Cevap: Değerli müşterimiz size XS beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 156 boy 67 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - L - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 110 kilo 163 boy
Cevap: Değerli müşterimiz size - 5XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.60 boy 45kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - S - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 45 kilo 165 boy hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz size - S - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -M- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 162 boy 67 kilo baayaa bol dursun istiyorum ozellikle bacagimin ust kisminda bol dursun istiyorum yapışmasın, hangi beden önerirsiniz? xl abartı mi olur
Cevap: Değerli müşterimiz size - XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -XXL- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 160 boy 52 kilo

Soru: 52kilo 162boy

Soru: 150 boy 63 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - M - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -L- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: merhaba 1.52 boy 57 kilo hangi beden almalıyım üstümde dar dursun istemiyorum biraz bol dursun
Cevap: Değerli müşterimiz size - L - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: kalıplar darmi 164 boy 54 kilo ne almamız gerekiyo
Cevap: Değerli müşterimiz size - M - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: Esnek mi kumaşı
Cevap: kışlık içi polarlı kumaş efendim

Soru: kilom 68 kac beden
Cevap: Değerli müşterimiz size - L - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -XL- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: Salam.1.61 boy kilo53

Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize Ürün Resimleri

Kadın Renkli Eşofman Altı Oversize En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü