Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Senay

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
515
0
0
Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik Şuanki Fiyatı Ne Kadar 434.7 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik Gerçekten İyi Mi?

Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik Hakkında yaklaşık 1399 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik Teknik Açıklamalar

Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik Ürününün Satıcısı, Mia Vento Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik ürününü 434.7 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik Ürün Hakkındaki Yorumlar
434.7 Tl ye satışta olan Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1399 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Uzun zamandır almayı düşünüyordum. Ablamla kendime aldım birer tane. Çok hızlı kargolandı. Kargo sorunsuz geldi. Çok zarif bulduk teşekkürler
İsim: i** t**
Tarih: 08 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mia Vento

Yorum: Beklediğimden daha şık ve zarif bir bileklik öğretmenler günü için hediye almıştım en kısa zamanda kendime de almayı düşünüyorum emeği geçen herkese teşekkür ederim
İsim: G** O**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: Kutusu ve çantasıyla geldi, çok özenli ve iki günde elime ulaştı. Hediye olarak almıştım çok memnun kaldım. Aldığım kişi çok beğendi. Kendime de almayı düşünüyorum. Çok zarif duruyor. Gönül rahatlıyla alabilirsiniz. Fiyatını kesinlikle hakediyor.
İsim: M** Y**
Tarih: 15 Ekim 2021

Yorum: BAYILDIMMM. çok güzel ve kaliteli bir ürün paketlemesi ayrı bi güzel çok teşekkür ederim.
İsim: P** S** E**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: kolyesiyle birlikte takım yaparak aldım çok şık ve çok güzel paketlemesi de harikaydı teşekkürler
İsim: M** Y**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: İndirimde hediye olarak ablama aldım ve aşırı beğenildi çok zarif ve güzel duruyor en kısa zamanda kendimede alacağım kargosuda hızlıydı kaliteside güzel bişey olursa yorumu güncelleyeceğim
İsim: **** ****
Tarih: 07 Mart 2022

Yorum: çok zarif duruyor kız arkadaşım için almıştım çok beğendi kalite olarak gayet iyi
Tarih: 25 Ekim 2022

Yorum: Güzel bir bileklik arkadaşıma hediye almıştım doğum günü İçin. Güzel bir kutu ve taşıma çantasında geldi çok zarif duruyor. Paketleme özenli teslimat hızlıydı. Arkadaşımda çok beğendi güzel bir hediye yani tavsiye ederim.
Tarih: 25 Şubat 2022

Yorum: Nişanlıma aldım düğün ve özel geceler için çok güzel zarif narin bir Takı çok beğendi ve bana aşık oldu
İsim: H** A**
Tarih: 29 Ekim 2021

Yorum: annem için aldım çok beğendi
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Arkadaşıma hediye aldık çok beğendi. Ayrıca kargo ve paketleme de gayet iyidi, hızlı ulaştı eline
İsim: S** B**
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: Arkadaşıma hediye olarak aldım, çok beğendi
İsim: a** e** k**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Arkadaşıma hediye aldım. Çok şık ve kibar bir bileklik.
İsim: T** A**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Samimiyetle söylüyorum burada göründüğünden çok daha güzel ve zarif Bir bileklik! Ayrıca kutusu falan da güzeldi. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum!
İsim: N** Y**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: arkadaşıma doğumgünü hediyesi olarak aldım çok zarif ve şık duruyor
İsim: D** I**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Oğlum arkadaşına yılbaşı hediyesi aldı çok beyendim pakenleme çok şık teşekkğrler
İsim: G** K**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: Gerçekten çok güzel ve zarif bir ürün, paketleme çoook güzel, özel kutu ve çantası ile birlikte geldi. Teşekkür ederim
Tarih: 17 Kasım 2021

Yorum: çok zarif bir parça. Hediye almıştım cok arkadaşım da ben de çok memnun kaldık.
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: kız arkadaşıma aldım çok beğendik çok kaliteli satıcıya ayriyeten teşekkür ederim çok yardımcı oldular
İsim: B** S**
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: Çok zarif. Beğendim. Ayrıca şık hediye kutusunda gönderilmiş. Teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: Arkadaşıma yılbaşı hediyesi aldım çok güzel çok zarif
İsim: B** B**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: göründüğünden çok daha şık ve güzel ayrıca paketlemesini de çok beğendim
İsim: s** o**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Hediye olarak aldım. Çok nahif
İsim: E** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Mart 2023

Yorum: hediye olarak aldım. arkadaşım çok beğendi aşırı zarif 🌹
İsim: M** Ç**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: bayıldım, kargo ve paketleme çok iyiydi
İsim: K** K**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Çok beğendim çok kibarlar paketleme güzeldi satıcıya teşekkür ederim.
İsim: E** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Şubat 2023

Yorum: çok şık bir ürün. kızımın ogretmenine öğretmenler günü hediyesi olarak aldık. çok beğendi.
İsim: A** B**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: ürün resimde gördüğüm gibi gayet şık duruyor. kurusu ve çantası ile gelmesi sizi hediye paketi arama derdinden kurtarıyor teşekkür ederim
İsim: O** T**
Tarih: 07 Ekim 2021

Yorum: kardesime aldim hediye. cok zarif ve guzel bı ürün
İsim: N** k**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Annem bana hediye aldı gerçekten çok zarif bir bileklik bayılarak takıyorum
İsim: C** A**
Tarih: 23 Nisan 2023

Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: iyi günler, ben sizden 1,5 sene önce bir kolye almıştım. ama sanırım rose kaplaması soyuluyor. çok severek ve beğenerek kullanıyordum. bir şey yapamaz mıyız acaba çok üzüldüm
Cevap: merhabalar Ürünlerimiz 1 yıl boyunca ücretsiz renk ve bakım garantilsi mevcuttur Saygılarımızla.

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express

Soru: su ile temasında herhangi bir problem olur mu? bir de hediye olarak alacağım paketlemesi nasıl acaba
Cevap: Merhaba; ürünlerimiz 925 ayar gümüş üzerine altın kaplamadır. Günlük kullanım için oldukça uygundur. Yoğun kimyasal ile temas ederse kararma oluşabilir. Kimyasal ile temasından kaçınarak uzun süre şıklıkla kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Asansörlü mü
Cevap: Merhabalar, Ürünümüz normal bilekliktir

Soru: rengi gidiyormu ?
Cevap: Merhaba; ürünlerimiz 925 ayar gümüş üzerine altın kaplamadır. Günlük kullanım için oldukça uygundur. Yoğun kimyasal ile temas ederse kararma oluşabilir. Kimyasal ile temasından kaçınarak uzun süre şıklıkla kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Bunun gümüş renklisi var mı
Cevap: merhaba , ürün rosegold olarak üretildi

Soru: hangi renk
Cevap: Ürünümüz rosegold kaplamadır

Soru: Merhaba Bu bilekliğin kolyesi de var mı?
Cevap: https://www.trendyol.com/mia-vento/manolya-ve-sarmasik-rose-renk-flowers-gumus-kolye-p-279858379?boutiqueId=61&merchantId=119219&filterOverPriceListings=false&sav=true

Soru: ücretli bakım için gönderemez miyim peki
Cevap: Ürünlerimiz 1 yıl boyunca ücretsiz renk ve bakım garantili olup tüm hizmetlerden yararlanmak için sadece garanti belgesini ibraz etmeniz yeterlidir. Saygılarımızla.

Soru: Gümüş rengi var mı ?
Cevap: merhabalar sormuş olduğunuz ürün rose renk olarak mevcuttur

Soru: garantisi varmı
Cevap: Ürünlerimiz 1 yıl boyunca ücretsiz renk ve bakım garantili olup tüm hizmetlerden yararlanmak için sadece garanti belgesini ibraz etmeniz yeterlidir. Gidiş geliş kargo ücreti müşterimizin anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi varsa onunla sağlanır; yoksa fazla maliyet çıkmaması adına kargo masraflarının karşılanması şartıyla şirketimizin anlaşması üzerinden yapılabilir. Garanti Hizmetleri için bizlere sipariş soruları üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz tüm detaylarıyla sizlere yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla.

Soru: Kararma yaparmı?

Soru: deneme deneme
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünlerimizin tamamı 925 ayar gümüştür. Ayrıca üzerlerine yüksek teknoloji ile mikron altın kaplama yapılmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express ile göndermekteyiz.

Soru: Hediye paketi yapabilir misiniz?
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz; siparişlerinizin tamamı şık kutusu, çantası, sertifikası ile gönderilmektedir. Gönül rahatlığıyla sevdiklerinize ya da kendinize ışıltılı sürprizler yapabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Duşta kullanımda veya günlük kullanımdan ötürü kararma olur mu ?

Soru: ürünün garantisi var mı? varsa hangi durumlarda garanti geçerli?
Cevap: Ürünlerimiz 1 yıl boyunca ücretsiz renk ve bakım garantili olup tüm hizmetlerden yararlanmak için sadece garanti belgesini ibraz etmeniz yeterlidir. Gidiş geliş kargo ücreti müşterimizin anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi varsa onunla sağlanır; yoksa fazla maliyet çıkmaması adına kargo masraflarının karşılanması şartıyla şirketimizin anlaşması üzerinden yapılabilir. Saygılarımızla.

Soru: gümüş rengi var mı?
Cevap: merhabalar sormuş olduğunuz ürün rose renk olarak bulunmaktadır

Soru: merhabalar, sizden bu modelde bileklik almıştık. Zincirinde kopma oldu. size göndersek tamiri mümkün müdür acaba
Cevap: Merhabalar, Sipariş soruları kısmından bize şikâyetinizi iletirseniz eğer size gönderilen ürünün kalite kontrol fotoğrafları incelenerek hatanın üretim kaynaklı mı kulanım kaynaklı mı olduğu detaylı resim ve görselleriyle incelenecektir. Her iki durumda da firmamız ürününüze gereken bakım desteğini sağlayacaktır. LÜTFEN BAKIM İÇİN GÖNDERDİĞİNİZ ÜRÜNLERDE MÜŞTERİ ASİSTANINDAN ''ANALİZ KAYDI'' AÇTIRARAK ÜRÜNÜNÜZÜ GÖNDERMEYİ UNUTMAYINIZ. BU SAYEDE İLGİLİ UZMAN EKİBİMİZ BAKIM İŞLEMLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPARAK TARAFINIZA TEKRAR GÖNDERİMİNİ SAĞLAYACAKTIR.

Soru: Merhaba sertifikası var mı
Cevap: Ürünlerimiz 1 yıl boyunca ücretsiz renk ve bakım garantili olup tüm hizmetlerden yararlanmak için sadece garanti belgesini ibraz etmeniz yeterlidir. Saygılarımızla.

Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik Detaylı Resimler

Kadın Rose Renk Manolya Çiçeği Tutkusu Gümüş Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü