Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası Alınmaya Değer Mi ?

Gulfem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
582
0
0
Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası Alanlar Memnun Mu?
Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası Şimdiki Fiyatı Ile 176.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası Ürün Özellikleri

Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası Ürününün Satıcısı, Mybag Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası ürününü 176.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası Yorumlar Hakkında Bilgi
176.0 Tl ye satışta olan Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Fiyatına göre bu kadar iyi beklemiyordum
İsim: M** Ç**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MALVİNEYU

Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Merhaba , çantanın kolu ayarlanabiliyor mu ?
Cevap: evet. efendim

Soru: hediye alacağım da özenle yollar mısınız
Cevap: İyi akşamlar tabii ki efendim

Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası Resim Galerisi

Kadın Rugan Deri Baget Cherry Bag Fermuar Kapamalı Askı Detaylı Kol Çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü