Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet Alanlar Memnun Mu ?

Pinar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,204
0
0
Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet Şimdiki Fiyatı Ile 384.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2 .

Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet Teknik Bilgiler

Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet Ürününün Satıcısı, Tutku Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet ürününü 384.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet Kullanıcı Yorumları
384.9 Tl ye satışta olan Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2

Yorum: Xl aldık küçük geldi
İsim: enes s.
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Dore Bella

Yorum: xl istedim s geldi
İsim: s** ö**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: Kalitesi dokusu kargo hızı mükemmeldi satıcıya teşekkür ederim
İsim: Ş** S**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldım duruşu kalitesi çok iyi
İsim: B** K**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Kaliplari çok dar bilginiz olsun fiyatına göre normal fazla kalite beklemeyin L/XL aldım 5 diye bir beden numarası ile geldi sanki M ölçüleri hijyenik prosedürü den dolayı iade yok👍
İsim: nihan K.
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Boy:167cm

Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhabalar 158 boy, 70 kg için L beden olur mu? (5 numara giyiyorum normalde)
Cevap: Tamamdır L-xl beden alırsanız 5 numara gelecektir

Soru: lutfen bedenine dikkat edin xl istedim tesekurler
Cevap: Merhaba sorun yok efendim 5 numara olarak gönderilecektir

Soru: merhaba.xl istedim.s geldi diyor ? olacak seymi nasil.guvenip alacagiz.banada boyle yaparlarsa diye alamiyorum bu haksizlik olmuyormu musteriye
Cevap: Üründe S beden diye bir ölçü yok efendim 4-5 diye gidiyor bedenleri

Soru: hepsi dantelimi geliyo
Cevap: ürün ön tarafı dantelli

Soru: Merhaba,kaç tanr geliyor 6mı,12mi?
Cevap: 12 adet geliyor

Soru: Merhabalar hamileyim 94 kiloyum L/XL olur mu?
Cevap: malesef küçük gelir efendim

Soru: merhabalar 65 kiloyum L/XL olur mu bana
Cevap: merhaba uygundur

Soru: merhabalar 64 kiloyum L.XL olur mu bana
Cevap: merhaba 64-65 kiloya rahatlıkla uygundur

Soru: Salam. Reng olarak kahverengi yazılı. Öylemi? Fotoda farkli rengler. Bu mahsulün renkleri hangisi?
Cevap: MERHABA FOTODAKİ RENKLER GÖNDERİLMEKTEDİR.

Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet Resim Galerisi

Kadın Safir Dantel Detaylı Lüx Bikini Külot Karışık Renk Paketi 12 Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü