Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Asude

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili Güncel Satış Fiyatı 276.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili Ürün Detayları

Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili Ürününün Satıcısı, Miss Puddra Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili ürününü 276.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili Ürün Hakkındaki Yorumlar
276.9 Tl ye satışta olan Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: çok beğendim 165 boy 52 kg s beden duruşu kalibi harika
İsim: Y** L**
Tarih: 30 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Miss Puddra

Yorum: Ürün güzel pantolon gibi duruyor ancak yakan bir kumaşı var yazın giymesi zor olur. 161 cm boy 57 kg L beden almıştım büyük geldi. Aynısının siyahini M beden söyledim o tam oldu. Bu bedenini iade edeceğim, siyahini da kışın giyerim artık.
İsim: **** ****
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: gerçekten çok güzel çok rahat tavsiye ederim
Tarih: 08 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: güzel ürün
İsim: A** S**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: güzel ürün kumaşı seviyorum. bedeni biraz dar benim için
İsim: A** A**
Tarih: 20 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Duruş olarak güzel duruyor ancak kumaşı tamamen terletici kumaş. Görünüş bile naylon gibi. Yazın giyilebileceğini sanmıyorum
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:154cm

Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kumas penyemi ole parlak filan degildir umarim
Cevap: Merhabalar, kumaş scubadır. Penye olmadığı için ışıkta parlama yapabilir. İyi günler dileriz.

Soru: Son olarak uzunluğu kaç santim
Cevap: Merhaba, ürün görselinin en son görsel resminde ölçü tablosu belirtilmiştir. Dilerseniz bedeninize göre uzunluğuna ordan bakabilirsiniz. İyi günler dileriz

Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Scuba Tek Alt Eşofman Duble Paça Fıstık Yeşili En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü