Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet Alanlar Memnun Mu ?

Ilknur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet Güncel Fiyatı 729.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet Alanlar Memnun Mu?

Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet Hakkında yaklaşık 52 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet Detaylı Açıklama

Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet Ürününün Satıcısı, TrendyAnka Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet ürününü 729.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet Yorum Ve Değerlendirmeler
729.99 Tl ye satışta olan Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
52 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Ayakkabılar çok iyi çok şık duruyor tam numaranızı alın çok beğendim kalitesi çok iyi 👍
İsim: N** K**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TrendyAnka

Yorum: 35 numara sipariş ettim tam oldu ayağım üst kısmı ince o yüzden 36 numaralar bol oluyor bu tam oldu tam kalıp süper çok hoş 😍
İsim: N** D**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Çok zarif giyilebilir
İsim: B** S**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Ayakkabı çok güzel çok hoş duruyor yanında yedek taş da göndermişler çok teşekkür ederim ❤
İsim: H** s** S**
Tarih: 30 Aralık 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Çok beğendim aşırı rahat güvenerek alabilirsinizzzz
İsim: D** A** y**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Cok rahat tam kalip. Ayakta cok sik duran bi model gercekten
İsim: S** Ö**
Tarih: 03 Aralık 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Çok beğendim. Büyük numaralı böyle şık bir ayakkabı olması ekstra mutlu etti. Bu ayakkabının goldunu da aldım onu kullandım, tüm düğün oturmadım ve ayakkabıda kopma taş düşme veya açılma olmadı.
İsim: D** D**
Tarih: 24 Ağustos 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: ürün aynı geldi çok çok hoşuma gitti severek giyorum teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: ayakkabı çok güzel
İsim: M** T**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: cok begendim birebir aynı ürün geldi kalibi da tam oldu çok şık
İsim: Gülçin E.
Tarih: 04 Eylül 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Bayıldımmm
İsim: **** ****
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Düğünüme almıştım güzel
İsim: T** E**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: Mükemmel bi ayakkabı aşırı rahat
İsim: E** B**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Çok şık duruyor
İsim: R** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Haziran 2024

Yorum: çok güzel mezuniyet için aldım
İsim: A** K**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Aşırı güzel ancak 2 saatten sonra ayakta durulmaz tabanı çok ince nikah için çok beğenerek giydim
İsim: B** B**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim
İsim: N** n** ö**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: Bu ürünün görünüşü çok güzel. Aslında oynarken veya fazla ayakta olduğum sürece kayıyor hem ayağımın arkası acıtıyor.
İsim: D U.
Tarih: 22 Ekim 2023

Yorum: Cok cici 💕
İsim: I** I**
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: pek rahat değil
İsim: B** A**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Genel olarak rahat bi ayakkabı ama ayakları kalın olanlar tercih etmesin o ortadaki kemeri çok sıkıyo
İsim: M** G**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Ürün gorundugu gibi. Ama bilgi genis, olanlar için kısa kalır taban ince
İsim: T** T**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:43

Yorum: beyaz sipariş verdim taba rengi taban yollamış.
İsim: M** n** Ö**
Tarih: 30 Haziran 2023

Yorum: Hoşuma gitmedi
İsim: T** S** K**
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: Ürün oldukça şık fakat bant kısımları geniş. İnce ayağı olanlarda sarmayabilir. Ben bu sorunu yaşadığım için iade ettim
İsim: G** V**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Bayıldım. Sadece taşları düştü ilk giymemde, üzdü
İsim: Ş** G**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Kalitesiz bi kaç kullanımda mahvoldu
İsim: S** Ç**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok şık bit ayakkabı ama parmaklara denk gelen bant maalesef çok rahatsız ediyor. Köşeli olduğu için kesiyor. Ayaklarınız çok dolgun ya da taraklı değilse alabilirsiniz
İsim: H** K**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Kesinlikle giyilmez bilek kısmı vuruyor bantların bağlanma kısmı var keskin orası vuruyor modeli güzel ama rahat etmediğim sürece ve ayağımın parçalanmasını istemediğim için :))iade edicem
İsim: D** P**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: her iki ayakkabı da aynı ayak için gönderdi, sorun hall edilmedi. Hiç değilse buradan bildirmek istedim. Hiç razı değilim ve satıcı bunu telafi etmeye çalışmadı!
İsim: A** M**
Tarih: 02 Temmuz 2023

Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 5cm mevcut mu
Cevap: Merhaba, ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür

Soru: 37 numara kaç cm
Cevap: Merhaba, 23.3 cm dir

Soru: Topuğu kaç cm
Cevap: Merhaba ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür

Soru: Merhaba bu ürünün 7cmsi varmı
Cevap: Merhaba, ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür

Soru: 33 ve 34 numarası da mevcut mu?Numaraların beden ölçülerini öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, 33 numara 20.7, 34 numara 21.3 cm dir

Soru: 35 numarası kaç cm
Cevap: Merhaba, 35 numara iç taban uzunluğu 22 cm dir

Soru: Ayakkabının kalıbı nasıl
Cevap: Merhaba, ürünümüz Avrupa standartlarında tam kalıptır, giydiğiniz bedeni tercih etmelisiniz tam olacaktır

Soru: Merhabalar acaba urununuzun topugu cikinca yanina yedek topuk koyuyormusunuz ve hangi kargo subesini kullaniyorsunuz
Cevap: Merhaba, asla böyle bir sorun ile karşılaşmazsınız

Soru: 38 numaranın tabani kaç cm'dir?
Cevap: Merhaba, 24 cm dir

Soru: geniş taraklı ayaklara uygun mudur
Cevap: Merhaba, evet tüm ayak yapılarına uygundur

Soru: Merhaba 35 ve 36 numara kaç cm oluyor tabanı?
Cevap: Merhaba 35 numara iç taban uzunluğu 22 cm 36 numara iç taban uzunluğu 22.7 cm dir harika bir üründür

Soru: Ayağım taraklı değil normalde 39 giyiyorum ama kalıbı dar mı acaba
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, giydiğiniz bedeni tercih etmelisiniz tam olacaktır, harika bir üründür ❤ TrendyAnka

Soru: Merhaba kolay gelsin iyi çalışmalar spor ayakkabıda kalıbına göre 39-40 giyiyorum ayaklarım taraklı kaç numara olur
Cevap: Merhaba, 40 numara tercih etmelisiniz harika bir üründür şimdiden sağlıklı güzel günler de kullanmanız dileğiyle

Soru: Daha kısa topuklusu var mı ?
Cevap: Merhaba, hayır. Ürünümüz Dğnya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür

Soru: Trendyol express ile mi çalışıyorsunuz hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba, evet Trendyol Expres ile gönderim saglanmaktadır

Soru: merhaba 40 numara kaç sm?
Cevap: Merhaba, 25.3 cm dir

Soru: merhaba kızıma almak istiyorum ayakları çok minik. 34 ve 33 numaranın topuktan parmak ucuna kadar cm olarak ölçsek siz bize ölçü verebilir misiniz? teşekkür ederim
Cevap: Merhaba 33 numara iç taban uzunluğu 20.7 cm 34 numara iç taban uzunluğu 21.3 cm dir

Soru: merhaba 42 numara kaç cm oluyor
Cevap: Merhaba, 26.7 cm dir, harika bir üründür❤ TrendyAnka

Soru: Merhaba kusura bakmayın yüz yüze satışınız var mı?
Cevap: Merhaba, Bursa'dan gönderim yapılmaktadır

Soru: Merhaba dugunum icin aldim .lutfen defosuz yollanmasina dikkat edermisiniz.kac zamanda elime ulasir dugune az vakit kaldida😕
Cevap: Merhaba, tarafınıza yedek taşları ile birlikte kusursuz harika bir ürün gönderilmiştir

Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet Ürünün Fotoğrafları

Kadın Şeffaf Beyaz (Yedek Taşlı) Kristal Taş 8 Cm Şeffaf Topuklu Abiye Ayakkabı Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü