Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm Bu Ürünü Almalı Mı ?

Berrak

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm Şu Anki Fiyat Aralığı 579.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm Memnuniyet Durumu Nedir?

Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm Hakkında yaklaşık 285 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm Ürün Bilgisi

Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm Ürününün Satıcısı, MoonGlow Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm ürününü 579.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm Kullanıcı Yorumları
579.99 Tl ye satışta olan Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
285 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok rahat ve şik 😍 benim beden 37 ve tam oldu
İsim: L** B**
Tarih: 05 Nisan 2023
Beden: Beden:37
Satıcı: MoonGlow

Yorum: Çok rahattı tam beden
İsim: F** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Ocak 2023

Yorum: Ayakkabı çok güzel ama bedeni küçük geldi. Bir numara büyük alabilirsiniz
İsim: n** e**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: şık bir ayakkabı gününüzü kurtaracaktır. ayak numaranıza uygun buçuklu numaralar bir numara büyük almalı sadece
İsim: S** s**
Tarih: 13 Mart 2023
Beden: Beden:36

Yorum: çok güzel harika normalde 36 alıyordum her ihtimale karşı 37 . aldım tam oldu
İsim: Ö** B**
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: çokkk güzel ve zarif bi ayakkabi tipki fotograflardaki gibi,kalıbı tam ayak numaranizi alabilirsiniz.
İsim: N** M** E**
Tarih: 30 Eylül 2022

Yorum: kesinlikle 1 beden büyük alınmalı normalde 38 giyiyorum ama 39 belki 40ı bile alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: harika ürün bir numara küçük alinabilir
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: kalıbı biraz büyük.normalde 36 giyorum..büyük geldi 35 i ile değiştirdim..kaliteli beğendim
İsim: M** K** K**
Tarih: 25 Kasım 2022
Beden: Beden:35

Yorum: Güzel geldi beğendim Ayağım taraklı olduğu için topuklu ayakkabı da Bi numara büyük giyiyorum 40 almıştım oldu 👍
İsim: A** B** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Aralık 2022

Yorum: Ayakkabı çok güzel,tam numaranizi alabilirsiniz,ayrıca kargo çok hızlı,2 güne elime ulaştı 🙏
İsim: E** A**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel ayak numaranızı alabilirsiniz
İsim: D** T**
Tarih: 31 Ekim 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Bedeni küçük geldiği için değiştireceğim onun dışında çok güzel
İsim: Ülkünur B.
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: komşum için almıştım,tam zamanında geldi ve görsellerden daha şık ve kaliteli
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: Harika bayıldım çok şık bi ayakkabı çokta rahat, bir beden büyük almıştım tam bedenimide alabilir mişim gerçekten çok rahat
Tarih: 25 Ağustos 2024
Satıcı: Elevva

Yorum: Cok rahat ve sik bir ayakkabi
İsim: D** B**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: 38 giyiyorum 38 aldım tam oldu ve aşırı rahat ayakkabı🥰🥰
İsim: G** Y**
Tarih: 03 Eylül 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Ürün tam kalıp çok şık rahat bir ayakkabı
İsim: G** K**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: Çok şık ve rahat. Kalıplar tam numaranızı alın
İsim: D** K**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel kendi numaranizi alın.
İsim: m** c**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Tam numaranızı alın cok sık
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Çok rahat şık her kombine gider tam kalıp
İsim: F** G** D**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Yorumlara bi inanmamıştım ama cidden rahatmış hshaha, 36-37 giyiyorum ayağım kayarsa içinde diye 36 aldım ama bunu da dert etmeme gerek yokmuş, kaymıyor düzgünce duruyor ondan 37 bi tık daha rahat olurmuş sanırım, arada kalan varsa benim gibi büyük olanı tercih etse daha rahat giyer
İsim: A** K**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Olduğunca şık ve rahat bir ayakkabı ayakta duruşu çok hoş yorumlara bakarak bir numara büyük aldım iyiki öyle almışım tam oldu. Gönderilen hediyeler içinde çok teşekkür ediyorum
İsim: Fatmanur B.
Tarih: 03 Nisan 2024
Satıcı: Elevva

Yorum: çok begendim gayet şık ve güzel
İsim: E** K**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: begendm gzl rahat tam kalip
İsim: D** K**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Efsane rahat bir ayakkabı.3 gün olmadan çabuk ulaştı.kalıbı tam kendi numaranızı almanızı tavsiye ederim.
İsim: E** G**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: nişanım için aldım çok güzel
İsim: S** K**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Harikaaaaaa...bayildimmmm....☺bir numara buyuk aldim daha rahat oldu cunku ayagimiz terleyince sisiyo ve seffaf kismi acitiyo.ben daha once terligini almistim.ayrica paketiniz cok ozenliydi tesekkurler
İsim: Burçak T.
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: normal kalitelide bı ürün hızlı elime ulaştı hediye icinde ayrıca teşekkür ederim ❤not harika 🌺
İsim: E** i**
Tarih: 13 Eylül 2022

Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba 37 numara ne zaman gelir?
Cevap: Merhabalar efendim. Stoklar bu hafta yenilenecek. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Cumartesi yetişir mi
Cevap: Evet efendim yetişir

Soru: resimdeki ayakkabının topuk boyu ne kadar tam olarak çünkü ürün özellikleri bölümünde 5 ila 9 arası demişsiniz bize gelen ürünlerin boyutu yani santimi tam olarak nekadar geliyo acaba
Cevap: Merhabalar efendim. Topuk boyu 9 cm dir.

Soru: 38 numara bu hafta içerisinde gelir mi
Cevap: Efendim yarın stoklarda olucak. Anlayışınız için teşekkürler

Soru: Mereba paket ağırlığı ne kadar?
Cevap: Merhabalar efendim. Ortalama 500 gr

Soru: Merhabalar. Perşembe elimde olur mu
Cevap: Olur efendim

Soru: Ayak kayiyormu acaba icinde
Cevap: Hayir efendim kayma yapmaz

Soru: hangi kargo
Cevap: Express efendim

Soru: topuk kaç cm
Cevap: 9 cm efendim

Soru: Topuk boyu kaç cm ?
Cevap: Merhabalar. Topuk boyu 9 cm efendim. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Sadece şeffaf bilek bandı satıyor musunuz ya da piyasada satan bulabilir miyim?
Cevap: Evet efendim sağlıklı günler dileriz

Soru: neden moonglow yerine Luis Perry geldi ?
Cevap: Efendim elimizde MoonGlow kutusu kalmadığı için Luis Perry kutusuyla gönderilmiştir.

Soru: Merhaba, MoonGlow mağazanızın ürünlerini üst sıralara taşıyabilir ve sâtışlârınızı ârtırâbiliriz. Detaylı bilgi için (Fame Sosyal net) sîtêmizi ziyaret edebilirsiniz
Cevap: ..........

Soru: Merhaba, 35 yenilenir mi?
Cevap: Maalesef efendim

Soru: iyi günler eşim 37 giyorda acaba tam olur mu kolay gelsin
Cevap: Tam kalıp efendim

Soru: merhabalar salı akşam şehir dışına gideceğim öncesinde gelir mi acaba
Cevap: gelir efendim

Soru: Selam 35 numara gelir mi acaba
Cevap: Efendim maalesef kısa süre içerisinde gelmeyecek. Sağlıklı günler dileriz

Soru: 38,5_39 giyiyorum kaç numara almam lazım
Cevap: 39 tercih edebilirsiniz efendim

Soru: şeffaf kısımlarda renk atma olur mu kararma sararma gibi
Cevap: Renk atma olmaz efendim.

Soru: Merhaba 36.5 37 ayak kalıbım kaç numara almam lazım 36 oluyor normalde ama kalıp nasıl olur kaç numara almalıyım
Cevap: 37 tercih edin efendim

Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm Detaylı Fotoğraflar

Kadın Şeffaf Topuklu Ayakkabı Şeffaf Bantlı Topuklu Ayakkabı Nişan Ayakkabısı Şeffaf 9 Cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü