Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 Alanlar Memnun Mu ?

RüyaGözleri

Bilgili
9 Ağu 2023
341
0
0
Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 Alınmaya Değer Mi?
Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 Güncel Fiyatı 256.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 Memnuniyet Durumu Nedir?

Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 Hakkında yaklaşık 472 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 Ürün Açıklaması

Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 Ürününün Satıcısı, Dominant Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 ürününü 256.0 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 Ürünü Kullananların Görüşleri
256.0 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
472 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: tam bedeninizi alın
İsim: E** ö**
Tarih: 14 Şubat 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: Dominant

Yorum: Boyum 1.69 kilo 58 m beden giyiyorum normalde ama bu sıktı biraz kesinlikle 1 beden büyük alınmalı lastikleri esnek değil
İsim: S** Ş**
Tarih: 30 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam bedeninizi alın
İsim: Ezgi D.
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: çok rahat ediyorum tam beden alın
İsim: K** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Aralık 2023

Yorum: Bir beden büyük alın
İsim: S** B**
Tarih: 31 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: yumuşak kaliteli bir beden büyük tercih edin
İsim: k** ç**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: kendi bedenizi alin
İsim: e** e**
Tarih: 28 Kasım 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: ürün çok güzel 2. ürüne %50 indirimle iki paket aldim paketlemesi cok özenli. normalde s giyiyorum rahat olmasi icin m aldim. rahat olmak istiyorsaniz bir beden büyük alabilirsiniz. bence bir kadın icin ic camasirinin rahat olması ve hava almasi gerekiyor
İsim: **** ****
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: beden aralıgı kucuk istediğiniz bedenden bir beden büyük almalısınız
İsim: B** S**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Kaliteli ürünler yumuşak sevdim
İsim: D** T**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Yumuşak ve güzel
İsim: Büşra K.
Tarih: 13 Ocak 2023
Beden: Beden:S

Yorum: gerçekten çok kaliteli ve yumuşacık ikinci kez sipariş verdim paketlemede çok iyi
İsim: E** K**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Paketleme şekli bayıldım aşırı güzel, ürün de çok kaliteli ve yumuşak ❤
İsim: Z** R** A** A**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Kaliteli ürün hızlı geldi özenli kargo içindeki hediyenin kokusu çok hoş teşekkür ederim 🙏
İsim: M** K**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: kargo cok ozenli ve guzel minik mandal cok tatli ♡ urunler de cok guzel gonul rahatligiyla alabilirsinizz
İsim: S** G**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: Kaliteli ürün, hediye için teşekkürler 🌺
İsim: T** T**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: 165 boy 60 kgye L beden aldım tam oldu çok güzel paketlenmişti kumaşıda güzel ben çok beğendim alın aldırın kızlar ben 166 liraya aldım
İsim: F** N** S**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: harika bsy
İsim: S** N** K**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Çok güzeller yumuşacık
İsim: E** N** Ş**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: iki renk aldım kesinlikle bir beden küçük alınmali çok güzel paketleme yapılmış henüz denemedim ama güzel gözüküyor .
İsim: g** K**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Gayet güzel kalıteli. Bir beden büyük alınabilir.
İsim: B** E**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Paketleme çok güzeldi , ürün de hem dokusu hem renkleri beklediğimden güzel. Beden konusunda yardımcı olduğu için satıcıya teşekkür ederim. Tekrar diğer rengini de sipariş edeceğim. Kalıbı küçük gibi görünüyor L beden aldım M gibi duruyor ama esnek bir kumaşı var yani bence tam kalıp. 1.74 boy 73 kg
İsim: P** E**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: kumaşı dokusu aşırı güzel 60 kiloym L beden aldım gönül rahatliyla alabilirsiniz
İsim: C** D**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Ürünler çok güzel tavsiye ederim.
İsim: m** k**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: pantolon bedeninizden 2 beden büyük tercih edilmeli
İsim: A** S** D**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: ikinci siparişim . yanlız bu siparişim de bazı külotlar defolu tek tarafı uzun tek tarafı kısa . biçimsiz duruyo.rahatsiz ediyo.
İsim: S** İ**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: kendi bedeninizi alın kullanışlı güzel ürün
İsim: E** D**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel ürünler bu 3. Alışım zaten tam benden alabilirsiniz kumaşı yumuşacık pamuklu
İsim: A** A**
Tarih: 08 Mart 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: M alsam olurmuş ama çok güzel
İsim: Z** Ö**
Tarih: 13 Aralık 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: herkese tavsiye ediyorum
İsim: N** s**
Tarih: 09 Eylül 2024

Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: bağlama gizlimi yazilir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, sorunuzu anlayamadım efendim.

Soru: Pamuk oranı yüzde kaç
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, oranı %95Pamuk %5Likralı yumuşak dokuya sahip bir kumaştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Yüksek bel mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, normal orta bel efendim.

Soru: benim sorum yok.ben sadece almak isteyenler icin soyleyeyim mukemel urun defalarla yikamama bakmayarak ne sokulme var nede rengi solma.bu mağazanin urunleri harika alin aldirin.
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Soru: kutuda kam tanə vardır?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, açıklama da yazdığı gibi 7 adet efendim.

Soru: iyi günler 5 numara hangi harfe takabul etmektedir acaba
Cevap: Merhaba, bu konu da net bilgi veremiyoruz efendim.

Soru: 128cm kalça 2xl olurmu
Cevap: Merhaba, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz.

Soru: Benim çanak bölgem 110 sm dir sizce m yoksa l?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: 1.70 boy 63 kiloya hangi beden uygun olur ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: cok beyendim,ayrica hediyyeniz icin cok tsk ediyorum
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, memnun kalmanıza sevindik efendim, bu düşüncelerinizi ürün yorumunda da paylaşırsanız mutlu oluruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: M bedenim ama bilemedim kalıplar dar mi? L mi almalıyım?

Soru: MERHABA 162 BOY 43 KİLO HANGİ BEDEN ALMALIYIM

Soru: 150 boy 42 kilo s olurmu

Soru: ağ kısmı genisligi ne kadar ölçü yazar mısınız
Cevap: Merhaba, net olarak yarın bilgi verebilirim efendim.

Soru: xl bedeni ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, bu modelimizin stokları güncellenmeyecek efendim.

Soru: Merhabalar gönderim sağlarken hangi kargo firmasını kullanıyorsunuz?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Trendyol ekspress ve Sürat kargo ile gönderim sağlamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: 78 kiloya L beden olur mu ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizim önerimiz olmaz efendim. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: boy 1.55, kilo 50 kq, bel 83 hansi beden
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizim önerimiz S bedendir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 Resim Galerisi

Kadın Siyah Beyaz Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-572 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü