Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Tugce

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı Alınır Mı?
Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı Anlık Fiyatı 618.83 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı Hakkında yaklaşık 310 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı Ürün Açıklaması

Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı Ürününün Satıcısı, BOUIS Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı ürününü 618.83 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı Ürün Hakkındaki Yorumlar
618.83 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
310 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: gayet çok rahat bir ayakabi bir numara büyük alabilirsiniz kalıbı küçük
İsim: F** Ç**
Tarih: 12 Ocak 2023
Beden: Beden:38
Satıcı: WeiseStore

Yorum: O kadar rahat, o kadar rahat bir ayakkabı ki çok teşekkür ederim ne zamandır böyle bir ayakkabı arıyodum ve tesadüfen buldum iyiki almışım 1 numara büyük aldım kalın çorapla giyebilmek için tekrar almak istiyorum biraz kullandıktan sonra çok teşekkür ederim trenyol ve satıcıya
İsim: N** T**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Ürün kalıbı bi tık büyük bir numara küçük alınabilir kargo hızlı ve özenliydi bunun için teşekkür ederim ayriyeten çikolata jestiniz için de teşekkür ederim. Annem için aldık memnun kaldı… 💓💅
İsim: **** ****
Tarih: 11 Ocak 2023
Beden: Beden:37

Yorum: ananeme almistim cok rahat etti tam 39-40 arasi gjyiyor 39 tan oldu
İsim: D** B**
Tarih: 14 Şubat 2023
Beden: Beden:39

Yorum: Aşırı rahat bi beden küçük almanızı öneririm
İsim: Z** T**
Tarih: 01 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Normalde 37 numara giyiyorum 37 aldım tam oldu hatta biraz büyük bile. Yanındaki çikolata ve kahve hediyesi için de teşekkürler
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Anneme almıştım çok beğendi çok rahat dedi
İsim: M** A**
Tarih: 18 Şubat 2023
Beden: Beden:40

Yorum: Kızıma aldım cok güzel cok rahat
İsim: B** B**
Tarih: 23 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok beğendim, hediyeleriniz için teşekkür ederim
İsim: Gülşah K.
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: çok güzel bir elbise kendi bedenizi alın
İsim: R** B**
Tarih: 07 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok rahat ve şık duruyor bir numara küçük alınabilirmiş
İsim: h** D**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Harika çok rahat çok beğendik
İsim: T** K**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Ayakabi cok rahat ama bana bir numara büyük oldu kardesime verdim ben 37 siparıs verdim
İsim: C** G**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: tamam istedgim gibi bence bir numara küçük alınabilir
İsim: l** k**
Tarih: 22 Şubat 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Ürünüm geldi çok güzel çok rahat paketlenmesi güzeldi indirimdeyken aldım çok sağlam bir ayakkabı kesinlikle tavsiye ediyorum
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Anneme aldım sevdi
İsim: B** K**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: ayakkabı gayet güzel anneme aldım çok beğendi
İsim: S** t**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü çok beyendim tam almışım beş yıldızı hak ediyor hızlı teslimat için çok teşekkür ederim👍
İsim: NİHAL S.
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Anneme aldım çok beğendi çok rahatmış
İsim: Ceren K.
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: çok güzel harika tavsiye ediyorum tam numara alabilirsiniz
Tarih: 05 Ekim 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: sorunsuz geldi ve çok güzel , kendi numaranızı alın .
İsim: Z** A**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Beğendim.. 1 numara buyuk istemeli. Hediye için teşekkürler
İsim: C** G**
Tarih: 26 Ocak 2023
Beden: Beden:39|

Yorum: anneme aldım kalitesi gayet güzel rengi tok çok hafif bı ayakkabı sorunsuz geldi
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Rahat günlük annem için hediye almıştım tabanında yumuşak dedi çok beğendi
İsim: Ö** e** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Şubat 2023

Yorum: gerçekten çok rahat gönül rahatlığıyla ala bilrsiniz bir numara küçük alinmali
İsim: ç** e**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Annem için aldım çok rahat ve güzel annem bayıldı bir aya yakındır kullanıyo tam kalıp tavsiye ederim
İsim: A** D**
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: harika hafif rahat çok begendim
İsim: S** Ç**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: anneme almıştım.çok hafif ve rahat
İsim: G** T**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: yumuşacık tabanı var annem çok beğendi
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Çok teşekkür ederiz eşime hediye almıştım çok beğendi çok rahat bi ayakkabı. Yanındaki çikolata ve kahve için ayrı teşekkür ederiz
İsim: M** B**
Tarih: 20 Ocak 2023

Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı Merak Edilenler Neler?

Soru: yürüyüş yaparken giyilebilirmi
Cevap: Merhaba, günlük kullanım içindir, yürüme yapabilirsiniz.

Soru: tabanı kayganmi
Cevap: Tabanı kaygan değildir, günlük kullanım içindir, spor için uygun değildir.

Soru: 41 numarası varmi
Cevap: Sadece gördüğünüz numaralar vardır.

Soru: tabani dikislimi bezmi
Cevap: Taban yapıştırmadır.

Soru: gizli topuk mi normal taban mi
Cevap: Düz spor tabandır.

Soru: yakın zamanda tekrar indirime girer mi
Cevap: Merhaba, kesin bilgi yoktur, en kısa zamanda yenilenecektir. Ürünü favoriye ekleyerek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz :)

Soru: merhaba stoklara girermi tekrar
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Bu konuda net bir bilgi yoktur. Ürünü favoriye ekleyerek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Mağazamızı ziyaret edip benzer modelleri inceleyebilirsiniz. Saygılar.

Soru: ürünün 38 nosu stoklara girer mi
Cevap: Merhaba. Haftaya stoklarimiza girecek. Mağazamızı takip ederseniz telefonunuza bildirim gelecektir.

Soru: 37 buçuk no varmı
Cevap: Sadece gördüğünüz numaralar vardır

Soru: su geçiriyomu
Cevap: Merhaba. Urunumuz yazliktir. Hava alan triko malzemeden üretilmiştir.

Soru: merhaba tabanı ortopedik mi acaba?
Cevap: Ortopedik değildir. Rahat tabandır.

Soru: merhaba bu ayakkabılar esnek mi yumuşak mı giydiğimde ayaklarım rahat eder mi açılıyor mu ayaklarım tarakla olduğu için her ayakkabıyı giyemediğim için soruyorum teşekkür ederim
Cevap: Taraklı ayaklar için uygun değildir.

Soru: fileden su geciyormu
Cevap: Merhaba, su geçirebilir tabii, Saygılar.

Soru: 38 numara yok mu stoklarda
Cevap: sadece gördüğünüz numaralar bulunmaktadır.

Soru: Su geciriyor mu
Cevap: Merhaba.gorseldeki urun yazlık modeldir. Anorak denen kumas malzemeden üretilmiştir. Şu gecirebilir.

Soru: yükseklik kaç santim
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz, ürün özelliklerini okumanızı önemle rica ederiz, bu sayede satıcının cevap vermesini beklemek zorunda kalmazsınız. Taban Yüksekliği : 4,5 cm'dir. Saygılar.

Soru: merhaba yaz için kullanıma uygun mu terlemetme yaparmi
Cevap: Merhaba, yaz ürünüdür.

Soru: öncelikle hayırlı işler bol kazançlar dileğiyle abicim omurilik ten amaliyatlıyım kıkırdak kanseri tedavisi görüyorum bu ayakkabı yı beğendim ama topuk kısmı yumuşkmı sert ayakkabı sırtımda ağrı yapıyor da
Cevap: Merhaba, geçmiş olsun. Yumuşak tabandır fakat ortopedik değildir, ortopedik ürünlere bakmanızı tavsiye ederiz. Saygılar.

Soru: Tabanı kaç cm
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz, ürün özelliklerini okumanızı önemle rica ederiz, bu sayede satıcının cevap vermesini beklemek zorunda kalmazsınız. Taban Yüksekliği : 4,5 cm'dir. Saygılar.

Soru: 39 varmı bu urunun
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Sadece gördüğünüz numaralar bulunmaktadır. Saygılar

Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı Ürünün Fotoğrafları

Kadın Siyah Casual Taban Yumuşak File Detaylı Sneaker Nefes Alabilen Esnek Yürüyüş Ayakkabısı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü