Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet Bu Ürünü Almalı Mı ?

Sennur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
508
0
0
Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet Güncel Fiyatı 478.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet Açıklama Ve Özellikler

Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet Ürününün Satıcısı, Tonny Black Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet ürününü 478.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet Son Yorumlar
478.99 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: beğendim baya rahat
İsim: F** Y**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Tonny Black

Yorum: çok güzel hem rahat
İsim: M** H**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mayıs 2024

Yorum: cok guzel tesekkurler
İsim: E** G** F**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ağustos 2024

Yorum: guzel kaliteli fakat benim ayaklarim tarakli oldugu icin dar geldi iade etmek zorunda kaldim
İsim: Kadriye A.
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Kalın be duruşu güzel
İsim: N** K**
Tarih: 19 Mayıs 2024
Beden: Beden:39

Yorum: güzel və rahatdı.yüngüldü.Amma qoparmı biləmədim
İsim: Q** N**
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Çok rahatsız bir ürün...Tabanı dümdüz,sert..ayağa uyumlu değil..ağır, yürürken zorluk çekersiniz
İsim: f** d**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Salam 40 numara kac sm?
Cevap: Merhaba,25,3 cmdir.

Soru: Merhabalar 38 numara kac cm acaba
Cevap: Merhaba, 24.0 cmdir.

Soru: merhabalar tabanı içi yumuşak mı
Cevap: Merhaba efendim ürün özellikleri kısmından detayları görebilirsiniz.

Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet Görseller

Kadın Siyah Cilt Rahat Kalıp Poli Taban Çift Bantlı Sandalet En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü