KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR Alanlar Memnun Mu ?

Bengu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
323
0
0
KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR En Ucuzu Nerede Bulunur?
KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR Güncel Fiyatı 124.95 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3 .

KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR Teknik Açıklamalar

KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR Ürününün Satıcısı, SİELONA KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR ürününü 124.95 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR Kullanıcı Yorumları
124.95 Tl ye satışta olan KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.3

Yorum: 5 yıldız 1o numara, M beden 60 kg 160 boy
İsim: K** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2024
Satıcı: SİELONA

Yorum: GÜZEL
İsim: S** İ**
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: m beden sanki xxxxl gibi
İsim: M** N**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: tavsiye edilir rahat egzotik
İsim: seda h.
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: ürün güzel fakat 4xl sipariş vermeme rağmen sanki s beden gönderilmiş. üzerinde beden belirten etiket dahi yok.
İsim: S** T**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:4XL

Yorum: Fena degil
İsim: N** A**
Tarih: 11 Ağustos 2024
Beden: Beden:4XL

Yorum: Çok beğendim kaliteli
İsim: N** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Temmuz 2024

Yorum: ürün gelmedi Kargo'dan tek ürün çıktı
İsim: S** K**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: m beden siparis etmistim o kadar büyük beden geldi ki iade
İsim: B** B**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Bedenine göre dar. Daha esnek bir kumaş tercih edilebilirdi.
İsim: D** A**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: gorundugu gıbı
İsim: C** S** K**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: S beden siparis ettim gelen ürün resmen XL... Hijyen kuralları gereği iade olmadığı için çöp almış oldum. Tavsiye etmiyorum.
İsim: G** P**
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Satıcı kendi istediği rengi gönderecek ise biz neden renk seçimi yapıyoruz. Siyah istedim beyaz geldi
İsim: L** K**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: iki adet sipariş etmiştim biri tam beden digeride alakasız bir beden geldi
İsim: m** Ü**
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: çok kötü parasını kesinlikle haketmiyor 5 tl bile etmez bu ürün.
İsim: E** b**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:S

KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: likralı mi esneme payı var mı
Cevap: Merhabalar efendim, ürünümüz likralıdır ancak bizler günlük kıyafet bedeninizi satın almanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 4 xl ölçüsü kaç
Cevap: Merhabalar efendim, 4XL beden 48 bedene uyumludur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: alt üst takımı abeca sütyen le
Cevap: sadece külottur efendim

Soru: 165boy kilom 100 veya 110 arası kaç beden uygun yazın kendim bedenimi bilmiyorum çünkü
Cevap: Merhabalar efendim, günlük hayatta kullanmış olduğunuz kıyafet bedenini bu üründe de tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Gizli paket yapar mısınız
Cevap: Merhabalar Efendim tüm ürünlerimizde gizli paketleme ile gönderim sağlamaktayız keyifli alışverişler dileriz

Soru: 160 bo 91 kilı kaç beden alınmalı
Cevap: Merhablar efendim, günlük hayatta kullandığınız bedeni tercih edebilirsiniz. KEyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 1.60 boy 80 kg hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim, günlük kıyafet bedeninizi satın alabilirsiniz. Keyifli alışveriler dileriz.

KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR Resim Ve Fotoğraflar

KADIN SİYAH DANTEL ÖZEL BÖLGESİ AÇIK SEKSİ KÜLOT İÇ ÇAMAŞIR En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü