Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 Tavsiye Eder Misiniz ?

Guzide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
522
0
0
Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 Şu Andaki Fiyatı 236.46 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 Açıklama Ve Özellikler

Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 Ürününün Satıcısı, Happiness İstanbul Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 ürününü 236.46 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
236.46 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Güzel ama iki ufak sorun var, ilki kalıbı inanılmaz dar lastikli bel olmasına ragmen, m giyiyorum belim ince ama l almıştım o bile zor oldu biraz sıktı. İkinci sorun boyum 1.60 bana bile kısa oldu biraz ama genel olarak beğendim fotoğraf atıyorum.
İsim: Ö** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Şubat 2024
Satıcı: Trendyol - Happiness İstanbul

Yorum: etek cok guzel kaliteli kumasi var begendim ama belinin lastigi cok dar malesef icine giremedim keske biraz daha buyuk olsaydi. uzulerek iade ediyoru
İsim: Özge K.
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm
Satıcı: Trendyol

Yorum: Bu fiyata alınabilecek muhteşem bir etek. 1.71 boy 60 kg. Belim çok ince ama yinede 38 aldım. Tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Boy:171cm

Yorum: tek kelime harika
İsim: M** s** A**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: O kadar güzl kiiiii . Her şyle kombnleee💖 60 kg 40 beden adım iti oldu bel lastiği dar biraz içeri astarı kısa amaaaa sorn dğil😍
İsim: Z** Y**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: güzel tarz
İsim: R** b**
Beden: 07 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel. Uzun zamandır almak istiyordum. Fiyatı düşünce kaçırmadım. Bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: İlkay A.
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: beli lastikli eteklerdwn ürkerim potlar alt bedeni genişler içün ama bu harika vir kalıp ve tam beden model efso
İsim: T** Y**
Beden: 03 Nisan 2024

Yorum: Bayıldım ama bel lastiği çok sıkı 155 boy 50 belim ince m beden aldım tam oldu s asla olmazmış
İsim: E** A** A**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Etek görseldeki gibi sorunsuz geldi. iç astar günlük kullanım için biraz kısa .
İsim: E** Y** a**
Tarih: 25 Şubat 2024
Beden: Boy:162cm

Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: astar dahil mi?
Cevap: Merhaba, astar dahildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: iç astarın kumaşı nedir esneme yapar mı acaba
Cevap: Merhaba, ürün %100 polyester içermektedir. Dokuma kumaştır. Esnek değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Fermuarlı mı yoksa beli lastikli mi
Cevap: Merhaba, ürünün beli lastiklidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: astari kesebileceğim sekilde mi dikili yoksa full dantele yapisik mi
Cevap: Ürün astar ve danteli bel kısmından birleştirilmiştir.

Soru: astari dantele dikili mi ayri ayri mi gonderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, ürü görsellerdeki gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba beli fermuarlı mı lastikli mi? Kalıbı nasıl 1.60 boy 65 kg kaç beden alayım?
Cevap: Ürünün beli lastiklidir. Ürün bedenlere uyumlu tam kalıptır. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Soru: etek boyu kac cm
Cevap: Merhaba, ürünümüzün boyu 98 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 1.60 60 kilo hangi beden olur dar olsun istemiyorum beli tam olsun
Cevap: Merhabalar, tahmini olarak yorumumuz, 38 beden uygundur.

Soru: Merhaba 42 beden ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 Ürün Görselleri

Kadın Siyah Dantel Uzun Etek FF00151 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü