Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 En Ucuzu Nerede Bulunur

Gozde

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
524
0
0
Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 Şu Andaki Fiyatı 249.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 Memnuniyet Durumu Nedir?

Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 Hakkında yaklaşık 161 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 Teknik Açıklamalar

Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 Ürününün Satıcısı, Nubbock Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 ürününü 249.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 Kullanıcı Değerlendirmeleri
249.99 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
161 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Rahat ve güzel bir ayakkabi yorumlara göre bi numara büyük aldim tam oldu 38 giyorum 39 aldim ayak yormuyor .Tesekkur ederim .Ayaktada hos gornuyor.
İsim: E** S**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Nubbock

Yorum: çok iyi çok rahat bir numara büyük aldim yorumlara bakarak memnun kaldım.
İsim: G** Ö**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:38

Yorum: ayakkabılar çok rahat anneme diye almıştık 39 numara fakat kalıbı dar küçük kardeşim 36 numara giyiyor ona tam bu şekilde oldu . gayet şık alacaklar 1,2 beden büyük alsin .
İsim: E** P**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: cok guzel cok yumsak sahane
İsim: **** ****
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: harika bir ürün tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: Y** B**
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Yorum: kalite olarak çok aman aman bişey beklemeyin ama ayakta güzel duruyor rahat bir yazınızı geçirir parasına göre iyi ben indirim deyken almıştım uyguna geldi indirime girerse alın tam numaramı aldım oldu
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok güzel ama ayak numaranızı bir büyüğünü tavsiye ederim
İsim: Ş** B**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: tam numaranızı alabilirsiniz
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: Ayakkabı çok rahat 38 numara giyiyorum numaramı almıştım tam oldu teşekkürler
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Anneme aldım çok beğendi
İsim: S** A**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: tek kelime ile efsane kendi numaranızı alın tam kalıp
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: rahat ve şık bir ürün herkesin dolabında olması gereken bir ürün kalitesi de güzel henüz giymedim ama giydiğim zamanda rahatlığını Tahmin edebiliyorum kalitesi güzel Herkese tavsiye ederim
İsim: m** k**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel, tam numaranızı alın.
İsim: B** Y**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: çok rahat, kullanisli
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: kalıbı dar 1 numar büyük almanizi oneririm annem için aldim normalde 35 giyiyor ama dar kalip olduğu icin 36 oldu
İsim: R** Y**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Çok rahat beğendim bir numara büyük almalısınız 38 giyiyorum normalde 39 tam oldu
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: ayakkabı parasına göre gayet güzel 1 numara büyük aldım 38 giyiyorum 39 aldım çok büyük olmadı rahat demekki 1 beden büyük alınmalı gayet güzel alabilirsiniz bol kazançlar dileriz 🎉👋
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Anneme aldım.Cok beğendi.Topuk boyu ideal.Hafif olması da, rahatlık sağlıyor.Krem rengini de istiyor
İsim: N** B**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: çok guzel ve şık bir sandalet anneme aldm
İsim: H** Y**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü beğendim ancak 1 numara büyük alsam iyi olurmus
İsim: mine c. T.

Yorum: güzel bir numara büyük aldım tam oldu
İsim: M** e**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: annem için istedim çok güzel çok beğendi
İsim: R** K**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: 35 36 giyiyorum 36 oldu biraz onden bol ama iyi begendim
İsim: s** A**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Çok şık indirimli aldım benim ayak 35,5 gibi 36 tam oturdu ona göre alın
İsim: A** N** Ş**

Yorum: ürünü çok beğendim ama bir numara küçük gonderilmiş.iade ettim 40 numarası kalmamiş .Bekliyorum gelirse alıcam
İsim: E** G**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: alacaklar bir beden buyuk alsyn çok küçük geldi tekkar aldym büyüğünü cok rahat bu arada
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Bej rengini aldım bir tık küçük geldi 39 no o yüzden siyahı bir numara büyük aldım çok güzel çok rahat şu an bej renginin 40 numarası yok gelsin tekrar alacam teşekkürler
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: beğendim güzel
İsim: a** g**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel beğendim. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
İsim: H** k**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çok güzel çok.begendim kaliteli kalıbı dar ama çok değil ben 36 giyiniyorum biraz sıktı 37 alacağım
İsim: H** K**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: ürün hafifmi
Cevap: haiftırefendım

Soru: Topugu kac cm
Cevap: 5 cm efendim

Soru: 41 varmı ayakkabı
Cevap: Yok efendim

Soru: 40 bedeni gelecek mi
Cevap: Evet efendim takipte kalınız

Soru: Kırk numarası gelecek mi
Cevap: Evet efendim takipte kalınız

Soru: Çok beğendim
Cevap: Merhaba efendim, En büyük önceliğimiz sizlerin memnuniyetini kazanmaktır.Bunu sağlayabildiysek ne mutlu bizlere.Memnun kalmanıza çok sevindik ürünü güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.Saygılarımızla.

Soru: 38 numara gelir mi
Cevap: Beli değil efendim

Soru: 38 siyah stoga girer mi acaba
Cevap: bir hafta sonra

Soru: Hangi şehirden gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Batman Merkez

Soru: 24.5 cm ayağım 39 numara istedim küçük mü olur
Cevap: Merhabalar Ürünümüz Tam Kalıptır Dar Veya Geniş Değildir. Kendi Ayak Bedeninizi Almanızı Tavsiye Ederiz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: ayak numaram 38.5 bazen 39 bunun 39 numarası kaç cm acaba
Cevap: Merhabalar Ürünümüz Tam Kalıptır Dar Veya Geniş Değildir. Kendi Ayak Bedeninizi Almanızı Tavsiye Ederiz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 38 ayak numaram kalıp nasıl kaç numara almalıyım bilemedim farklı yorumlar var

Soru: herkes 1 numara büyük alin yazmış dar kalıp mi bide aynısı gelir mi acaba

Soru: merhaba topuk kaç cm

Soru: topuğu kaç santim

Soru: topuk kısmı kaç santim

Soru: 38 ne zaman stoğa girər?
Cevap: Stoklr yenilenecektir takipte kalınız efendim

Soru: topuk boyu kaç
Cevap: Merhabalar ; Belirtmiş Olduğunuz Ürünümüzün Topuk Boyu 5 cm'dir. Keyifli Alışverişler dileriz.

Soru: sandaletlerde neden 41 numara üstü yok gelir mi yoksa hepsi mi öyle
Cevap: Yok efendim

Soru: topuk boyu ne kadar

Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 Detaylı Resimler

Kadın Siyah Deri Çift Bilek Bağlamalı Sandalet Terlik NK10238 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü