Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 En Düşük Fiyat Nerede ?

Ozgul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,225
0
0
Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 Satın Alır Mısınız?
Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 Şu Anki Satış Fiyatı 119.91 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 Kaç Kişi Memnun?

Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 Hakkında yaklaşık 4733 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 Teknik Açıklamalar

Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 Ürününün Satıcısı, Beyond Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 ürününü 119.91 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 Yorum Ve Değerlendirmeler
119.91 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4733 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok güzel çok rahat ve kullanışlı mutlaka alın bu fiyata bu ürün kaçmaz ben kendi numaramı aldım tam oldu
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 13 Haziran 2022
Beden: Beden:37
Satıcı: Beyond

Yorum: çok hoş duruyor, tavsiye ederim, 37 giyiyorum ve aldığım 37 numara uygun
İsim: **** ****
Tarih: 19 Nisan 2022

Yorum: fiyatına göre gayet iyi bir numara küçük alırsanız daha iyi olur tavsiye ederim çok rahat
İsim: S** A**
Tarih: 12 Mart 2023
Beden: Beden:38

Yorum: güzel bi sandalet yumuşak yorumlara bakarak 1 numara büyük aldım iyi ki de büyük almışım tam oldu
İsim: E** Ö**
Tarih: 27 Temmuz 2022
Beden: Beden:39

Yorum: çok güzel,tam numaranızı alın. elbise altına da giyiyorum gayet güzel ,ayrıca kargo çok hızlıydı teşekkür ederim
İsim: F** Y**
Tarih: 31 Mayıs 2022
Beden: Beden:36

Yorum: cok rahat bı terlık denedım qıydım memnun kaldım tam numaranızı alabılırsınız quvenılır satıcı
Tarih: 27 Haziran 2022

Yorum: Çok rahat bir ürün fiyatına görede çok kullanışlı ve kurtarıcı aslında 37 giyiyorum ama hamile olduğum için 38 aldım tam oldu
İsim: güler g.
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: eşime aldım çok begendi çok rahat dedi bütün kadınlar almalı dedi
İsim: murat p.
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü beğendim 39 numara kullanıyorum kendi numaramı istedim tam oldu. Teşekkürler.
Tarih: 10 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Teşekkür ederim. Güzel bir ürün. Kızıma ve anneme almıştım. Dün kendimede sipariş verdim.
İsim: Sema B.
Tarih: 13 Mayıs 2022

Yorum: Taraklı olmayan bir ayağım var 37 numara giyiyorum,37 aldım tam oldu .Bir gün boyunca giydim rahat ve hafif bir ayakkabı tavsiye ederim
İsim: H** K**
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: güzel şık ve rahat bir ayakkabi tavsiye ederim ayak numaranızı alın derim fiyata göre çok iyi
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Anneler günü hediyesi olarak aldım annem cok begendi taam numara alabilirsiniz cok sık durdu
İsim: c** b**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Çok rahat ve ekonomik kısa sürede elime ulaştı tam ayak numaramı aldım vurma yara gibi bir durumuda olmadı teşekkürler
İsim: D** Y**

Yorum: çok hoş tam beden alınmalı rahat bı sandalet
İsim: S** G**

Yorum: ben iki tane sipariş verdim ve çok beğendim aynı modelin giydiği gibi eksik bir ürün gelmedi çok memnun kaldım herkes bir numara büyük alsın üçüncüyü bile almayı düşünüyorum çok rahat ve şık duruyor 👍
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: urun cok rahat ve guzel..39 giyiyorsaniz 40 alin.genel olarak sandalaetlerde bir beden buyuk anca olur normal ayakkabiya gore
İsim: Y** Y**
Tarih: 19 Mayıs 2022
Beden: Beden:40

Yorum: anneme aldım ürünü beğendiğini rahatmis çok teşekkür ederim kargo ozenli hızlı geldi
İsim: F** ç**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: rahat ve kullanışlı kendı numaranızdan bir numara büyük alın derim.
İsim: n** t**
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: ben indirimli (39₺) almıştım ablamla arkadaşına .ikiside çok beğendi. gayet rahat ve kullanışlı bir sandalet kendi numaranızı tercih edebilirsiniz
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: çok rahat ve güzel deriside yumuşak ayagı kesınlıkle sıkmıyor ayagınıza uygun numarayı alabılırsınız ben 40 numara aldım gayet güzel oldu tavsiye edrim
İsim: funda o.
Tarih: 01 Haziran 2022

Yorum: tam numaramı aldım gayet rahat
İsim: Z** a**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: rahat bir ayakkabı,bir numara büyük alınmalı
İsim: h** c**
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: annem için almıştım kendi numaranızı alabilirsiiz güzel bi şekilde elimize ulaştı
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: indirimden aldım fiyatına göre güzel begendim kargo çok geç geldi bir puanı odan dolayi kırıyorum tam ayak numaranizi alın
Tarih: 10 Şubat 2022

Yorum: çok güzel rahat ve kullanışlı bir sandalet.yaz aylarında rahatlıkla giyebilirsiniz.hem anneme hemde kendime aldim
İsim: h** ö**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: anneme aldım giymesi için yazın içi ideal fp bir ürün tabanı ince
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: tam kalıp kendi numaranızı alabilirsiniz bence annem için aldım tam oldu
İsim: Fatma Y.
Tarih: 23 Mayıs 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Çok rahat kendi numaranızı alın
İsim: S** A**
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: Anneme aldım çok memnun
İsim: B** Y**
Tarih: 11 Mart 2023

Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Selam. Paketleme nasıl?
Cevap: Merhaba efendim ürünü kutusu ile kargo poşetine koyarak gönderim sağlıyoruz . saygılar

Soru: ürün hangi kargo ile geliyor
Cevap: Ptt kargo efendim

Soru: merhaba. siyah rengin cırtcırt kısmı da siyah renk mi acaba?
Cevap: Evet efendim komple siyahtır

Soru: iyi günler görselde otuz üç yazıyor sepete eklenince de fiyat deyişiyor neden
Cevap: Merhaba Efendim ürünler seri olarak geliyor hızlı tükenen bedenler için tekrar üretim yaptırıyoruz ve tek beden üretim maliyetleri normal maliyetlere göre yüksek oluyor bizde bu yüzden belirli bedenlerin fiyatlandırmasını farklı yapmak zorunda kalıyoruz .Zaten incelerseniz diğer satıcılar bu yüzden bizim sattığımız en yüksek bedelden daha yüksek fiyatlara satıyorlar . Bu konuda anlayışınızı rica ediyoruz Saygılar BEYOND İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz acaba

Soru: Merhaba 36 numara 35 TL iken 37-38-39 numara neden 51 TL acaba ?
Cevap: Merhaba Efendim ürünler seri olarak geliyor hızlı tükenen bedenler için tekrar üretim yaptırıyoruz ve tek beden üretim maliyetleri normal maliyetlere göre yüksek oluyor bizde bu yüzden belirli bedenlerin fiyatlandırmasını farklı yapmak zorunda kalıyoruz .Zaten incelerseniz diğer satıcılar bu yüzden bizim sattığımız en yüksek bedelden daha yüksek fiyatlara satıyorlar . Bu konuda anlayışınızı rica ediyoruz Saygılar BEYOND İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Soru: hangi kargo ile gönderiliyor

Soru: sepete ekleyince fiyat artıyor sebebi ney ne yapmam gerek
Cevap: Bedene göre fiyat farklılıkları olabiliyor

Soru: trendyol asistan sistem hatalı diyor
Cevap: Tamam düzenlene kadar beklerseniz tekrar bağlanırsınız

Soru: Merhaba. Tabanı kaygan mıdır acaba
Cevap: Merhaba efendim tüm ürünlerimiz kaymaz tabanlıdır.Saygılar Beyond

Soru: meraba 1top nasyl buyurulyor
Cevap: MErhaba anlaşılır sorular sorarsanız yardımcı olalım

Soru: merhaba kampanya ne zaman bitiyor
Cevap: Merhaba efendim stoklarla sınırlıdır . saygılar beyond

Soru: uzun yürüyüşler de ayağı yorar mı acaba
Cevap: Merhabalar efendim.Ürünümüz oldukça rahat bir sandalettir.Rahatlıkla giyinilebilir.İyi günler dileriz.Saygılar Beyond.

Soru: merhaba yanlardan ayağım.taraklidir uygunmudur
Cevap: Merhaba Efendim ayak yapınıza ve kullanım alışkanlığınıza göre değişir . ayağınız ince yapılı ise ve ya genelde ayakkabı ile terliği aynı numaralar alıyorsanız tam bedeninizi alabilirsiniz . Ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) ve ya terliğinizi bir beden büyük tercih ediyorsanız bir beden büyük alabilirsiniz . Saygılar BEYOND İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Soru: hangi kargoyla calisiyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim , Yurtiçi kargo ve Trendyol Express ile çalışmaktayız sistem adresinize göre otomatik kargo seçimi yapmaktadır , sizin seçme şansınız bulunmamaktadır.saygılar Beyond

Soru: hangi kargoyla calişiyosunuz

Soru: Hediye aldım lütfen güzel gelsın herhangi biyerinde kusur olmasın lütfen
Cevap: Merhaba efendim dikkat ederiz saygılar

Soru: 3 tane almak istiyorum da neden 2 tane gönderim oluyor?
Cevap: Kaçtane isterseniz o kadar gönderilir efendim

Soru: 37 numara kaç santim?
Cevap: Merhaba, ürünümüzün beden tablosu şu şekildedir; 36 - 23cm, 37-23,5cm, 38-24cm, 39-24,5cm, 40-25cm'dir Taraklı ayakların bir beden büyük almasını rica ederiz. Saygılar Beyond

Soru: 38 numara siyah imdirime girecek mi
Cevap: Merhaba efendim bizi takip ederek kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.Saygılar Beyond

Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 Resim Galerisi

Kadın Siyah Deri Sandalet Byndcgl01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü