Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik Satın Alır Mısınız ?

MaviGöçer

Bilgili
9 Ağu 2023
348
0
0
Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik Şu Andaki Fiyatı 343.25 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik Hakkında yaklaşık 1648 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik Detaylı Açıklama

Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik Ürününün Satıcısı, Tolgado Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik ürününü 343.25 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik Yorumlar Ve Değerlendirmeler
343.25 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1648 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Harika bayıldım ayağım 38 numara yorumlara bakarak bir numara büyük aldım iyi ki öyle yapmışım inanılmaz rahat oldu. Görüntüsü de çok şık kesinlikle tavsiye ederim 💐
İsim: D** D**
Tarih: 05 Ekim 2022
Beden: Beden:39
Satıcı: TOLGADO

Yorum: Çok şık bir ayakkabı. Kendi numaramı aldım. Tam oldu teşekkürler.
İsim: H** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Mart 2023

Yorum: Çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. Normalde ayak numaram 39, yorumlara bakarak kendi numaramı aldım tam oldu. Ayaklarım da taraklı olmasına rağmen önden çok sıkmadı ayaklarımı. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Çok sade ve aynı zamanda çok şık bir ayakkabı. Her ortamda giyilebilir. Alın aldırın :)
İsim: **** ****
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: Spor ayakkabı da 39 giyiyordum bunda rahat edebilmek için 40 aldım gayet güzel oldu düşünmeden alın
İsim: b** c**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Mart 2022

Yorum: PAKETLE GAYET GÜZEL,KARGO HIZLI VE SORUNSUZ ULAŞTI.ÜRÜN ZATEN GÜZEL.BEKLEDİĞİMDEN DAHA İYİ ÇIKTI.EŞİM İÇİN ALDIM NUMARASI TAM OLDU.ŞIK HAFİF BİR ÜRÜN . ALAMK İSTEYENLERE TAVSİYE EDERİM. EMEĞİ GEÇENLERE ÇOK TEŞEKKÜRLER
İsim: A** A**
Tarih: 13 Ocak 2022
Beden: Beden:40

Yorum: ayakkabım geldi dün siparis verdim bugun elimde oldu kargo cok hizli ve memnun kaldim ayagim tarakli oldugu icin bir numara buyuk aldim yorumlara bakarak ve tam oldu tesekkur ederim ❤
Tarih: 20 Ağustos 2022
Beden: Beden:41

Yorum: ürün çok hızlı geldi ve iyi paketlenmişti. annem için aldım her yaş grubunun rahatlıkla kullabileceği bir ayakkabı. topuk boyu ideal. ayak kısmı geniş olanlar için rahat. kendi numaranız ile sipariş edebilirsiniz. içerisinden çıkan not ve hediye ise mutluluk vericiydi. teşekkür ederim
İsim: B** T**
Tarih: 29 Eylül 2021
Beden: Beden:37

Yorum: ürün elime sağlam ulaştı ayak numaramı aldım tam oldu rahat ve çok hoş duruyor ben çok beğendim
İsim: B** C**
Tarih: 16 Haziran 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Çok güzel bir ayakkabı tam numaramı aldım gayet şık durdu kargo özenli sağlam geldi tavsiye ederim.
İsim: E** y**
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: Sade ve şık bir ayakkabı bilinçli olarak bir beden büyük aldım açılırmı bilmiyorum Kargo hızlıydı teşekkür ederim herkes hediyeden bahsediyor benim paketten bir şey çıkmadı keşke banada süpriz olsaydı fena olmazdı sankiiiiiiiii sanki😄😃
İsim: T** S** B**
Tarih: 17 Ekim 2022

Yorum: tam numaranızı alabilirsiniz. Fiyatına göre gayet şık bir ayakkabı. Elime sağlam bir şekilde ulaştı 👍🏻
İsim: Y** Ç**
Tarih: 09 Kasım 2021
Beden: Beden:38

Yorum: uzun zamandır aradığımı buldum. tam numaramı aldım. çok rahat, ayağı tam sarıyor
İsim: F** G**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: ayakkabılarım geldi kendi numaramı aldım çok iyi oldu bayıldım paket özenliydi içinden Türk kahvesi çıktı afiyetle icicem teşekkür ederim
İsim: ç** t**
Tarih: 30 Ekim 2021

Yorum: Çok rahat ve çok şık ben tam numaramı aldım tavsiye ederim teşekkürler trendyol
İsim: Şehnaz Ö.
Tarih: 14 Mart 2023
Beden: Beden:42

Yorum: Ürün çok çabuk elime ulaştı tam ayağıma göre oldu gayet güzel beğendim
Tarih: 15 Nisan 2022

Yorum: ayagimin tarakli olmasina ragmen korktum acikcasi 39 no giyiyodum 40 numara aldim.Evet hafif kokusu var havalandirmaniz gerekli.Ben cok begendim krem renginide alacagim.Her kutuda kahve vardi benimkinde yoktu 😊 olsundu.Tesekkur ederim.Kaliteli bir urun.Dusunmeden alin.
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: çok beğendim bir numara büyük alsa mıydım dedim ama kendi numaramı aldım ayağım 24.5 cm 38 numara iyi oldu ayağımda topuklu yokmuş gibi hissediyorum topuk boyu çok ideal günlük kullanıma Uygun => yorumumu guncelliyorum , ayağınız ara numaraysa büyük numara alın , üzülerek iade edicem ayakkabıyı çok beğenmiştim :((
İsim: s** k**
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: Kargo sorunsuz elime ulaştı Ayakkabıyı denedim şimdilik sorun görünmüyor tam ayak numarası alınabilir.güzel not içinde teşekkürlerler
İsim: CeReN M.
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: çok çok guzel oldu tam numara oldu,cok kaliteli
İsim: J** S**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Siparişi verdikten bir gün sonra ürün elime ulaştı. Bu hızlı teslimat için çok teşekkür ederimm🥰ayrıca çok özenle paketlenmiş hiç zarar görmemişti. Fotoğraftaki gibi geldi ben 38 giyiyorum ve tam oldu. Kendi numaranızı almanızı tavsiye ederim. Çok beğendim, çok rahat ve kullanışlı bir ürün ☺
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: tek kelimeyle harika... tam ayağınıza göre almanızı tavsiye ederim tam kalıp çünkü ayakkabılar çok teşekkür ederim hemencecik geldi.
İsim: A** ç**
Tarih: 30 Haziran 2022

Yorum: harika bir ürün tam numarama uygun geldi
İsim: T** N** K**
Tarih: 01 Ağustos 2022

Yorum: Iyi bir ürün kendi numarami aldım tam oturdu her zaman giyilebilecek bir ayakkabı
İsim: Z** E**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: Harika ve rahat bir ayakkabı tam numaranızı alın
İsim: b** f**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: ayaklarım taraklı olmasına rağmen cok şık durdu 1 numara büyük aldım oyuzden tavsiye ederim
İsim: m** b**
Tarih: 03 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok şık ve ayakta çok güzel duruyor tam numaramı aldım
Tarih: 27 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok şık ve rahat.cok beğendim.ayak numaranızı alın süper
İsim: H** ö**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: çok beğendim teşekkür ederim
İsim: A** C**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Kalıbı müthiş, ayaklarım biraz tombik olmasina rağmen ince ve zarif gösterdi (tam numaranızı alabilirsiniz) 🙈🖤 Kargo da çok hızlı bir şekilde tarafıma ulaştı. Teşekkürler.
İsim: N** S**
Tarih: 12 Mart 2022

Yorum: harika hem rahat hem şık bir no büyük aldım daha iyi oldu arkadaşlarim tavsiye ediyorum 🤗🤗🤗💛💛💙💙💙💙💙
İsim: Meryem K.
Tarih: 14 Haziran 2022

Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik Akıllarda Kalan Sorular

Soru: ayakkabınin ucu sivrimi
Cevap: MERHABA ÜRÜNÜN UCU OVAL GELMEKTEDİR.

Soru: 41 42 ne zaman gelir
Cevap: MERHABALAR EN YAKIN ZAMANDA STOKLARIMIZA GİRMİŞ OLACAK , GELİNCE HABER VER BUTONUNA BASARAK HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. KEYİFLİ ALİŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: kaç santim
Cevap: MERHABALAR İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNÜN TOPUK BOYU 5 CM OLARAK TESPİT EDİLMİŞTİR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: Topuk boyu 5-9 cm yaziyor ama daha kucuk duruyor topuk boyu kac?
Cevap: Merhaba ürünün açıklama bölümünde belirtildiği gibi topuk boyu 5 cm dir.

Soru: Tabanı kayma yaparmı
Cevap: Merhaba en az kayacak mataryellerden üretilmiştir

Soru: 38 numara stok bekliyorum
Cevap: Merhaba bugün stokta olucak efendim

Soru: 40 numarası ne zaman gelir
Cevap: MERHABALAR EN YAKIN ZAMANDA STOKLARIMIZA GİRMİŞ OLACAK , GELİNCE HABER VER BUTONUNA BASARAK HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. KEYİFLİ ALİŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: rahat mı acaba
Cevap: MERHABA BU TARZ AYAKKABILARDA EN RAHAT EDEBİLECEĞİNİZ ÜRÜNDÜR EFENDİM.

Soru: Merhaba 43 numara stoklar ne zaman yenilenecek?
Cevap: MERHABALAR BU ÜRÜN İLE İLGİLİ SİZLERE MAHÇUP OLMAMAK ADINA KESİN BİR TARİH MAALESEF VEREMİYORUZ.

Soru: merhabalar elinizde mevcutmudur
Cevap: Merhaba efendim satın alabildiğiniz herşey stoklarımızda mevcuttur efendim

Soru: 35 numara var mı
Cevap: MAALESEF TÜKENDİ VE YAKIN ZAMANDA OLMAYACAK

Soru: Merhaba gorseldekı modelın 39 ve 40 numarası gelcekmı

Soru: süet değil dimi
Cevap: Merhaba siyah kısımları süet efendim

Soru: Siyah kısmı süet mi derimi resimde süet gözüküyor açıklamada suni deri yazıyor hangisi lütfen geri dönüş yaparmısınız
Cevap: MERHABA SİYAH KISIMLARI SÜET MALZEMEDİR EFENDİM

Soru: peki topuğu hakkında bilgi verirmisiniz soyulma yapmaz demi
Cevap: Yapmaz efendim bu kadar yorum yazılmış soyulsa herkes yazardı merak etmeyin

Soru: sparis numaram 11361
Cevap: BU NUMARA GEÇERSİZ EFENDİM

Soru: kemik çıkıntısına uygunmudur
Cevap: MERHABA 35 NUMARA EN 7,5 BOY 22,6 36 NUMARA EN 7,9 BOY- 23,2 37 NUMARA EN 8,2 BOY 24,1 38NUMARA EN 8,4 BOY 24,5 39 NUMARA EN 8,6 BOY 25,4 40 NUMARA EN 8,7 BOY 26 41 NUMARA ENİ 8,8 BOY 26,3 42 NUMARA EN 8,9 BOY 26.9 43 NUMARA 9,3 BOY 27,9

Soru: 40 numara gelicekmi

Soru: bu mağaza izmirin neresinde peki
Cevap: İZMİR BORNOVA AYAKKABICILAR SİTESİ

Soru: merhabalar ben ürünü almayı düşünüyorum ama ayak numaram ara numara 38,39 arasi onu sıkmasın istiyorum sizce kac almaliyim?
Cevap: Merhaha 39 numara tercih edebilirsiniz efendim

Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik Ürün Görselleri

Kadın Siyah Garni Tasarım Topuklu Yeni Klasik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü