Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Nazli

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
516
0
0
Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı Şu Andaki Fiyatı 348.01 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı Teknik Açıklamalar

Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, Babelook Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı ürününü 348.01 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı Ürünü Kullananların Görüşleri
348.01 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Çok rahat çok tatlı güzel ürün
İsim: H** N** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Eylül 2024
Satıcı: Veres

Yorum: Şahanee 168 boy L beden aldım tam oldu 👍🏻
İsim: M** M**
Tarih: 20 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: kesimi ve kumaş kalitesi inanılmaz güzel .tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 22 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: duruşu gayet güzel, 2 iplik olduğu için kalın değil, tavsiye ederim
İsim: S** E**
Tarih: 13 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Renk vermesi dışında kesimi, duruşu güzel. İlk giyişimde beyaz çorap vardı, bacağımı paçasından geçirince çorabım gri çıktı. Beyazla kombinlemez, yanlışlıkla siyahlar dışında bir şeyle makineye atmazsanız üzülmezsiniz. Duruşu ve kesimi çok iyi.
İsim: B** G** İ**
Tarih: 19 Aralık 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Güzel kendi bedenizi alın
İsim: H** B** Ö**
Beden: 30 Kasım 2023

Yorum: Çok rahat günlük giyilebilir
İsim: Z** N** B**
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: kuması kaliteli ve rahat duruşu guzel simdi gidip mavisinide alacağim
İsim: r** s** b**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Beğendim teşekkürler
İsim: A** M**
Beden: 10 Haziran 2024

Yorum: Rahat ve kumaşı da gayet güzel bir ürün
İsim: E** E** K**
Tarih: 24 Ocak 2024
Beden: Beden:M

Yorum: harika bir kumaş duruşu çok güzel
İsim: İ** Y**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Hızlı kargo için teşekkür ederim ürün oldukça kaliteli kumaşı ince yazın da rahatlıkla giyilir 162 boyuma tabiki de uzun oldu ama olsun paçalarını da biraz daralttıracağım bel detayı ve ipleri de çok kaliteli duruşuna bayıldım 😻
İsim: Z** N** Y**
Tarih: 06 Ocak 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: ürün hem yazlık hem kışlık giyinilebilinir kalitesi güzel kalın bir ürün değil sevdim
İsim: ö** ş**
Tarih: 13 Ocak 2024
Beden: Beden:L

Yorum: üst kısmı biraz dar ona göre alın ama çok güzel iyi ki aldım
İsim: **** ****
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: iade.. maalesef cok kalitesiz
İsim: a** b** a**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Hatalı geldi iade ettim
İsim: f** B**
Tarih: 27 Nisan 2024

Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba bu eşofman altı kışlık mı yazlık mı acaba?Yazın giyilir mi?
Cevap: Merhaba mevsimliktir. İyi günler dileriz.

Soru: içi şardonlu mu
Cevap: Merhaba, hayır. İyi akşamlar dileriz. 💖

Soru: Ürün yazın giyilir mi?Kalın mı?
Cevap: Merhaba, ilkbahar sonbahar aylarında giyilir, yaz için kalındır.

Soru: İç bacak boyunu öğrenebilirmiyim
Cevap: Merhaba, 76 cm’dir. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba resimlerde modeller farklı biri çok yüksek bel biri daha düşük ben çok yüksek olanı seçiyorum o gelir umarım
Cevap: Merhaba, aldığınız ürün gelir 💖 İyi akşamlar dileriz.

Soru: Merhabalar 53 kğ kaç beden alabilirim
Cevap: Merhaba,boyunuza göre yanıt vermemiz daha doğru olur. İyi akşamlar dileriz.

Soru: Merhaba 48 kiloyum kaç beden almalıyım?
Cevap: Merhaba, boy ve kilo bilgilerinize göre yanıt vermemiz daha uygun olmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: ürünün bel kısmı görseldeki gibi kalın mi? hoşuma giti de. birde kumaş içeriğini yazar mısınız? ona göre satın alacağım.
Cevap: Merhaba, evet kemeri kalındır. Kumaş yüzde 90 pamuk yüzde 10 elastandır. Penyedir. İyi akşamlar dileriz. 💖

Soru: 1.60 boy 55 kg hangi beden?
Cevap: Merhaba, L beden alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhabalar efendim boyum 177 alsam kısa olurmu
Cevap: Merhaba, boy ve kilo bilgilerinize göre yanıt vermemiz daha uygun olmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Tam kalipmi 71 kilo 160 boyundayim kaç beden getirteyim
Cevap: Merhaba, Tam Kalıptır. XL beden alabilirsiniz.

Soru: Merhaba. 1.70 boy ve 82 kg. Hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhaba, XL beden alabilirsiniz. İyi akşamlar dileriz 💖

Soru: Merhaba L beden için ürün boyu kaç cm
Cevap: Merhaba, 110cmdir. İyi günler dileriz.

Soru: merhabalar 170 boy 99 kilo kaç beden almam gerek
Cevap: Değerli Müşterimiz, Stoklarımızda uygun beden bulunmaaktadır. Keyifli günler dileriz. ❤

Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı Detay Resimler

Kadın Siyah Geniş Kemer Yüksek Bel Çımalı 2 iplik Bol Paça Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü