Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 Tavsiye Eder Misiniz ?

Aysegul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
557
0
0
Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 Güncel Fiyatı 549.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 Hakkında yaklaşık 7214 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 Teknik Bilgiler

*Orta bel, beli ve paçası lastikli, _x000D_
*Sweatshirt kumaştan, _x000D_
*Yandan cepli, dar paçalı, jogger, _x000D_
*İçi şardonlu, _x000D_
*Ürün içeriği: %85 Pamuk %15 Polyester _x000D_
*Manken üzerindeki ürün 36/S bedendir. _x000D_
*Bel: 66 cm Basen: 96 cm İç Bacak: 68.5 cm _x000D_
(1-3 cm değişiklik gösterebilir)

Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 Ürününün Satıcısı, Addax Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 ürününü 549.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 En Son Yapılan Yorumlar
549.5 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7214 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Güzel bir ürün, fakat ben 36 giyiyorum ve 36 beden aldım tam oldu. Bir az daha salaş olmasını istiyorsanız bir beden büyük almanızı öneririm.
İsim: L** S**
Tarih: 04 Şubat 2022
Beden: Beden:XS
Satıcı: Addax

Yorum: cok iyi kendi bedeninizi alin
İsim: **** ****
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: Cok begendim kendi bedeninizi alin
Tarih: 17 Eylül 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Tam beden alın çok kaliteli
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: harika bir ürün. bir beden büyük alınmalı salaş sevenler için
İsim: E** S**
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: Süper bir ürün kışın sizi sıcak tutacaktır kendi bedenizi almanızı öneririm
İsim: İ** Y**
Tarih: 01 Eylül 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Çok rahat ve güzel kendi bedeninizi alın bence ama giydikçe bir süre sonra bolarıyor dileyen bir beden küçük de alabilir.
İsim: B** K**
Tarih: 21 Ocak 2022

Yorum: güzel kendi bedeninizi alın
Tarih: 15 Kasım 2021
Beden: Beden:L

Yorum: Çok rahat ve kaliteli bir ürün tam beden alınmalı
İsim: g** k**
Tarih: 21 Ekim 2021

Yorum: Çok güzel bir eşofman, severek giyiyorum. Çok sıcak tutuyor. 163 boy 52 kilo s beden aldım tam oldu.
İsim: M** A**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: yumuşacık çok kaliteli 170 boy 62 kilo m beden aldım tam oldu bolluğu da istediğim gibiydi teşekkürler addax
İsim: m** e**
Tarih: 24 Aralık 2021

Yorum: Bir beden büyük alınmalı
İsim: s** e**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: istediğim boy ve çok rahat. Bedeninizi almanızı öneririm
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 06 Mart 2022

Yorum: 38 giymeme rağmen bunda 36 aldım tam oldu
İsim: K** O**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: 50 kiloyum s beden aldım güzel salaş oldu
İsim: c** S**
Tarih: 27 Aralık 2021

Yorum: Kumaşı, rahatlığı harika. ben dışarıda da giymek istediğim için ve rahat olmasını sevdiğim için bir beden büyük aldım.
İsim: H** S** Ş**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: duruşu mükemmel 1.67 boy 52 kilo s beden aldım bel kısmı bol geldi bi beden küçük almanızı öneririm
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: Çok rahat bir ürün beğendik tavsiye ederim tam bedeniniz alın
İsim: S** H**
Tarih: 24 Temmuz 2021

Yorum: 163 70kg L beden aldım ilk sıktı ama sonra bollaştı güzel duruyor
İsim: s** a**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: hep giydiğim bir esofman cok rahat ve kullanıslı 1.63 50 kiloyum xs aldim
İsim: e** ş**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: ürün çok güzel ve rahat kumaşı da çok iyi ben çok beğendim bedeninizi tercih edebilirsiniz keşke 2 tane alsaymisim dedim
İsim: E** N** I**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: kendi bedenimi aldim cok kucuk geldi grisini bi beden buyuk almistim o cok iyi oldu
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ağustos 2021

Yorum: Çok beğenerek aldım güzel ürün kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** Ç**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Kendi bedeninizi alın diyenlerden dolayı öyle yaptım ama aşırı bol oldu kendi bedeninizden küçük almalısınız kalite olarak çok beğendim kalınlığı çok güzel
İsim: a** g**
Tarih: 03 Ekim 2021

Yorum: ürün gayet güzel kendi bedeninizi alın
İsim: D** K**
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Annem için almıştım içi polar güzel ama beden küçük oldu
İsim: H** K**
Tarih: 08 Nisan 2022

Yorum: Gayet güzel 163 50 kg s beden aldım yalnız kargoya geç verildi
İsim: S** K**
Tarih: 02 Ekim 2021

Yorum: Harika kesinlikle tavsiye ediyorum tam bedeninizi alın
İsim: M** M**
Tarih: 28 Eylül 2021

Yorum: çok güzel bayılırak kullanıyorum kendi bedeninizi alin
İsim: Gökçe Ö.
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: çok rahat ve sıcacık tutuyor kaliteli çok memnun kaldım kendi bedenimi aldım tam oldu
Tarih: 13 Şubat 2023

Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Diz yaparmı
Cevap: Merhaba; ürün de diz yapma sorunu bulunmamaktadır. Sevgiler💖

Soru: yazlikmi kislikmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün kışlık modeldir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: içi jardonlu mu
Cevap: Merhaba; ürünün iç kısmı şardonludur. Sevgiler💖

Soru: m bedenin stoğu ne zaman gelir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: içi polarlimi
Cevap: Merhaba; kumaş bilgileri aşağıda iletilmiştir. Sevgiler💖 %85 Pamuk %15 Polyester

Soru: İyi günler, xs beden ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: yüksek belmi?
Cevap: Merhaba, ürün yüksek bel değildir. Sevgiler💖

Soru: Üründen almak istiyorum ama son aldığım ürünün paça lastikleri çok gevşekti hiç durmuyordu düşüyordu genel olarak artık böyle mi üretiliyor acaba
Cevap: Merhaba, genel olarak ölçülerimiz standarttır. Sevgiler💖

Soru: Merhaba M beden ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: hvcfuhyfdtjbvc
Cevap: Merhaba; Sorunuzu anlayabileceğimiz şekilde açık ve net olarak iletebilirseniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler 💖

Soru: siyahın L bedenin stoğu ne zaman yenilenicek acillll
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: kac iplik?
Cevap: Merhaba; görselde bulunan ürün şardonlu 3 ipliktir. Sevgiler💖

Soru: 3 iplik midir
Cevap: Merhaba; görselde bulunan ürün şardonlu 3 ipliktir. Sevgiler💖

Soru: m bedeni ne zaman olur acaba ne zamandır bekliyorum

Soru: iade varmıı?
Cevap: Merhaba; Almış olduğunuz ürünleri 15 gün içerisinde, Trendyol/Hesabım/Siparişlerim alanından iade kodu oluşturarak, faturanız ile birlikte tarafımıza geri gönderebilirsiniz. Kullanılmış, yıkanmış, yıpranmış, işlem görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Sevgiler 💖

Soru: l beden getiricek misiniz?
Cevap: Stoklarımız güncellendğinde size bilgi verilecektir.

Soru: Xl ne zaman gelecek

Soru: yazın giyilirmi
Cevap: Merhaba; ürünün iç kısmı şardonludur. Yaz aylarında kullanıma uygun değildir. Sevgiler💖

Soru: yazlık bir ürünmü
Cevap: Merhaba, ürünün iç kısmı polarlı değildir. Sevgiler💖

Soru: Merhaba hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba; Bulunduğunuz ile göre, siparişleriniz farklı kargo firmaları ile gönderilmektedir. 🚚 Trendyol Express ve Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Sevgiler ❤

Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Siyah Paçası Lastikli Eşofman Eşf0657 - M1 - N1 ADX-0000018431 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü