Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Ayse

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
555
0
0
Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 Şu Andaki Fiyatı 399.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 Hakkında yaklaşık 40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 Ürün Detayları

Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 Ürününün Satıcısı, Olalook Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 ürününü 399.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 Hakkında Yapılan Yorumlar
399.99 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Giy çık kurtarıcı bir elbise , kumaşı naylonlu sıcakta yakacak belli ama bu fiyata sorun yok gayet birçok yerde işimi görür
İsim: Ç** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Haziran 2024
Satıcı: Trendyol - Olalook

Yorum: Hızlı kargolama 168 e 80 kg M beden aldım hamilelikten sonrada giyebilmek için tam oldu. Kumaşı biraz kalın yazın terletiyor biraz ama şık sade ve güzel ✨
İsim: F** C** A**
Tarih: 06 Temmuz 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: harıka cok beğendim tok kumaşi var kalıteli bir ürün 90 kıloyım xL oldu
İsim: M** S**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: iç göstermiyor gayet şık alinir.bir beden küçük alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: 10 Mayıs 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: Trendyol

Yorum: Tam beden boy uzun
İsim: Ö** A**
Beden: 06 Haziran 2024

Yorum: Elbise muhteşem başka renkleri geldiğinde yine sipariş vericem
İsim: a** S**
Tarih: 11 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: boy160 kilo75 ile L aldım. basenli biriyim. basenimin ufacık gözüktü ama beni rahatsız etmedi. Xl olan kremini de aldım ama Xl da çok rahat oldu..boyu bir tık daha uzun oldu. basenimi kapattı ama nedense büyük gibi geldi. oyuzden L siyahı beğendim %70koton %30 polyester.
İsim: M** C**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Bayıldım🤍🤍🤍 Vücuduma tam oturmadı ama böyle daha güzel oldu bence
İsim: R** Z** K**
Tarih: 07 Haziran 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: Çok beğendim süper
İsim: H** Ç**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Kumaşı çok kalın ama modeli güzel salaş istiyorsanız 1 beden büyük tercih edebilirsiniz
İsim: P** K**
Beden: 08 Haziran 2024

Yorum: severek giyiyorum
İsim: K** E** ı**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim çok kullanışlı ve kumaş dokusu güzel
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Güzel ama kısa
İsim: K** B**
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: bu ürünün kumaşından arıyorum harika
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Bana gelen ürün görselden daha farklı arkasında dikiş gibi bişey var boydan boya ama o benimkinde yok daha iyi bence Ürün güzel salaş bi modeli var zaten elbisenin bol durması lazım diğer türlü kötü durur ve kalın kumaşı var çok sıcak havalarda rahatsız eder ama onun dışında güzel giy çık beğendim..Fotoğrafta iç gösteriyor gibi duruyordu ama bana gDevamını Oku
İsim: N** Ç** k**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: çok ama çok güzel aşırı kaliteli bir elbise. iç göstermiyor. tok kumaşı çok rahat. keşke daha önce alsaymsim . 65 kg xl biraz bol oldu ama giyeceğim.
İsim: k** z**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Güzel ve rahat bir ürün
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Çoooook iyi kumaşı çok güzel
İsim: f** ö**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok güzel teslimat iyi Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz 1.64 78 kilo L beden tam oldu hafif bol çok güzel tam istediğim gibi teşekkür ederim
İsim: K** S** Ö**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Giy çık kurtaran parça
İsim: y** g**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: biraz kalın kumaşı var hiç göstermiyor tam beden veya bir küçük beden alınabilir
İsim: z** a**
Tarih: 13 Nisan 2024

Yorum: Kalıbı geniş ama tarz olarak çok spor ve güzel rahat bir elbise kumaşı bir tık kalın
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: EH İŞTE
İsim: N** B**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: İdare eder
İsim: E** K** t**
Beden: 21 Temmuz 2024

Yorum: Çok rahat ve şık.
İsim: S** C**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Ürünü beğendim dokusu ve uzunluğu gayet başarılıydı severek giyiyorum
İsim: T** T**
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: Kalın kumaş aşırı sıcaklarda giyilmez ama çok şık mevsimlik hoş olur
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Boy:164cm

Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: M gelir mi??
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar elbisenin başka renkleri gelecek mi? Ve elbise iç gösterir mi acaba
Cevap: Merhaba, uygun iç çamaşırı ile tercih ettiğinizde sorun olmayacaktır.

Soru: Merhaba 165 boy 67 kg icin hangi beden uygundur
Cevap: Değerli müşterimiz, vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 60 kilo 1.70 boy kaç beden olur acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 62 kilo 1.74 boy kaç. beden olur

Soru: L beden açıcak mısınız satışa tekrar 1.68 boy 75 kilo hangi beden tercih etmeliyim

Soru: Astarı var mı?167 cm boy,70 kg a hangi beden uygundur?
Cevap: Değerli müşterimiz. Ürünün astarı bulunmamaktadır. L beden tercih edebilirsiniz.

Soru: Mankenin üzerindeki beden nedir ve manken ölçüleri nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden tespitinizi yapabilmeniz için manken ve ürün bedeni aşağıdaki gibidir. Model Ölçüleri:{Boy: 1.76, Göğüs: 84, Bel: 60, Kalça: 90}Ürün Bedeni: S

Soru: 1.64 78 kilo hangi beden olur

Soru: L beden ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 Detaylı Fotoğraflar

Kadın Siyah Polo Yaka Yırtmaçlı Burgu Elbise ELB-19002047 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü