Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 En Düşük Fiyat Nerede ?

GökyüzüRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
281
0
0
Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 Alanlar Memnun Mu?
Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 447.94 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 Alanlar Memnun Mu?

Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 Hakkında yaklaşık 274 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 Detaylı Açıklama

Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 Ürününün Satıcısı, Beyond Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 ürününü 447.94 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 Kullanıcı Yorumları
447.94 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
274 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: 38 giyiyorum yorumlara bakarak 39 aldım tam oldu herkes bayıldı aşırı şık ve zarif duruyor
İsim: S** S**
Tarih: 08 Eylül 2022
Beden: Beden:39
Satıcı: Beyond

Yorum: Çok güzel, tam beden alabilirsiniz
İsim: A** K**
Tarih: 06 Temmuz 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Çok güzel harika oldu eşime aldım çok beğendi
İsim: E** E**
Tarih: 27 Mayıs 2022

Yorum: harika bir furusu var ve çok kaliteli tam numara alın bence prenses ayakkabisi muhtesem
İsim: A** A**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: Çok zarif duruyor ayakta beğendim tam numaranızı alın
İsim: Şeyma K.
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Çok beğendim bir büyük numarasını alabilirsiniz çok şık durdu
İsim: İ** Ç**
Tarih: 22 Eylül 2022
Beden: Beden:37

Yorum: şahane bir ayakkabı 1 numara küçük alabilirsiniz
İsim: B** B**
Tarih: 26 Ocak 2023
Beden: Beden:36

Yorum: ayak numaramı aldim çok rahatsız edici
İsim: N** Ö**
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: ürün gayet güzel tam numaranızı alın
İsim: B** p**
Tarih: 04 Eylül 2022

Yorum: herkes yorumlarda büyük alın yazmış ben 38 giyiyorum 39 aldım ama büyük geldi ilk başta olmadı ayağıma ben becerememişim dar gelmişti sonra ince çorapla denedim büyük geldi bu sefer de ama aşırı iyi duruyor çok şık.
İsim: M** O**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: çok şık ve çok güzel bir ayakkabı ayakta inanılmaz şık duruyor ve kesinlikle rahatsız etmiyor
İsim: **** ****
Tarih: 24 Haziran 2022

Yorum: güzel ama numarası küçük geldi
İsim: D** U** K**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: yorumlara bakarak aldım bşr numara büyük alın diyorlar ana kendi ayak numaranızda olur ben 37 giyiyorum 38 aldım hafif bol ama rahatsız etmiyor kullanılır
İsim: R** d**
Tarih: 13 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Arkadaşlar Gerçekten Beklediğim gibi rahat Ve kaliteli geldi Kesinlikle kendi numaranızı Almanızı tavsiye ediyorum Beyond A Teşşekür Ediyorum
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel geldi yorumlarda yazan bı numara büyük yorumlarına aldanarak büyük aldım bi numara yine oldu ama gerekmezmıs kendi numaranızı alabılırsınız bence
İsim: S** S**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Tam bir prenses ayakkabısı güzel ve narin inşalah uzun süreli giindikten sonra da memnun kalırım
Tarih: 01 Şubat 2023
Beden: Beden:40

Yorum: tam numaranızı alabilirsiniz 38 almıştım yorumlara bakarak ama iade edip 37 numara aldim çok şık bir ayakkabi
İsim: E** B** G**
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: kesinlikle tam.numara alın harika bir ayakkabı rahatlığı duruşu herkes nerden aldin diye sordu
İsim: b** y**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Paketleme çok kötüydü özensizdi ayakkabı kutusu resmen parçalanmıştı bu yüzden puanı kırdım ama ayakkabı çok güzeldi sipariş verdiğim gün kargo yola çıktı ayakkabı çok rahatsız değil bence birde tam bedenınızi alın derim çok şık bir ayakkabı
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: ayakkabı çok güzel bir numara büyük aldiqim için iade verdim tekrar sipariş vereceqim.. tavsiye ederim
İsim: M** D**
Tarih: 05 Eylül 2023
Beden: Boy:182cm

Yorum: ayakkabı çok iyi sadece bir numara büyük alin diye bir yorum gördüm ve büyük aldım ayağıma olmadı siz kendi numaranizi alabilirsiniz
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Kendi numaranizdan bir büyük Alın . kalitesi iyi değil malsef ama bu fiyata fazla beklenemez. kargo çok sürdü,packet baya hasar görmüş hata aykabidan taş düsdü. Rahat değil bek uzun bir süre taşımak zor.
İsim: Ö** A**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel bir ayakkabı o kadar beğendim ki ama küçük geldi o yüzden iade ediyorum ve bir beden büyük alıcam
İsim: T** K**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: gorunuw cox gozel amma cox nayrahat ayaqqabi
İsim: E** E**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Burda çoğu yorumu okudum gerçekten çok düşünerek aldım bi numara büyük alın falan demiş herkes gayrette güzel oluyo kalıbıda dar değil kimse yorumlara itimat etmesin topuğu faln da çok sağlam fiyatında çok iyi gerçekten düşünmeden alabilirsiniz alıcam olanlar kargo paketleme de güzel ve sadece bi günde elime ulaştı
İsim: Derya Ç.
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: tam numara alın kalp rahat ve ürün şık
İsim: nalan e.
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: Bayıldım ve aşırı rahat topuklu giyinmeye alışkın olanlar için. Kendi numaranızı alın ben yorumlara bakarak bir numara büyüğünü de sipariş ettim ancak kendi numaram oldu.
İsim: Ş** G**
Tarih: 26 Ağustos 2023

Yorum: harika cok guzel ine ayaqqlara tam beden olur
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: Gayet güzel ama ayağıma küçük oldugu için iade bi numara büyük alın
İsim: F** K**
Tarih: 07 Şubat 2023
Satıcı: Sarya Shoes

Yorum: Güncelleme:Balkabaklarım bu ayakkabıları mutlaka içine topuklu ayakkabı pedi koyarak giyin daha rahat olur 😘 # Ürünü satıcı hemen kargoladı siparişten 10 dk sonra falan 😊 dün aldım bugün geldi ona çok teşekkürler, şöyle belirtmeliyim ki ayakkabı yüksek topuklu, topuklu ayakkabılara alışık olan ben bile zorlandım acıtıyor parmak kısımlarını, 37,5Devamını Oku
İsim: S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Mart 2023

Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Taraklı ayaklara uygunmudur?
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, Bedeninizi almanızı öneriyoruz. Ancak ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: merhabalar 38 numarası gelir mi
Cevap: Merhaba Efendim, düzenli olarak tüm ürünler için stok güncellemeleri yapıyoruz. "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek, istediğiniz ürünü favorilerinize eklerseniz ve bildirimlerinizi de açık hale getirdiğiniz takdirde güncellendiğinden ilk sizin haberiniz olur. İlginize teşekkürler Saygılar Beyond

Soru: topuk yüksekliği kaç cm
Cevap: 11 cm saygılar Beyond

Soru: 32 numara varmı?
Cevap: Merhabalar efendim maalesef numara aralığımız 36-40

Soru: 37 numarasi kac cm
Cevap: Merhaba Efendim ürünümüz tam kalıptır bedeninizi almanızı öneriyoruz . Ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz . Saygılar BEYOND İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Soru: Hangi renkleri mevcut?
Cevap: ten siyah beyazve gümüş

Soru: efendim 36 numarası varmı acaba
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. İlgilendiğiniz ürünümüzü favorilerinize ekleyebilir, "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek stok güncellendiğinde bildirim alabilirsiniz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: merhaba hediye edecek ablama hediye paketine koyabiliyor musunuz sizden ricam
Cevap: Merhaba , suanda mesai saatleri dışında olduğumuz için üzülerek yardımcı olamıyoruz. Sorularınızı hafta içi saat 09:30-17:30saatleri arasında sorarsanız memnuniyetle yardımcı oluruz . Anlayışınız için teşekkür ederiz . Saygılar Beyond İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

Soru: Merhaba iç kısmı siyah dimi
Cevap: Evet siyahtır

Soru: hangi kargo
Cevap: ptt kargo efendim

Soru: 37 giyiyorm kac almalym
Cevap: Merhaba Efendim ürünümüz tam kalıptır bedeninizi almanızı öneriyoruz . Ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz . Saygılar BEYOND İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Soru: hangi kargo ile gönderim sağlanıyor
Cevap: Merhabalar efendim trenyol ekspres ile 🙏

Soru: Merhaba 24.5 ayak ölçüm kaç numara olabilir 39 diye düşündüm 39 numara yok birde
Cevap: Merhaba Efendim ayak yapınıza ve kullanım alışkanlığınıza göre değişir . ayağınız ince yapılı ise ve ya genelde ayakkabı ile terliği aynı numaralar alıyorsanız tam bedeninizi alabilirsiniz . Ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) ve ya terliğinizi bir beden büyük tercih ediyorsanız bir beden büyük alabilirsiniz biz bir beden büyük almanızı öneririz ve 39 numara stoklarımız da var efendim Saygılar BEYOND İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Soru: Merhaba tam kalıp mı
Cevap: Merhabalar efendim.Eğer ayağınız taraklı ise bir beden büyük almanızı öneriririz.Değil ise tam kalıp alabilirsiniz.İyi günler dileriz.Saygılar Beyond.

Soru: ayakkabı iç parmak buğu olmaması için ne yapılmalıdır
Cevap: Merhabalar efendim.Ürünü giyinmeden önce ayağınıza bebek pudrası sürerseniz eğer buhar yapmaz .İyi günler dileriz.Saygılar Beyond.

Soru: ne zaman indirme girer
Cevap: İnişimde zaten efendim

Soru: hangi şehirden yolluyorsunuz
Cevap: istanbul efendim

Soru: merhaba yerinizi öğrenebilirmiyiz
Cevap: Merhaba , suanda mesai saatleri dışında olduğumuz için üzülerek yardımcı olamıyoruz. Sorularınızı hafta içi saat 09:30-17:30saatleri arasında sorarsanız memnuniyetle yardımcı oluruz . Anlayışınız için teşekkür ederiz . Saygılar Beyond İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

Soru: merhaba bu ürünün topuğu 8yada 9 cm lik olanı varmı acaba

Soru: 38 giyorm kaç almam lazm

Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 Resim Galerisi

Kadın Siyah Princess Şeffaf Taşlı Kadeh Topuklu Ayakkabı 11cm Byndprs01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü