Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı Alınmaya Değer Mi ?

Nergis

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
545
0
0
Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı Alanlar Memnun Mu?
Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı Güncel Fiyatı 699.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı Kullanıcılar Memnun Mu?

Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı Hakkında yaklaşık 73 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı Ürününün Satıcısı, TrendyAnka Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı ürününü 699.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı Kullanıcı Yorumları Nasıl?
699.99 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
73 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: genelde 38.5 giyerim ama 39 siparis etdim. Ama yine de çok sıktı
İsim: N** R**
Tarih: 27 Nisan 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: TrendyAnka

Yorum: Ayağım 40 / 40.5 biraz büyük geldi 41 bol gelir ama çok güzel
İsim: L** Ü**
Tarih: 30 Nisan 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Ayaklarım 35 ama 34 tam oldu ince ayaklarım. Kalitesine ba yıl dım keşke farklı renklerinide yapsalar. 😍
İsim: g** t**
Tarih: 13 Mart 2024
Beden: Beden:34

Yorum: Göründüğünden çok daha rahat ve bir numara büyük alın derim ayakta çok şık duruyor 🤩
İsim: E** T**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Küçük oldu taraksız ayakta daha hoş durur bu markanın çizmesini aldık bence kesinlikle ürünleri güzel alınır
İsim: g** ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Mart 2024

Yorum: ürün çok güzeldi çok beğendim büyük gelmesi nedeniyle iade ettim küçük bedenini sipariş vericem tek sorun topuklarindan biri dengesizdi ama bunu göze alarak çok beğendim için küçük bedenini sipariş vericem küçük bi hata olduğunu düşünüyorum çünkü kalite olarak çok iyiydi ...
İsim: h** k**
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Boy:153cm

Yorum: Normalde 42 giyiyorum 43 aldım sanki ilk başta sol taraf bir tık bol oldu sağ taraf tam oldu gibime geldi ama yürüdükçe alıştım bence tam numaramı da alsam olurmuş ama iade etmicem çok şık kaliteli bir ayakkabı.
İsim: S** S**
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Beden:43

Yorum: dikişler çok güzel, bende sag sol beden sorunu oldu bir beden küçük aldım deneyeceğim. bershka dan alınan babetlerden daha kaliteli diyebilirim.
İsim: Y** İ**
Tarih: 02 Mart 2024
Beden: Beden:34

Yorum: Mükemmel çok şık rahat bir ayakkabı
İsim: g** ç**
Tarih: 15 Mart 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Arkadaşlar fiyatına göre çok kaliteli 🌹 ayaklarım 40-41 ve taraflı ben 42 almıştım bu tarz ayakkabılar belki dar olur diye ama keşke 41 alsaydım artık tabanlık koyacağım
İsim: A** O**
Tarih: 17 Mayıs 2024
Beden: Beden:42

Yorum: Çok güzel şık bir ayakkabı ama sanırım küçük almışım benim hatam.
İsim: M** Ö**
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: Çok şık bir ayakkabı.
İsim: E** D** G**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:33

Yorum: ayakkabı cok guzel tam numaranizi alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Çok şık ve kaliteli duruyor.
İsim: S** G**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Ürün sorunsuz ve zamanında geldi, duruşu da çok iyi, kullanışlı, beğendim
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Ürün çok güzel. 42 büyük geldiği için 41 numara sipriş ettim. Kalitesi iyi. Benim gibi uzun boylu ve büyük numara kadınlar için güzel. Sivri burun olduğu için şık duruyor abiye altına giyicem. Normal ayak bedenim 42.
İsim: B** A**
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Beden:42

Yorum: Öncelikle hızlı kargo için teşekkür ederim. Ürün ertesi gün elime geldi.fiyatına göre kaliteli ve rahat. 33 numara ayakkabı bulamayanlar kaçırmasın
İsim: N** A**
Tarih: 06 Nisan 2024
Beden: Beden:33

Yorum: Tam bi fiyat performans ürünü gayet şık
İsim: M** A**
Beden: 19 Mayıs 2024

Yorum: Bayıldım 🥰 normalde 40-40.5 giyiyorum biraz bol oldu ama iade edip 40 isteyeceğim
İsim: M** S**
Beden: 03 Nisan 2024

Yorum: Biraz sert zamanla açılır umarım
İsim: P** S** k**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Tam beden. Ve kalitesi gayet iyi. Keşke başka renkleri de gelse. 🙏🏻
İsim: Yasemin G.
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:35

Yorum: şık ama rahatsız bi beden büyük alınmalı belki o zaman daha rahat olabilir🙏
İsim: y** ü**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Kalitesi gayet güzel duruşunuda beğendim:)
İsim: S** Ş**
Tarih: 06 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Harika bir ürün
İsim: h** g** m**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel ama arkası çok sert ondan dolayı iade
İsim: H** E**
Tarih: 26 Mart 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Ayakkabı çok güzel ve çok rahat. Sadece arka kısmında ufak bir dikiş hatasından kaynaklı küçük bir çıkıntı vardı o ilk giydiğimde ayağımı acıttı fakat kendim hallettim. Onun haricinde harika bir ayakkabı çok şık duruyor. Tam kalıp.
İsim: Z** B**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: Güzel tam kalıp
İsim: Z** H**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: ayaginiz ince yapiliysa kendi bedeninizi tarakliysa bir buyugunu alin, giyimi guzel ama acitiyor bi saatten sonra
İsim: A** T** Y**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Harika aşık oldum
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel göründüğü gibi. Ayağımı acıtır, yara yapar diye korkmuştum ilk başta ama hiç öyle olmadı gayet rahat bi babet🌺
İsim: d** C**
Tarih: 26 Nisan 2024

Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Merhabalar normalde 41 giyiyorum ı'm Taraklı sizce 41 mi almalıyım 42 mi, destek olursanız sevinirim 🙏🏻
Cevap: Merhaba, 41 numara tercih etmelisiniz

Soru: merhaba 40 numara giyiyorum ama ayağım taraklı 40 numara babetler oluyor ama ön sivri kısmı ve arkası sıkıyor 41 alırsam kesin olur mu kalıbı geniş mi
Cevap: Merhaba 41 numara tercih etmelisiniz

Soru: 33 numaranın ölçüsü nedir
Cevap: Merhaba, 20.7 cm dir

Soru: bordrosu ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, şuan üretimdeler 2 hafta sonra gelecektir

Soru: Merhaba, ayağım 23cm kaç numara almam lazım? 33 mu 34 mu acaba
Cevap: Merhaba 23 cm ayak uzunluğu 36.5 numaraya tekabül etmektedir. Ürünümüz tam kalıptır. Giydiğiniz bedeni tercih etmelisiniz tam olacaktır

Soru: selam 37 razmer kaç sm acaba??
Cevap: Merhaba, 23.3 cm dir. Dünya markalarının üretim modelinde harika bir üründür ❤ TrendyAnka

Soru: merhaba 43 numara kaç cme denk geliyor birde taraklı ayaklar için uygunmu
Cevap: Merhaba, evet tüm ayak yapısına uygundur. 27.3 cm dir

Soru: merhaba. kalibi nasil?
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, giydiğiniz numarayı tercih etmelisiniz tam olacaktır

Soru: merhaba 33 numara kaç cm e denk geliyor
Cevap: Merhaba, 33 numara iç taban uzunluğu 20.7 cm dir, Dünya markalarının üretim modelinde harika bir üründür

Soru: 43 numaranın iç taban uzunluğunu öğrenebilir miyim normalde 42 giyiyorum kalıpları dar mı acaba ?
Cevap: Merhaba tam kalıptır, giydiğiniz bedeni tercih etmelisiniz tam olacaktır

Soru: topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhaba, ürünümüz Dinya markalarının üretim modelinde 2 cm topuklu harika bir üründür❤Trendyanka

Soru: merhaba farklı renkleri var mı acaba?
Cevap: Merhaba, şuan bordo rengi üretimdedir, üretim bandından indikten sonra satışa sunulacaktır. Dünya markalarının üretim modelinde harika bir üründür ❤ TrendyAnka

Soru: 33 numara cocuk ayakkabısı mı? benim ayağım küçük spor ayakkabılarda 36 giyiyorum ama genelde 36 beden babetler bana büyük oluyor hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhab, hayır yetişkin ayak yapısıdır. Üretici firmayız. 33 numaradan 43 numaraya kadar üretimi mevcuttur. Siz kaç numara giyiyorsunuz o bedeni tercih etmelisiniz

Soru: Trendyol express ile gonderim yapıyormusunuz
Cevap: Merhaba, Trendyol Expres işe göndeşm sağlanmaktadır

Soru: Merhaba rugan babet in beyaz rengi gelicek mi
Cevap: Merhaba, şuan üretim planlamamızda bulunmuyor

Soru: merhaba ürünün rugan olmayanı var mı
Cevap: Merhaba, kısa bir süre sonra stoklarımızda olacaktır

Soru: Merhaba 35 numara ayakkabının ölçüsü kaç cm öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba 22 cm dir

Soru: Merhaba ayaklarım küçük benim 34 bazı ayakkabılarda 35 oluyor sizin üründe 33 no var hangisini almalıyım
Cevap: Merhaba 34 numara tercih etmelisiniz

Soru: merhaba kalıpları geniş mi numara tercihini nasıl yapmalıyız
Cevap: Merhaba, hayır. Ürünümüz Tam kalıptır giydiğiniz numarayı tercih etmelisiniz tam olacaktır. Dünya markalarının üretim modelinde Harika bir üründür ❤ TrendyAnka

Soru: 43 no kaç cm içerden
Cevap: Merhaba, 43 numara iç taban uzunluğu 27.3 cm dir

Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı Resim Galerisi

Kadın Siyah Rugan Babet 2cm Kısa Alçak Topuklu Günlük Kullanım Bantlı Rahat Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü