Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Busra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı Güncel Fiyatı 553.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 1502 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı Ürün Özellikleri

Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, bakacstore Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı ürününü 553.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Geri Dönüşleri
553.0 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1502 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: 37-38 giyiyorum 38 aldım tam oldu cok güzel şık ve rahat bir ayakkabi
İsim: h** B**
Tarih: 11 Haziran 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: bakac store

Yorum: O kadar rahat ki anlatamam. 1 numara büyük aldım gayet iyi oldu. Ayakkabının ortasındaki detay ayakkabının rahat olduğunu gösteriyor. Teşekkürler
İsim: Büşra Ş.
Tarih: 15 Mart 2024
Beden: Beden:39

Yorum: ürün şahane tam göründüğü gibi kendi numaranizi alabilirsiniz 👍
İsim: Z** Ç**
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Ürün çok güzel gayet iyi bedeninize bir büyük alabilirsiniz etek ve ceket elbise kombinlerini çok güzel tamamlar ben çok beğendim. not için teşekkürler umarım çok başarılı olursunuz ikinizde 🤎
İsim: K** k**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: çok şık ayakkabı ama bir numara büyük almanız lazım
İsim: R** S**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: tam beden alabilirsiniz çok şık çok beğendim
İsim: P** G**
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: Bir numara büyük alınabilir
İsim: S** Ş**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Kesinlikle aşırı beğendim ve kendi numaranızı rahatlıkla alabilirsiniz siyah rengini aldım şimdi başka rengi de almayı düşünüyorum çok rahat ve kaliteli tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: Çok kaliteli ve güzel bir numara büyük alınabilir💖
İsim: F** A**

Yorum: hayatimda ilk kez sivri burun bir ayakkabi giyiyorum, ayaklarim tarakli oldugu icin hep cok rahatsiz buldum. arkadaslarimin tavsiyesi ustune aldim bu ayakkabiyi gercekten cok rahatmis hic ayaklarımı rahatsiz etmedi, ayrica sivri burun ayakkabilarda en sinir bozucu olan sey parmaklarin gorunmesi olayi, bu ayakkabi da asla gorunmuyor, tamnumarami aldDevamını Oku
İsim: M** K** K**
Tarih: 10 Nisan 2024

Yorum: güzel ürün tam numara alınabilir
İsim: S** A**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: ayakkabı muhteşem 37 giyiniyorum ve bunda da 37 aldım tam kalıp ayrıca ayağım taraklı olmasına rağmen herhangi bir sorun yasamadim
İsim: M** y**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: Ayakkabıyı hediye almıştım çok beğenildi. Kaliteli ve uygun fiyatlı.ayak numaranız neyse onu alın bence.Notunuz için ayrıca teşekkür ederim iki girişimci hanımefendinin yolu açık olsun 🌸
İsim: s** ç**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: çok güzel gerçekten bı numara büyük alın ama

Yorum: Tam numara aldım ayağıma tam oldu. Bu fiyata hem çok şık hem de çok rahat bir ayakkabı bence çok beğendim topuğu da kısa ve çok rahat ben iki rengini de aldım
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: ürün çok güzel ve rahat. Bir beden büyük alınmalı, ayarlanabilir özelliği var.
Tarih: 10 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: beklediğim gibi geldi ,kendi numaranızı alabilirsiniz 👌🏻🙏🏻
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: çok beğendim çok şık 36 aldım tam oldu ayak numaranız neyse onu alın küçük not için teşekkürler ben bayıldım severek giyiyorum
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Çok tatlı ve kibar bir ayakkabı. 36 giyindiğim için 36 aldım kalıpları normal olduğu için kendi bedeninizi alabilirsiniz. Kadın girişimci güzel hanımefendilerin emeklerine sağlık, tatlı notunuz için de teşekkürler ✨♥
İsim: S** K**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Ayakkabıya bayıldım çok güzel ve 37 giyordum tam oldu ♥
İsim: S** S**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: bayildim cok guzelll ( 37 38 arasi giyiyorum 37 aldim tam oldu)💕
İsim: R** B**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Burun kısmının rahatlığından tereddüttlüydüm ama tam tersi çok rahat ve şık bir ayakkabı. Numara olarak da 37 veya 38 arası genelde alıyordum bundada 38 tercih ettim tam oldu. Kargo da hızlıydı. 🌸
İsim: B** E**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: 38 giyorum ve tam numara aldım. Ayak şeklime göre gayet rahat ve şık oldu.
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Bir numara büyük almanızı öneririm gerçekten cok guzel bir model .Aciliyetimi ilettikten sonra hemen yardimci oldular cok hızlı bir sekilde elime ulaştı bunun için ayrica teşekkür ediyorum hanımefendilere cok tatlısınız <3
İsim: G** E**
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Kendi numaranızı alabilirsiniz ayakkabı çok güzel çok beğendim teşekkürler 🤩
İsim: E** A**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Çok beğendim , numara tam oldu. Kargoyu beğenmedim sadece çünkü kutuyu yırtmışlardı🙄 neyse ayakkabıya döneyim zarif bi duruşu var, umarım uzun süre dayanır. Satıcıya başarılar dilerim, bol kazançlar ! Kadın kadının yurdudur🤍🤍
İsim: C** Ç**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Ayaklarım 38,5 numara. Ayakkabı oluyor ancak 39 alsam daha iyi olurmuş. Onun dışında ayakkabı çok şık beğendim. Satıcı paketlemeye özen gösterirse çok daha iyi olabilir
İsim: Ö** G**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Hem ablama hem kendime aldım çok rahat ve şık kombınlenmesı kolay.emegınıze sağlık.notunuz ıcınde ayrıca teşekkür ederim❤
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Ürün çok güzel kesinlikle bir numara büyük alması gerekir
İsim: P** S**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Ürün elime çok hızlı ulaştı ve ayağıma tam uydu . Çok beğendim teşekkürler
İsim: S** Ö**
Tarih: 06 Haziran 2024

Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı Ürüne Dair Sorular

Soru: size 39 ? ?
Cevap: Anlayamadık

Soru: lütfen 35 numarası olsun
Cevap: Merhaba. 36 numaradan başlıyor efendim maalesef

Soru: meehaba.40beden ne zaman olur?
Cevap: Merhabalar. Sınırlı sayıda stok açıldı efendim 🙏🏻

Soru: merhabalar kolay gelsin ürünün 40 numarası ne zaman gelir öğrenebilir miyim ?
Cevap: Merhabalar. Stok açıldı efendim 🙏🏻

Soru: 40 numaranın uzunluk kac cm acaba
Cevap: Merhabalar 26 cm efendim

Soru: 39 mu 40 mı alsam karar veremiyorum bazı ayakkabılarım 39 bazıları 40 ve ayağım biraz taraklı
Cevap: 40 almanızı öneririz efendim

Soru: Ayağım normalde 36 numara ama taraklı 36 mı almalıyım 37 mi
Cevap: Merhabalar 37 almanızı öneririz efendim

Soru: merhaba 41 42 olarak yokmu acaba
Cevap: merhabalar maalesef efendim

Soru: gümüş tokalı yokmu
Cevap: Merhabalar. Maalesef efendim

Soru: 40 numaranın uzunluk ölçüsü kaç cm acaba
Cevap: Merhabalar 26 cm efendim

Soru: 39 numara gelmez mi yaaa
Cevap: Merhaba. Bu hafta stok açacağız efendim gelince haber ver butonunu açarsanız geldiğinde size bildirim gelir efendim 🙏🏻

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar. Trendyol express ve mng efendim

Soru: Taraklı ayağım var 39 giyiyorum 40 numara alsam daha mı rahat olur ,39 sıkar mi acaba
Cevap: Merhabalar 40 almanızı öneririz

Soru: merhaba 39 numarası ne zaman gelir?
Cevap: Merhabalar. Ara ara stoklar güncelleniyor efendim takipte kalınız 🌺🙏🏻

Soru: Ayağım taraklı 40 giyiyorum olur mu
Cevap: Merhabalar. Dar gelir efendim maalesef

Soru: yaz için canlı renkler de getirecek misiniz çok beğendim modelini ama siyah ya da köyü renk almak istemiyorum
Cevap: Nasıl bir renk öneriniz var efendim 🥰

Soru: merhaba 38 numara için stok ne zaman güncellenir
Cevap: Merhabalar, stoklarımız güncellendi 🥰🎉

Soru: geniş kalıp mj
Cevap: Merhabalar. Hayır efendim dar kalıptır

Soru: merhabalar ayakkabı üzerindeki tokalar ne renk gümüş yoksa sarı mi
Cevap: Merhaba gold efendim

Soru: Merhaba, siyahlının 38 numarası stoğa ne zaman döner? (Şimdi bitdi stoğu🥲)
Cevap: Merhabalar, stoklar güncellendi 🥰🎉

Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı Ürün Görselleri

Kadın Siyah Rugan Çapraz Bantlı Yeni Sezon Kısa Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü